Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ani nééé :-D myslím, že jich v dubnu budu mít dost :-D
Odpovědět
Ahoj holky, lítám tu všude úplně šíleně .............. a už zas mizím Markee: Beruško, jsi strašně statečná a pokud Ti aspoň trochu pomůže, nám to všechno napsat, udělej to. Moc jsme tu na Tebe myslely. Len: Rozdáváš kila? Já taky nějaké věnuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra já ty moje špeky snad nikomu nestřelim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nějak vůbec nestíhám se sem dostat :-( markee: je to hrůza co všechno Tě už letos potkalo, holky mají pravdu, jsi fakt hrozně statečná holka, že to všechno zvládáš a nesložilo Tě to, vůbec si neumím představit že bych zvládla to co Ty, doufám, že už to byla poslední hrozná věc co Tě potkala a teď už jenom samé dobré věci a klidně nám napiš, vůbec to nevadí, ráda bychom Ti pomohly alespoň slovem len, momou: já mám taky kila na rozdávání nabízím 3-5 ;-) ale asi je neudáme a budem muset začít cvičit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Markee - rozhodně piš, sice to není tak 100%, jak se někomu vypovídat a vyplakat na rameni, ale mě to hrozně pomáhá se tu vždycky "vypsat". ;-) držím palce, ať jsi brzo ok a už je jen dobře. Majky - taky nevím, co jsi ještě mohla zhubnout :-N hlavně, že už je ti líp. ;-)
Odpovědět
jija: no já bych potřebovala tak kilčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se ani nepotřebuju zbavovat kil, jako spíš celulitidy a hlavně kdyby mi někdo chtěl na dálku zpevnit svalstvo, tak se zlobit nebudu :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já o svých kilech psát nebudu............ markee:není co napsat, vše už jsem ti psala každý den.....je mi to moc líto a chce to jen čas.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, dneska ponocuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
http://bleskove.aktualne.centrum.cz/e...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko.... Já včera ještě psala Blance a usnula u toho, byla jsem vyřízená.... beru:ponocuju-neponocuju..... Byli jsme si na chvíli sednout.......dali jsme 5 malých piveček a šli domu....... Dne sbudu ponocovat, jdeme na KABÁTY, 3 hodiny před konzerten máme zamluvenou hospodu, po konzertě to samé, to bude mejdan, moc se těším!!! Holky mějte se krásně, jedeme za babičkou do Poděbrad zase, odpo spousta práce, tak se ukážu zítra, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Zuzi užij si koncertík.....bude to určitě nářez.... :-D Natálce jsou dnes 4 měsíce =-) už to není to malinké klubíčko co jsme si přivezli domů z porodky.... :-( ale za to je čím dál zábavnější a krásně nahlas se chechtá.......už začíná chápat spoustu věcí a pořád by dělala blbinky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno, Len,toto letí,téda malá je už tak velká? Já teď koukám po práci a hlavně po tom jak napsat životopis. Strašně dlouho jsem ho nepsala. No a ještě na jedno místo chtěj: přihlášku k zaměstnání. Což jsem už vůbec nikdy nepsala. No uvidíme zda to sesmolím.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju pěknou neděli, my jdem dneska k tetě na krmaš tak to zas bude žranice ;-) zuzi: jak jste si užili koncert? určitě to bylo super markee: můžu zkusit někde vyštrachat svůj životopis a poslat Ti ho, ale co je přihláška k zaměstnání tak to teda nemám nejmenší tušení :-| len: ten čas teda fakt letí děsně rychle
Odpovědět
Ahoj holky Markee: Přihlášku k zaměstnání? Co to je? =-) Životopis Ti taky pro představu klidně pošlu (oba), jak normál. tak strukturovaný. Zuzi: Díky tvojím fotečkám z mašinek se tam jdeme podívat, už se moc těším a malá je jak uvytržení o dědovi ani nemluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... jaký byl konzert víte ze zpráv.Chodím na Kabáty ais 15 let, což je dost si myslím.Každopádně............konzert dobrý, ale!!!!!!!!!!!!Nic krom muziky živé, která byla dobře nazvučená jsem si neodnesla žádný zážitek. Kdybych nepřijela už "načatá" na Vypich se svými 17kamarády, poslechla jsem si muziku a šla domu.Takhle jsme se vyřádili, popili a s davy jako prase vyrazili směr bar u nás v ulici :-D :-D :-D :-D Naštěstí Vašík vymyslel zkratku na autobus k Motolu, na který jsme čekali 6 min a jeli jsme úplně sami 4 lidi k nám......tramvaje byly narvané neskutečně, ale je pravdou, že jela jedna za druhou, ale někam se 60 000lidí naskládat musí, že???Nedovedu si představit, kdybych měla vlézt do metra........... Moni, dej vědět.... Leni....ty děti staršně stárnou, že??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme celý den strávili u nás na Hrnčířských trzích, ráno jsme chodily s mamkou, pak přijel Jirka s Andulkou, já nakojila a pak jsem se vrátila na trhy a zbytek rodinky se procházel u řeky, na oběd jsme si zašli do restaurace a domů se vrátili až po třetí hodině. Takže pěkný den, ale nic moc jsem nekoupila, jen sponu do vlasů, med a medovinku. x-) zato jsem měla úplně uťapané nožičky a pořádný bolehlav, tak jsem usnula brzy, no a v noci jsem musela několikrát vstávat, protože Aní mi asi někde nastydla a má rýmu. :-( Zuzi, jakej byl koncert? Markee, já kdysi posílala kromě životopisu přihlášku do výběrového řízení, měli tam přímo napsáno, co má obsahovat. Je to vlastně takový souhrn informací, aby si to nemuseli vytahovat z životopisu oni. PŘIHLÁŠKA DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ • Název pracovního místa a pracoviště, na které se hlásíte • Osobní údaje (Jméno, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, telefon, e-mail)
Odpovědět
Profilova fotka
http://tn.nova.cz/zpravy/hudba/kabati...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru... bylo dobře, tak jak jsem psala hore :-D :-D :-D :-D Přitáhli jsmme domu ve 2 hodiny v krásném stavu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to věřím ;-) já si včera dopřála trochu burčáku a medoviny, ale jen tak zdravotně, a to jsem si mylela, jak to moje dítě po tom nebude krásně spát a prd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to ti přeji, ale já bych nezkousla ani jedno......... já měla hodně litrů pivka a stačilo mě to :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško pádím do Tesca, zatím papa a potom stáhnu fotky ze včerejška, pa
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/KABATI_...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... ty fotky jsou nádherné!!!!!!!!!!!! Tak já jdu do toho Tesca
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ahojda, prosím tě, psal nám kamarád, že nás zve na rozloučení se svobodou 3.10. A jelikož to je v blízko naší chaloupky u Litomyšle, tak se tam asi pár dní zdržíme. Vím, že jsi mi psala, že budete ve Strážném, ale my na tu rozlučku prostě musíme a pak na svatbu 17.10. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat:to je škoda, já se na tebe těšila :-( :-( :-( :-( Viděla jsem na chvíli Moniku s dětma.Anička byla unavená a Kubíček se na mě tlemil krásně............
Odpovědět
Profilova fotka
http://zpravy.idnes.cz/v-jemenu-zemre...
Odpovědět
Profilova fotka
http://1.bp.blogspot.com/_echFeDSKCkU...
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme zpět ze srazu....lidi perfektní, kdo nedorazil, měl smůlu. Končili jsme nědky po půlnoci, vkolik, netuším.... Ale teda, chlápek v tom penzionu sliboval hory doly a ten výsledek za naše peníze hrůůůůza.... ještě, že to lidi neřešili, ale i tak M. zpaltil ze svého celou bečku piva a já asi 600,- navíc.... asi projdu diskuze, jestli tu není o tom dizkuze, protože to byl děs a pán sliboval, že tam dělají furt svatbby, že nám to nachystá jako na svatbu....tedy chudáci nevěsty :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani, to byl ten školní sraz? To mne moc mrzí, že to tak dopadlo.Porč jste to dopláceli jen vy?Měli jste to na starosti?Jak je možné, že se pan vedoucí "seknul" o celou bečku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?