Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jituš vše nej nej k tvým narozeninám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, nikdy se nesmíš ptát "proč" "proč on" "proč toto"... protože se nikdy odpovědi nedočkáš a jen se tím budeš trápit. Trápit se tím budeš i tak, protože to byl váš nej kamarád, zřejmě došlo k nějakému selhání lidského faktoru, nevím...??? Jen vím, že odpovědi se nedočkáš a jen se v tom budeš utápět... je ho škoda. katy-je mi už mnohem líp, děkuju. :-) A máš se dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
http://prettybaby.cz/main.html?photo=... holky prosím prosím o hlásek nejak začínáme ztrácet majky ted nevim jestli ta fotka je tvoje nebo blanky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šáry, tak jsem koukala na ty fotky, ..... to musela být opravdu rychlost.... ach jo |-| jináč jsem odhlasovala x-) majky, ale jo, je mi fajn... dokonce už můžu jíst maso, což sem ráda, furt jse musela vymýšlet náhradní zdroj bílkovin, aby tělo nestrádalo ;-)
Odpovědět
Šáry,to je mi moc líto. To je strašný :-( . Buď silná.
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, už jsem ti hlásek poslala, hlasovala jsem z mejlu, co jsi mi poslala... a toto fotila Blanička ;-) katy-nejedla jsi maso, protože ti z něho bylo špatně??? =-) Maso musíš, právě pro to, že tam jsou bílkoviny, které potřebuješ jak ty, tak maličké...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky už jsem hlasovala ;-) Šári, to je smutné s tím kamarádem, ale nic s tím nenaděláš |-| Jijo, fšechno nej nej nej k narozeninkám x-)
Odpovědět
ahojky Sluníčka tak sem vás v rychlosti proletela a Len malá roste jako z vody, za chvíli ji budeš vyprovázet do školky :-N =-) Zuzi nejak sem nepochopila jestli ste si teda koncert uzili nebo v cem byl problém :-Nale na fotkách vypadáte spokojeně, tak to je hlavní :-D Blani tak panu hostinskému bych nic navíc neplatila a uctenku bych si vydupala, takhle to ma cista ruka do vlastni kapsy ]-( JIja vše nej k narozeninkám, hlavně zdaví, lásku klid a pohodu jak doma tak v práci a užij si oslvu! ;-) Katy ahojky no me by teda maso chybelo hrozne, tak vítej z5 mezi masožravci :-D Varca Šári je mi to moc líto, prostě se stávají nepochopitelné věci |-| Markee? pošli mi do ip tvuj mejlík neco vyhrabu at mas vzor na tu prihlasku Majky ahojky doufám že ti už je líp a bakterie dala pokoj Beru teda to je proste udel organizatoru zadny vdek :-N tak snad sem nikoho nevynechala jdu to zkouknout :-N
Odpovědět
Šáry: To je takový přehledný místo ........ no ale jestli jeli moc rychle, pak stačí jen trochu strhnout volant ... kdo ví co všechno se odehrálo ve zlomku setiny :-( Škoda zmařených životů, ale zas si za to asi můžou i sami, když píšeš, že jeli rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, moc všem děkuju za přání k narozeninám, moc mě to potěšilo markee: poslala jsem Ti do IP můj mail tak se mi ozvi a já Ti pošlu ten životopis (musím najít, ale pošlu) šary: to je moc smutné s tím kamarádem, takový mladý kluk, hrůza, občas si říkám jestli nebylo líp když jezdily vozy tažené koňmi a nebylo tolik mrtvých mladých lidí v autech :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.......... Šári, to je hrůza, ty fotky jsou příšerné.........Je mi to moc líto.Škoda každého života, který vyhasne dříve než je zdrávo...Drž se. pasone:Koncetr byl skvělý asuprově jsme si to užili, já jen psala, že na to, jakou tomu dělali reklamu, tak jsem se nedočkala ničeho "navíc", ale jinak jsme byli opilí ještě než to začalo a propařili jsme to, proskákali, prozpívali, ještě teď mi přezkakuje hlas :-D :-D :-D :-D Holky krásné úterý, jdu spinkat, zítra hlídám Lukáška a Natálku, jsem domluvená s pár maminkama, že "vyvenčíme" děti na hřišti, tak snad nebude pršet. Mějte se krásně, večer se ukážu od nich, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi krásné ráno v 5.14, ty si blázen :-D máš chrnět ne, co já bych za to dala :-p :-D Jinak všem ospalcům krásné ráno, jdu makat :-S
Odpovědět
Hezké ráno, já chci spinkat ............... a ty moji drobečkové jsou vzhůru od 5,45 hod :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás už je zase hnusně..... :-p Šáry kamaráda je mi moc líto...koukla jsem na pár prvních fotek a úplně mi to sebralo dál už jsem koukat nemohla.....Já od té doby co se naši známí zabili v autě u Kutné Hory( bylo jim 60 let, manželé, děsně fajn lidi, zcestovali celý svět.Jeli z chaty a nějaký frajírek s bavorákem to do nich čelně napařil, protože se při předjíždění nestačil vrátit na svou.......nejhorší bylo, že nám to volala jejich dcera a pak to večer ukazovali na Nově a bylo tam vidět úplně všechno...boty na silnici, kabelka, ruka.....prostě od té doby na tyhle fotky koukat nemůžu...je to o to horší, když ty lidi znáte, a pak je takhle vidíte..... :-( :-( :-( :-( Ale dost už o tom.... já jdu radši uklízet, abych přišla na jiné myšlenky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zemřel Patrik Swayze z Hříšňáku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... leni-já vím, teď jsem zapla net a četla si to. Nemůžu tomu uvěřit, hříšňák je můj nejoblíbenější film, viděla jsem ho snad 100x a umím ho nazpamět. Aspoň se už nebude trápit. :-(
Odpovědět
Majky Len ahojky, taky sem to četla,ale on byl chudák hodně nemocný :-N stejně si ho budu pamatovat jako uzasného tanecníka x-) Majky jak ti je ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, co se týče střev tak je to mnohem lepší...už chodím normálně na záchod :-N Jen mne dnes do rána bolela tak hlava, takové pichance pod oko a střílelo to až za ucho, že jsem si musela dát 2 saridony... musím dnes hodně pít, abych zase neměla bolehlav. Zítra jdu ke svému obvoďákovi, tak asi ve čtvrtek bych šla do práce. Ještě chci aby mi udělal rozbor krve a hlavně štítnou žlázu. Kdysi mi brali krev, ale v laboratoři neměli u mého jména kód pojišťovny, tak to neměli kam vykázat, takže mi neudělali rozbor. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy ;-) Tak se přiznám, že včera jsem si pro chuť pustila Hříšňák, aniž bych tušila, že můj taneční idol "odešel"... :-( miluju ten film... ach jo...
Odpovědět
Patrik =-) |-| můj idol, když mi bylo 12 let ............
Odpovědět
Kat momou ahojky Majky tak to je dobre ze ti je lip, do prace nespechej, vsak ona na tebe počka ;-) hlavne aby si byla fit
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mne se asi poprvé podařilo zaprat prádlo... já se zblázním.... prala jsem LUkove svetry, které si vytáhl po létu na zimu... jeden byl modrý s proužkama, druhý zelený a dva hnědé a já mezi ně lupla červený a on pustil... ty vole...já jsem fakt totální debil
Odpovědět
Majky nevadí zkus dát znovu pracku a supnout k tomu vaniš třeba to pustí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, už jsem tak učinila... teď se dám na modlení, aby to pustilo... :-S Já jsem blondýna fakt.
Odpovědět
Majky, no aspon se más na co vymluvit, co chudinky brunety :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, však víš, kolikrát jsem za tu blonďatou hlavu ráda, aspoň pak nevypadáš jako že nevíš.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to znám a fakt ti to nezávidím :-D Holky, jen pro pobavení - naše bobule v 8tt (v pondělí jdu na další utz, to budeme už ve 12tt) :-N http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jé to je sněhuláček s kloboučkem :-D (bez urážky, ale tak mne vaše bobulka připadá) x-) Je to nádherné... !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky, díky :-D sněhulák je lepší než opičák :-D když jsme byli na tomhle utz, tak když to Emča viděl tak říká: "No pane doktore, už jsem se bál, že čekáme opičáka, manželka pořád jí banány :-D :-D :-D doktor byl mrtvej smíchy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?