Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
No to víš Majky,to je porod :-S Bohužel to jinak nejde. A nejde se na to ani připravit.Každý to má jiný.Ale je to fajn,že to měla Šárka tak rychlé. V podstatě za 8 hodin,to je nádhera.Ale opravdu. Hlavně,že jsou opět v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee-já vím... ono to za ten uzlíček štěstí stojí. Myslím, že měla velké štěstí, že rodila v tak "krátké" době... ;-)
Odpovědět
Právě.To měla docela rychlé.Já bych taky chtěla tak rychle :-N Obávám,se,že takové štěstí mít nebudu :-( Já jí tak tu malou přeju.Týjo,to je takový zázrak :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky rodila bez epidurálu, 10 hodin, a ještě k tomu 4kg dítě....... :-) a zvládla jsem to...... :-) takže klid chytrá blondýnko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já asi rodit nechci, jak to tak čtu :-D loučím se, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste všechny holky odešly z Markétkou?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, já su tu, ale nikdo tu nebyl, tak jsem brouzdala po MMB :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha !! Já měla teď dost práce. Se nám nahrnuli zákazníci a já musela také prodávat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prodávalas jako správná a chytrá blondýna? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-culila jsem se jak kdybych prodávala zubní implantáty... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný..... blondýnky se musí culit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D teď jsme si s kolegou objednali baštu. On pizzu a já qnocchi 4 druhy sýra... mnam, to je bašta, neumřem hlady do konce pracovní doby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky přeji vám krásný večer...koupila jsem Fildovi botky na MMB....za pouhých 360 Kč...úplně nové,jsou to Baťovky a normálně stojí 600.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes přišly a malý je z nich nadšený a já taky. Moc mu sluší a hlavně ta cena je super...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, šary- super moc gratuluju k malé Terezce a přeju aby byla moc hodná a spinkala :-) já jsem dneska dostavěla puzzle tak můžu odpočívat :-) a taky jsme konečně přezuli autíčko do zimních pneumatik
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak hlásím, že dnes jsem busem. No ale strašný teda! Jsem pěkně vyzmrzaná za tu dobu debilního čekání na přípoje :-( Zlaté moje kolečko! Už aby bylo po zimě a já na něj zase nasedla!Fakt nesnáším městskou hromadnou dopravu!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) len: Leni krásné botky ;-) majky: Markétko jéé to bych si taky dala qnocchi 4 druhy sýra :-) marketas: Markétko je mi jasné, že kolo je lepší, ale zase už je fakt velká zima tak aby jsi nenastydla. Neboj za chvilku jsou vánoce, pak jaro a je tu zase počasíčko na kolo :-) Já jsem dneska zůstala ještě doma. Jess má chudinka průjem a tak jsem jí uvařila dietní rýži s mrkví a budu s ní chodit častěji ven, aby to nemusela prdelka nějak dlouho džet :-( Tak snad se jí udělá líp. Já mam dovolené ještě dost tak si alespoň dodělám co jsem ještě nestihla. Takže dneska přijdou na řadu všechny futra v bytě a to topení jsem včera nestihla takže i topení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, tak už se nám to sobotí... :-D marketas-to ti věřím. Já jela v pátek po dlouhé době z práce MHD a jen tady po městě Hodonín na autobusové nádraží mi to trvalo 15 min. (s objížďkama)... za tu dobu bych byla už 2x doma v Dubňanech. ]-( Katastrofa. macet-Ahoj Markétko, jé, chudinka Jess !!! To je mi jí moc líto. Bobiška jedna maličká. :-( Tak ji pořádně vyklíruj. Na veterině jsi s ní nebyla? Včera jsem je chtěla vložit na facebook fotky, ale nějak mi to vůbec nešlo, ani jsem nevěděla kde vytvořit nějaké album, no ta stránka je mi pořád záhadou. :-N Tak jsem je lupla na ecards, kde mám fotky z dovoška, tak ti pošlu odkaz, snad ti to půjde otevřít, aby ses kukla na bobišku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko na veterině jsme ještě nebyli. Je stále veselá, žere a snad nic jinýho kromě průjmu jí není. Takže nasadíme dietku a uvidíme. Právě jsem proto zůstala doma aby jsem byla s ní kdyby něco. Pokud jí už bude lépe tak budeme pokračovat pár dní s dietou a když ne tak s ní dneska pojedeme na veterinu. Ale už se náím to jednou stalo a dali jí jen injekci a já jí vařila tu rýži a přidávala do ní smektu. Takže nechci aby jí zbytečně něco píchali tak to zkusíme jen s dietkou a dál uvidíme. S facebookem ti písnu. ;-) Už se moc těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-to ti věřím, že ji nechceš zbytečně zatěžovat injekcí. Pokud to máte už vyzkoušené a víš, co na ni zabírá, tak je to fajn. Myslím, že ta dietka zabere a nebudete muset na veterinu. Je to statečná holka, zvládne to. A je dobře, že je veselá, to je známka, že je v pořádku a trápí ji jen ten průjem. :-) Fotečky jsem ti poslala.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zase mě bolí hlava. Jsem měla včera 5 Ibalginů a dnes zase bolí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Macet - dietka by měla zabrat. Držíme palečky a ťapky! Market - já mám migrénu vždy 3 dny 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markét, to není normální !!!! Zajdi s tím někam... :-( sili-ahoj !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil ahój! Jé, chudino, a ty na to nic nesmíš vzít, co?! :-( Majky,Markét, já to mám po mámě, s tím nic nenadělám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... :-) Lituju všechny, co troí na migrény. Já umíram vždy jen když mě bolí hlava klasickým způsobem....U nás je dnes tak divně zataženo, jakoby na sníh......ale to bych toho chtěla asi moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-já vím, psala jsi, ale aby jsi tak trpěla a valila do sebe ibalginy...? len-ahojky. Já bych chtěla sníh, ale až na vánoce. Vždycky napadne před vánocema a na vánoce je skoro jaro... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak sněžení se nekoná..... obloha se nějak vyčistila :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leni musí to vydržet na ty vánoce !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tomu moc nedávam. Taťka včera vyčetl v novinach, že na Vánoce nemá být sníh, a ani nic moc během zimy. Takže vlastně žádná novinka..... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, psala mi maminka, že na vsetínsku mají bílo :-) No, jo, valachy, hory....To tady v Ol bude zase jen břečka :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?