Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak ségra konečně dodala nějaké fotečky: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Kačko - krásné fotky, Šebestovi fakt válí ;-) A sestra se nezapře....jste si podobné ;-) Zuzi - bečka se měla platit zvlášť,ale než chtít po lidech platit zvláš´t každé pivo, tak ji M. zatáhl a už to pak neřešil. Ale pánovi jsme řekli, že vybíráme 500,-, ať udělá oběd, přípitek, občertsvení, pití a raut podle toho. Nakonec tyoho bylo míň, než jsem se domluvili a chtěl 550,-! Tak jsme si s kámoškou řekli, že chybějící peníze dáme ze svého a podle toho, jakou budou mít lidi náladu, tak budeme vybírat, kdo nám chce přispět. A ten chlap nám echtěl ani na těch 13.5000.- dát paragon...furt, že na to nevidí, a že tam nemá brýle!!!! fakt děs. A ty keci, že přece ví, jak se to dělá, že tam má svaty pořád, a že toho máme obnjednáno moc, že to ani nesníme, ž ebudeme max.pokojeni atd.... bílé "ubrusyů nas tolech děs, pro 25 lidí max. 50 ks půllitrových plast.falšek s pitím na celý den, oběd jak z jídelny ( i já , když mi bylo pšatně jsem ho snědla skoro celý!!!!), atd..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi:moc hezké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to je síla........Paragon ti musí vydat i na jednu Mattonku!!!!Jsou to svi.ě... ferinko:konečně!!!Měli to nádherné........ Holky jdu pomalu do pelíšku, tak papa a krásný nový týden
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou noc a sladké sny........... x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je úděl každého organizátora. Já kdysi, když jsme jeli s partou na vodu, tak jsem vše zařizovala, organizovala, sehnala lodě (naše a od znýmých), vařila, platila kempy (pak se to rozpočítalo na jednotlivce)......... a výsledek? Za kempy mi pokaždé někdo nedal vše, dvě lodě se musely nechat opravit, protože jsme je ťukli - to jsem platila po akci taky já a samozřejmě se nikdo neměl k tomu mi přispět a to nemluvím o kreditu za telefonování a benzínu, co projel můj taťka, když nám vezl lodě :-S Voda se sice povedla, ale já byla zdrchaná a na mizině. Jediný, kdo moje pocity chápal, byl Jirka. Hlavně nás oba nejvíc štvalo, že všichni kromě nás neustále kouřili, vůbec nechtěli pádlovat, i když jsme měli každý den ujet jen minimálně kilometrů do vybraného kempu, že jsme kvůli některým museli o den zkrátit pobyt a hlavně, že permanentně až moc chlastali (a správný vodák ví, že v noci se pít může, ale přes den s mírou, jinak to může mít neblahé následky). Takže ponaučení pro příště, voda ano, ale buď sami nebo s vybranými jedinci, každý za své a hlavně moc se neangažovat. :-x
Odpovědět
ahojky, holky moc díky. Tak jestli budete tak hodné a pošlete mi ty životopisy na email.Kdo nemá tak pošlu do IP. Děkuji moc Markéta. Jsem fakt vysátá,takže nedokážu myslet i nad takovými věcmi jako toto.Ale bohužel mě shánění práce i tak čeká,tak si chci něco obeslat sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem.... beru:to je pravda a ne jednou jsem to podobně odnesla, takže jak tvrdíš:už nikdy na vlastní bedra.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee.....já ti bohužel s životopisem moc neporadím...nikdy jsem to pořádně neuměla napsat a vždycky se u toho děsně potila....ale podívám se jestli nějaký nevyhledám...už je to dost dlouho co jsem nějaký potřebovala..... =-) Holky já to včera dostala a je mi šoufl.....ale už jsem začla brát HA,, tak to snad bylo naposled co mam tyto stavy.... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Beru teď čtu to vaše lodičkování...to je fakt síla...ale nějak mě to nepřekvapuje.....to se pak pozná kdo za něco stojí a kdo se jen veze že? :-S dělá mrtvýho brouka a na placení se nehrne..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.videopohlednice.cz/p/y4n3s...
Odpovědět
Profilova fotka
JIJA MÁ DNES NAROZENINKY!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milá Jitko......... Je tady den, ne není to sen! Máš narozeniny a já ti chci dát dárek jediný. Abys šťastná, zdravá byla, s láskou štěstím v srdci žila. Ať ti dneska všichni přejí, ať se s tebou krásně smějí. S láskou v srdci miluj toho i kdyby ti nedal mnoho. Láska nejde přece dát ta se musí získávat. Zvedám číši připijím, že rád tě mám se netajím. Polibek posílám sladký aby tvůj život nebyl krátký.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky markee, já jsme psala strukturovaný životopis, ale nikam nešel nakonec...Ale už ho nemám, tak ti nepomůžu bohužel. Jak je jinak, už je ti o něco lépe???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi... tak i já přeju Jitušce vše nejlepší........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuřátka, nemohla jsem spát, tak jsem se na vás došla podívat. Ve středu jdu na kontrolu a ve čtvrtek snad do práce, ale moc se mi nechce... :-S Vůbec nevím, co se tu děje, tak mně kdyžtak informujte... :-) Zuzanko, děkuju za upozornění Jitulčiných narozenin... Jity, vše nejlepší, hlavně zdravíčko, lásku a všechna tajná přání, ať se ti co nejdřív vyplní...
Odpovědět
Profilova fotka
majky:ahojky, tady nového nic.Já do práce, Lenka se válí doma, holky těhotní...........Takže klasika :-D :-D :-D :-D :-D Jsme rád,a že je ti lépe a zůstaň do pondělka doma...........
Odpovědět
Jity,vše nej k tvým narozeninám. Zuzi je i není mi o něco lépe. Chvíli to je v pohodě a pak prostě začnou vodopády a je konec. Zítra to bude týden co se to stalo. A každý den od čtvrtka si říkám: dnes se mnou dělali tohle,dnes tohle a tohle. Prostě to tam bude ještě dlouho. Za měsíc si vzpomenu ještě víc,ale bohužel se s tím nic neudělá. To musí odeznít samo. :-(
Odpovědět
Jutuško: VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM NAROZENINÁM :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee:chce to jen a jen čas.Ránu nikdo nikdy nezahojí úplně, ale věř, že to bude lepší!!!!!!!!!!!!Zasloužíš si už alespoň trošku štěstí a sil na to, aby jsi se cítila lépe...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já letím na Mírák pro dvd přenosné, tak se mějte krásně a večer možná papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/16133-to-j...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem smutná zabil se mi kamarád při autonehodě i se svým kamarádem narazili do stromu bylo mu 25 byl milionovej a krásnej chlap jsem z toho vyřízená anemůžu to pochopit viděla jsm fotky bylo to strašný :-( omlouvám se že vám to sem píšu :-(
Odpovědět
Barco: Ježíš, to je strašný, jak se to stalo? To jim tam někdo vylítnul? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky... x-) barca, šáry, proboha, je mi to moc líto :-( ach jo... :-( nebyl to ten krásnej chlap z tvých svat. fotek? =-) markee, zdravím tě, a myslím na tebe kočko x-) blani, tak tohle zažít, tak mu z toho rádoby penzionu udělám kůlničku na dříví ]-( Já jako snesu všechno, ale čeho je moc... tohle by bylo na mě příliš 8-( To mě musí vždycky i muž uklidňovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, panebože, to jsou zprávy... holka, drž se. Jj, byl to ten, co je ve tvém svatebním albu? katarinko-já si až teď uvědomila, že jsi mi ve čtvrtek psala sms a já ti ani neodpověděla. Jela jsem akorát k dr. a říkala jsem si, že ti písnu z tama a tam jsem na to úplně zapoměla, tak se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne jel moc rychle a to už vubec nechápu proč dala bych za něj ruku do ohně jak byl zodpovědný a kdo ho nezná bude ho akorát soudit a to nechci protože to byl super kluk a kamarád.ale náš osud je vážně nevyspytatelný :-| nemužu to vůbec vstřebat a nikdy nepochopím proč zrovna on proč zrovna ti hodní lidé?ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky, čao ženo, v pohodě ;-) budiž ti odpuštěno :-D :-D :-D dělám si prdel :-D hlavně, aby ti bylo dobře a byla jsi zdravá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne holky ten to není pošlu vám odkaz http://www.hasici-teplice.cz/fotogale... ty jsou z nehody a tady je forum jen o něm jeho fotky jsou uplně dole http://www.fiatcoupe.cz/forum/pokec/3...
Odpovědět
Profilova fotka
šáry, lidi budou tvrdit různý věci a bohužel vím, že nemá cenu lidem něco rozmlouvat... někteří lidi jsou zlý... a jen ty sama moc dobře víš, jakej on byl a kdo ví, co se v té situaci stalo, že to mělo takový konec... to už nikdo asi nezjistí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?