Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:krásně si to zařídili :-D :-D :-D :-D Jen doufám, že ty jsi s nima neseděla, dávej pozor, aby jsi nenastydla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné nedělní ráno.... :-) My včera přijeli z oslavy až po 20 té, tak jsme měli pak trochu rychlovku..vykoupat, nakrmit atd.... :-N :-N :-N Ale akce se velice vyvedla...malá byla naprosto zlatá a o Fildovi jsme ani nevěděli, páč tam měla neteř kamarádky ze školy a tak byl s nima v patře v pokojíčku a dělali blbiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to jste se vyřádili všichni, co??? My byli dnes na výstavě vláčků a ačko-li mě to moc nezajímá, bylo to krásné.........
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Zuzi tak to by se náš Filip zbláznil....mašinky miluje...hlavně parní... :-) Kluci šli do kina na dobu ledovou 3, tak jsme s Naty sami doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi tak jsem zkoukla ten odkaz a zřejmě tam kluci vyrazí...vypadá to nádherně.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko tak vyražte všichni, bydlíme minutu od tamtud!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Brý podvečer x-) Zuzi, já jsem včera večer s nima seděla si hodinku... v zimní bundě a zabalená do deky... já jsem se šla pak dívat na Asterixe a spol :-D Dneska jsme odpoledne trávili na jarmarku, až na tu kupu lidí tam bylo fajn x-) těším se na další akci na zámku Kuks, bude tam již tradiční Hubertova jízda a mají tam super prográmek ;-) manžela jsem poslala ted na florbal a já si užívám chviličku pro sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat:tak to jo, musíš se opatrovat!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, o te vystave zeleznic jsem cetla v casopise Ceskych drah, kolem 26.9. má být Den železnic po vcelé republice, a z rovna v tu dobu tam budou mit nejake akce na vstupne , levnejsi jizdne po CR atd. Ale zorvna dnes jsem ty casopisy vyhodila, ale mivaji je normalne ve vetgsine stanic zadarmo v tech stojanech. nebo určo nějaký info jsou na www.cdrail.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přijeďte všechny, mám nějaké fotky............
Odpovědět
hlásím návrat z lepšího :-D sem pekelně utahaná jdu stahovat fotky, bylo to bájo, krásně sem si odpočala Blani teda ty si alkoholik si se nějak zvrhla :-D Zuzi trouba je boží ale já bych nevěděla co s ní :-N jaké fota? Leni vy už takhle výletujete s malou, tak to je super že je hodnoučká Kat a jak ti je žádné nevolnosti unava apod?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pasone:ahojky............jak bylo??? Tak jsi unavená nebo krásně odpočatá? :-D :-D :-D :-D trouba je úžasná, já také nevím, co s ní, ale to se naučím, věřím si :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Fotky z té výstavy vláčků jsem myslela............
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se loučím, jdu za Vašíkem.........Ráno vstávám, tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/VYSTAVA...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi tak jsme právě s Fildou prohlídli tvé fotečky...malý koukal na každou fotku 5 minut a pořád jsem musela na něco koukat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hezky jsi to nafotila...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky se dnes loučím...papa zítra dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa, jdu také... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nechce spát....... Přeji všem krásný nový týden... Tak tu tak ležím a přemýšlím nad majky a markee, jak jim je, jestli jsou alespoň trošku v pořádku už..........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, já taky nespím a to jsem po cestě z jihu Čech usínala v autě, ale protože naše slečna celou 2 hodinovou cestu nespala, tak jsem jí musela bavit a zpívat, takže už mám hlasivky úplně v pr.... a bolí mi hlava :-S taky na holky myslím a snad co je bolí, brzy přebolí |-|
Odpovědět
Bré ranko přeji a krásný týden, ráno už je teda pěkná kosa, asi začnu uklízet letní oblečení :-( co vy ?
Odpovědět
Zuzi včera sem zmizela jak pára nad hrncem :-N sem obojí unavená i odpočatá jde to vůbec :-D :-p
Odpovědět
ma Markee a Majky sem myslela o víkendu snad se o ně blízcí strají a je jim v rámci možností dobře |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čest ženy x-) pasone, nevolnosti nemám, jen jsem vždycky v poledne utahaná jak pes... vstávám totiž už v sedm a nějak mě to vyčerpává to dopoledne :-D dneska jedu na kontrolu, tak snad bude vše v pohodě.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....já se musim přiznat, že si přímo zakazuju na Markee myslet, protože jsem z toho pak celý den úplně mimo...jsem naštvaná na celý svět, jak může něco takového příroda dopustit, a proč se takové věci stávají hodným lidem ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Ale samozřejmě že to nejde a každou chvíli si na ní vzpomenu..... :-( No a na mojí Markétku taky...je to silná holčina, určitě se z toho brzy dostane..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, přesně jak píšeš... já si vzpomenu na Markee a jsem úplně vyřízená... nejhorší je, že tyhle a jiné situace,když se stanou v okolí tvých známých, nedejbože v rodině... pak všemi strašně zahejbá... a je to záležitost, na kterou se nikdy nezapomene... |-| furt to mít v sobě a bojovat s tím, že se to stalo a člověk s tím nic nezmůže... |-|
Odpovědět
Ahoj holky, moc se omlouvám, že sem nechodím, nezvládám - upravujeme byt pro dědu, hledáme kuchyň, malujeme, v neděli jsme tapetovali u nás dětem pokojík, ............. no je toho moc. Ale zkouším Vás aspoň číst, my jsme v pořádku. Na Markee a Majky moc mylsím, snad jsou holky v pořádku. Mohla bych Vás poprosit o hlasy v soutěži? Za každý hlásek moc děkujeme. http://www.nunynek.cz/soutez/_zobraz=... Kubíček má číslo 47, jinak se vyplňuje formulář podle vzoru. Díky Pak ještě zkoušíme štěstí tady: http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzas... Ale to nevím, zda to půjde, mají to nějaký rozbitý. Hlasovat jde z jedné IP jednou za týden, a musí se potvrdit kod, který přijde na meil.
Odpovědět
A tady jsou fotky pokojíku, pokud se chcete kouknout: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ježíš týden jsem se nedostala a hned samý nový zprávy holky co je s majky?nestíhám dočítat a majky mi nějak unikla markee-je mi moc líto co ser u vás stalo držím moc pěstičky at to zvládnete a at jsi silná :-S zabi-velká gratulace k mimískovi x-) jinak mi jsme konečně ve svém a přestěhovaný od inulé soboty jen jsme týden vybalovali a upravovali atd každý den jsem chodila SPÁT O PŮLNOCI TAK JSEM VÁS NESTÍHALA :-( SNAD UŽ TO BUDE LEPŠÍ S TÍM PC ikdyž ted si konečně užívám to naše hnízdečko :-) Blani nezapoměla jsi na mě s těma fotkama?tu zásilki 7a8???at mužu kouknout co mi chybí děkuji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?