Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi dobrou noc :-) My byly dnes s Aní taky plavat, ale v bazénku a moc jsme si to užily x-) Blani, a co kdybys odložila ty svoje halenky, podpatky a sukně a šla v kalhotách a tričku? stejnak to pod svetrem a dekou není vidět ;-) aspoň by ses držela v teple a neskočila by na tebe žádná choroba. Žabi, hodně odpočívej, bumbej čajík a zkus papat nějaké vitamíny v ovoci. Já si při rýmě stříkám v pokoji sprej z eukalyptu, a taky trochu kapu na polštář nebo na kapesník. Snad ty bacily brzy vyženeš a i žaludek se za pár týdnů srovná :-)
Odpovědět
Beru - to by nešlo, já na sobě neměla kalhoty aspoň 3 roky :-N Já můžu do práce chodit třeba v modrákách, to není , ž ebych chodila v sukni kvůli práci.Já prostě nesnesu mít na sobě něco tak "dole" upnutýho. :-N Nehledě na to, že nemám žádný kalhoty, do kterých se vlezu :-N Kdyby mě normálně byla kosa, tak si vezmu silnější silonkya třeba dlpuhou manžestrovou sukni, ale venku mi je ok, ale jak sedím u PC, tak mám vždycky zmzlý špičky prstů a palce na nohách :-D Ale vždycky to bylo ok, až na posledních asi 14 dní, ale jak jsem psala, mám tam deku a je to. Ty palce to je jeidný, jinak já totiž chodím v punčochách celý rok, letos jsem je na sobě neměla asi 5x, když bylo přes 30st. jinak hezky punčochy, přes to dlouhá halenka nebo tričko, a svetr po zadek. úplně nesnáším, kdyby mi někde měl lízt kousek břicha nebo zad. Jsem dneska stála na zastávce a půlka holek holý prd... a břicha, a já v tom svetru a bundě :-D :-D :-D no, zas je asi hřeje mládí :-D :-D :-D fakt je cítit, že se blíží podzim, už to sluníčko moc nehřeje :-( já mám teď ve skříni tolik letních věcí, ale 80% jsem neměla letos na sobě :( takže zas je můžu dát doazdu a dopředu vytáhnout silnější punčochy, dl.sukně,...., já nechci zimu :-(
Odpovědět
a zaplatila jsem si konečně vlatsní webovky, ale štvou mě, mají v tom binec a ještě mi je nezprovoznily :-( Píšouo, že jsem jim zaplatila 1,- a na email nereagují... ]-( Takže si teď hraju s fotkama a objevila jsem fota ze srazů BRM, tak jsem zavzpomínala....malá byla ještě v bříšku, Macet bez bříška,...atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty jsi blázen, ale k PC si pod stůl můžeš natáhnout přes silonky teplé ponožky a hned budou palečky v teple :-D já měla za poslední rok šaty jen když jsem šla na svatbu, jinak jsem nosila jen kalhoty, ono taky s bříškem to bylo tak nejpohodlnější. Taky nesnáším holá záda, takže v zimě pěkně košilku nebo triko do kalhot, žádné bokovky, ale kalhoty do pasu, stejně dělaj pěknější postavu. Mlaďošky asi neznaj nastydlej močák, ledviny, vaječníky nebo nechtěj mít děti. jj srazík byl už strášně dávno :-( ten čas tak rychle letí, děti se rodí, rostou, další holky těhotní...........
Odpovědět
Profilova fotka
hele Blani a v čem ty vlastně chodíš doma? taky v sukni? nebo tam máte takový horko, že jen v prádle?
Odpovědět
Beru - doma mám buď takový různý domácí šatky,ale co jsem 2 roky v novým, tak tu máme v létě v zimě cca 26st, takže oba chodíme jen v prádle :-N Mě se v práci jeden kolega smál, když jsem mu říkala, že musím mít pořád silonky vytažený až pod prsama :-D :-D :-D A třeba mám šaty bez rukávů, pod tím teda tričko, ale to mám zastrčený pěkně v silonkách :-D As tím časem to máš pradvu....to to letí úplně hrozně.... teď jsem hledala nějaký fortky na ten plánovaný sraz, a našla jsem třeba fotku ze školky, jsme tam já+ oba naši svědci krásně vedle sebe , akorát Martin se někde ztratil :-N nebo z tanečních....M. měl krásnýho motýlka a bílý rukavičky, "super" účes,.... a já o 15 kg míň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme jeden sraz zítra - domluvily jsme se ze střední, že se slezem maminy s dětičkama, mělo by nás být asi 6 + 8 (jedna už má děti dvě, další o 14 dnů mladší dvojčata než Andulka a jinak máme po jednom), tak jsem zvědavá, jaké to bude, hlavně máme ráno dr. a já nevím, jestli se mám vracet domů nebo ve městě pobýt celý den.
Odpovědět
Tak si ho užijte, a dobrou noc! ;-)
Odpovědět
bré ranko, už se těším na víkend něják mě to střídání teplot unavuje :-S Blani no ja chodím taky nabalená neboj,nejsi v tom sama a dokonce uz premyslím že vytáhnu roláky :-D :-N tak hezký den
Odpovědět
=-) tak se si říkal že se za odměnu na vás kouknu a ono není na co 8-( :-D vy snad chcete abych se upracovala :-N no tak teda ja jdu pracovat :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....jsem dnes nějaká bolavá..mam to dostat tak to zase bude :-p :-p :-p :-p :-p ale už konečně začnu brát HA tak to snad nebude tak úděsný..... =-) =-) =-) jedem babče, snad se večer ukážu..papa a hezký den... x-)
Odpovědět
Holky, dnes nestíhám ráno plavání, pak jsem jela za kolegyněma a teď jedu zařizovat kuchyň. Kdyby jste chtěly tak fota na plavčo tady: http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... Anička byla poprvé pod vodou a Kubu bavilo cákání.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Obrazky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky prosím pošlete nám hlásek ahoj pošlete nam hlásek http://prettybaby.cz/main.html?photo=...
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, víckrát to nejde............tak jen 2 hlásky...
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásný víkend a hlavně na sebe dávejte pozor holky moje................
Odpovědět
ahojky,tak jak se tu máte? Já jsem doma od třech hodin,ale není mi dobře. Stahuje se děloha a prostě psychika do toho.Už nejsem v nemocnici pod práškama a injekcema,takže nervy začínají pracovat. Jinak musím říct,že 5 dní v bolestech je fakt maso. Sice to samozřejmě nebylo 24hodin v kuse,to fakt by nešlo,ale prostě od pátku do úterý to zkoušeli rozjet. Prý se to ale tak stává,i týden než tělo zareaguje na medikamenty. Jen vím,že v pátek co mi odebrali část plodovky,aby začla děloha pracovat,tak mimi už nežilo,nehýbalo se,takže jsem bulela kvůli tomu,že už nežije,ale pak už jsem to chtěla mít hodně rychle za sebou a povedlo se až v úterý. V půl devátý nasazená kapačka s,jak sestřičky říkali-koňskými dávkami oxytocinu a ještě něčeho,a do hodiny jsem měla po. Samotný ten konec byl hrozně rychlý,ani snad ne minuta. Pak mě svlíkli a odvezli na sál nla dočištění,ale prý vyšlo ze mě vše,tak´že nebylo skoro co čistit,ale pro jistotu to dělaj. Dnes jsem šla na kontrolní utz,zda je vše venku a zda mě pustí a já jsem otevřela ty papíry a vím kolik vážilo měřilo a co to bylo. Jen Míšovi to nikdy neřeknu,pže prostě nechci,aby věděl,že jsem to zahlídla :-( :-( :-( Promiňte,že jsem to sem napsala,kdyžtak to smažte.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj markee moc na tebe myslím a vůbec nevím co v této chvíli říct abych tě nějakým způspbem rozptýlila to snad ani nejde snad jen musíš být silná kvuli své rodině a Johance já vím ono se to říká nevím co bych sama dělala kdybych toto zažila prostě kdo to nezažije neví co toje :-( moc na tebe myslím kočičko opatruj se.
Odpovědět
Profilova fotka
markee, holka naše, ... každý den jsem na tebe myslela, .... :-( ted tu řvu jak malá.... Pokud se ti trochu uleví a pomůže ti to, klidně piš, co ti pod ruku přijde... Jsme tu pro tebe |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee, vůbec nevadí, že nám to píšeš, my umíme naslouchat. Moc jsme na tebe všechny myslely a myslíme stále. Ani si nedovedu představit, jak to pro tebe musí být těžké, ale volila bych stejně. |-| Holka drž se, užívej si doma s Johankou a pokus se na to moc nemyslet, i když to asi nepůjde. Ale časem to přebolí. A klidně se nám tady ze všeho vypiš, ať se ti trochu uleví. Možná by bylo taky dobré zajít si někam k psychologovi a popovídat si s odborníkem, třeba by ti napsali aspoň na prvních pár dnů nějaké prášky na uklidnění. (Moje mamka takhle byla po smrti babičky a moc jí to pomohlo.)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... jen jsem přečetla první příspěvek od Markee a u řvu..... :-( Markee je mi to tak strašně líto a zas a znova si uvědomuju jaký jsem měla štěstí, že jsem ničim takovým nemusela projít.....hlavně nedokážu ani slovy vyjádřit, jak tě obdivuji a jaká si silná osobnost...já už bych v této situaci byla v blázinci.... A jen piš a piš...my jsme tu abysme tě vyslechly....pokud ti to alespoň trošku pomůže to ze sebe dostat..... Jinak u nás je dnes přesně na mojí náladu...hnusně a celou noc pršelo a prší dál......... ]-( ]-( ]-( ]-( chjo. Tak já jdu něco málo pracovat...ale děěěěsně se mi nechce... :-S :-S :-S
Odpovědět
Dobrí ranko Markee myslím, že žádné oko nezůstalo suché, ani to moje, si statečná bojuj dál z osudem a těš se že máš úžasnou rodinu a známe, kteří stojí při tobě, myslíme na tebe a piš, jsme tu pro tebe!
Odpovědět
Leni u nás ještě neprší ,ale asi se to chystá a já nemám botky do deště :o( Jinak hurá pátek :o) Ale už nás tu pracujících moc nezbylo :-N :-D no aspon si vy nepracující užijete manžílky Krásný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, stýskalo se mi po vás. Tak jen v rychlosti... mám v sobě kampylobakterii, chvíli ještě potrvá, než se to ze mně dostane, ale důležité je, že už netrpím průjmama... 4 dny v kuse každou půl hodinu, asi nemusím psát, kolik kilo šlo dolů... :-S Budu doma ještě do příští středy, tak ležím, odpočívám, jsem unavená.. Markee-Markétko... myslím, že tady jsou všechna slova zbytečná... člověk neví, jak ti pomoct, co říct, aby to bylo správně... konejšit, utěšovat, že to bude dobrý nemá smysl... protože to dobrý nebude a jen čas může zhojit všechny rány. Jen ti přeji, aby jsi byla silná, neboj se navštívit nějakého odborníka, který by ti pomohl, možná tě aspoň dokáže vyslechnout a tobě by se z části ulevilo... Všechny na tebe myslíme a jsme s tebou. Drž se beruško !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Len, tady je taky hnusně, až se mi z toho nechce nic dělat. Ale musím nějak zlikvidovat švestky, co jsme dostali, tak asi upeču koláč s mákem a až mi manža přivaze nákup, tak ještě bramborové knedlíky se švestkama. Pasone, my nepracující si teda manžílky moc neužijeme, to snad víc jejich kolegové v práci. Já jsem doma celý den sama jen s Andulkou a divou zvěří a když manžílek dorazí dom, tak jde dělat na zahradu, pak koupání, společná večeře (pokud zrovna nekrmím) a pokud manža nejde hned po koupelně spát, tak si ještě čte a já jsem na netu. Takže tak. Majky, dobře, že už je ti líp. Prosim tě a zbylo z tebe ještě něco? Vždyť jsi byla vyžle už předtím, tak teď musíš být jen kost a kůže. Nejdou mi tam dát ksichtíky a smajlíky, tak je to takové suché psaní. Jo a dítko mi právě odcouvalo o dva metry dozadu, holka moje šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru, pasone a Majky...já bych taky potřebovala na pár dní nějaký bacil do střev, abych konečně zhubla, ale než být v nemocnici na kapačkach a být furt na WC, tak to radši nic.... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Len, ale vždyť nemusíš mít bacila, stačí "rozumně" zkombinovat pár druhů jídla a určitě se z toho po... :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
Beru to je fakt :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj ženy x-) Tady je stále nádherně, jsem zvědavá, jak tomu bude večer =-) Já abych ted potřebovala taky přibrat... nějak mi to nejde... ale já to snad doženu... už mi vyrašil i pupek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy nechceš nějaké kilčo ode mně? je to 100% kvalitní tuk..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?