Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Víte něco o Božence =-) snad je ok a jen odpočívá
Odpovědět
Profilova fotka
o Božence nevím nic, jen psala, že je pořád unavená, tak snad je v pořádku!!!
Odpovědět
Zuzanku a holky, Majky Vás pozdravuje, je unavena, ale doma, odpočívá, na další vyšetření nemusí, vypadá to že se bacil vzdal a utekl x-) jdu jí písnout
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my byly včera na kontrole, Andulka už má přes 7 a půl kila x-) taky dostala včeličku, tak jsem jí pak za odměnu koupila tepláčky a plyšový overálek, když už jí ze současného oblečení vyčuhují dlouhé nožičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky psala mi Markee: Mám to za sebou.Jsem i po revizi dělohy. Ach jo,je mi to tak líto |-| |-| musí jí být hrozně :-( :-( :-(
Odpovědět
Mury: Moc jí pozdravuj, je statečná |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky Markee pozdravujeme a přejeme hodně sil a brzké uzdravení, naštěstí čas je milosrdný |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...fakt si nedovedu představit jak Markee je...a děkuju Bohu, že jsem ničím takovým nikdy nemusela projít......že jsem vlastně šťastlivec, když jsem s oběma dětma otěhotněla na první pokus a zdravé je donosila...i když ten Filípkovo porod byl za 5 12, ale porod Natálky to vynahradil.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky bydlí se krásně fotečky dodam ale musím nejdřív něco nafotit :-N ikdyž nevím nač budete koukat zatím tak trošku holobyt :-D majky jsem ráda že už jsi doma snad už bude jen líp markee hodně sil moc na tebe myslím a ne jen já my všichni tady pas co mimi? blani x-) x-) x-) x-) x-) super zprávička a za fotky děkuju jsou hezky jen ješte mrknu které chybí :-)
Odpovědět
Barco: tak to je moc dobře, že se Vám v novém líbí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barco to je skvělé, že se vám líbí ;-) Holky o Markee mi ani nemluvte..... :-( :-( :-( Jsem kvůli tomu úplně na "sračky" s prominutím.... ]-( ]-( ]-( Tak abych vás trochu rozesmála, dnes jsem v rámci dopoledního odpočinku u PC začla hledat nové recepty na vánoční cukroví...peču neustále to samé...to co jsme pekli vždycky s mamkou, tak je načase udělat nějaké změny.... :-D :-D :-D :-D Natálce dnes začlo hnisat jedno ouško, a to už jsem myslela, že když to má píchlé od pátku, že to bude o.k...ale co nadělám...tak to desinfikujeme, Framykoinujeme.... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, držím Markee palce, ať se z toho brzy dostane ;-) u mě se projevuje demence....dnes píšu ..."posílám půdorys střechi..." :-N ještě, že jsem si to po sobě přečetla, nevím, co by si asdresát o mě pomyslel :-N Šári - to je super, že už jste takový zabydlení. Sice holobyt jak píšeš, ale ve svém.... my taky hned první den po převzetí klíčů spali cvv prázdném bytě na starých matračkách :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Blani: Neboj bude hůř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo moje řeč......s každým rokem je to horší a horší :-D :-D :-D holky dnes se loučím..papa a snad už je všem špatným zprávam NAVŽDY KONEC!!!!!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kde se dnes všechny schováváte? Spíte nebo koukáte na bednu nebo si užíváte s manželama ??? =-) kolem mě už to spinká a já se zas válím s noťasem v posteli.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko vám všem......... markee se zozepsala v sms a nebudu kazit další den, ale moc na ní myslíme všichni!!!!!!!Vzládne to. Já jsem spala(tedy spíš nespala) u Áji, hlídám Natálku a Lukáška, dokoukáme Ogiho a jdeme do školky.To bude paní učitelka čumět, takhle brzy tam nikdy nebyl :-D :-D :-D Jinak v práci problém.......Načapala jsem kolegyni, jak krade a všichni jsou na mě nasraný, tak uvidíme, co dál..... Mějte se krásně, já jdu vypudit dravou zvěř :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Zuzi, tak to neni v práci moc dobrý začátek... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Tak máme za sebou zdárně šestinedělí jupííííííííííííííí :-) Včera jsme byli v poradně a zase jsme větší a větší. Už máme 5kg a 60 cm. markee: Markétko moc na tebe myslím a je mi z toho fakt ouvej :-( zuzanek: Zuzi tedy to je blbá situace, ale to je boj té holky. Nasraný na tebe můžou být jen ti, kteří to dělají taky a bojí se že na to přijdeš. Drž se. len: Leni tedy ty už přemýšlíš o vánocích? No to je něco :-N blanka: Blani tak demence jo???? :-D :-D Ale hezky jsi to napsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macetko, ahojky, tak jak je???Lukýnek roste jako z vody..... Leni:není to dobrý začátek, ale co naděláš, život je boj...Přesně jak píšeš, ať jsou nasraný jak chtějí, kdo má čisté svědomí neměl by se rozčilovat...A ještě jsem dostala finanční odměnu ;-) Jsme zpátky z procházky, za chvíli odcházím do práce, tak na mě myslete...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek: Zuzi ahojky :-) Máme se dobře, Malý je fakt rozkošný. Už se na nás začíná usmívat, to je krásný pocit. :-) Tento týden máme samé doktory. Jak já tak Luky. Příští týden začínají návštěvní dny a to je fakt fronta :-N Jinak Lukášek fakt roste, Hlavně do té délky. Už mu dávam oblečení na 3měsíční děti,a by se mi do nich na délku vešel. Pak mu jsou dlouhé rukávy :-D Zuzi v práci držím palce, ale udělala jsi dobře. Opravdu kdo má čisté svědomí bude v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet:díky moc, až ustane trošku fronta, budu opravdu moc ráda, že na mě zbyde místo a já vám budu moci konečně předat dárky, tak dej vědět. Jdu makat, tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi určitě dám hned vědět. Ráda tě uvidím :-) Přeji všem krásný den já jdu něco dělat ;-)
Odpovědět
zuzi: Blbej začátek mezi kolegama, ale zas šéfové ví, že je na tebe spoleh. A jak píšete, kdo má svědomí čisté ........ ;-) Macet: Lukášek roste ...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím, že jsem v pořádku - teda aspoň relativně. I když od neděle je mi ještě hůř a včera to bylo fakt neůnosný. Kromě špatně od žaludku jsem se nevím, kde, když pořád ležím, jsem se nachladila. Mám ucpanej noc a můžu si špíchat jenom mořkou sůl, která moc nepomáhá a z toho mě bolí šíleně hlava. Chodím tu s šátkem na hlavě a umírám. Do toho mám kupu práce - dokončujeme vydání místního zpravodaje, jehož jsem šéfredaktorka, takže hnus fialovej. Potřebovala bych chvilku vypadnout, změnit prostředí, ale ještě skoro tři týdny nemůžu Sorry za ten výlev, ale jinde ventilovat takhle nemůžu....
Odpovědět
Zabena: Tělíčko je teď nachylnější musíš být opatrná. Kdybys nebyla tak daleko, tak bych s rýmou poradila, mám tu kytičku - jmenuje je lidově rýmovník - dáš si kousek listu k nosíku (lépe do nosní dírky) a je po hodině po rýmě - mám vyzkoušeno.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to vůbec neznám. zkusím něco vygooglit, díky
Odpovědět
Zabena: Hledej v bylinkářích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, už jsem doma, jdu plavat a spáááááááááááááááát
Odpovědět
Ahoj, Boži - pěkně lež a držím palce, ať je ti líp. Víte jak já sedím v práci? Ve svetru a dnes jsem si donesla deku, protože mi tam je hrozně zima na nohy, ale jak nosím jen sukně a silonky, tak moc nevím,jak to jinak vyřešit :) ! a to tam podle termostatu máme 23st. :-N A dnes jsem šla dřív , potřebovala jsem do Tmobilu a banky a ve městě lidi v tílkách...já měla halenku s dl.rukávem, teplý svetr a bundu :-N Zuzi -dobře si udělala, ještě by to třebva pak hodila na tebe, že jsi tam nejkratší dobu! Já dnes byla zas na krvi, prý mudr. uvidí, jak to vypadá s hodnotama oproti pondělním odběrům, zítra zas volám a příští týden jdu zas na kontrolu ;-) Pěkně si zaplav! Já taky chtěla začít cvičit, ale jak vypadá můj den....vstanu, doplazím se do práce, tak to přetrpím, dojdu domů, tak 3 hod., spím, když nemusím, nezapínám PC a pak si třeba čtu a pak zase chrápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:tak jsem se doplavila až teď.Bylo to super, bublinky, chlupy pryč :-D :-D :-D :-D a můžu jít spinkat...Ty na sebe dávej pozor, víš, co máš za sebou, tak ať se nedejbože něco nestane zase!!!Odpočívej jen co to jde a vůbec se s tím netrap a ta tvá deka mne moc pobavila :-D :-D :-D :-D Já už se těším na zimu, ale ne na 23st!!!! Ať je ti lépe, papa, jdu hají pupí, pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?