Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jste holky šikovné, a jinak nepsala jsi, že půjde Tomík s Natálkou??? :-D Blani, jak je?Už jsi se vzpamatovala? majky je už doma, příští týden opět kontrola.Mám vás všechny pozdravovat a nezlobte se ta, které neodepsala, není jí dobře stále.......... markee dnes absolvovala vyvolávačku a noc, tak zítra a už se modlí, aby bylo po všem a začala znova. holky jestli můžu poprosit, napiště jí sms nebo něco, je na tom špatně, tak aby věděla, že ji máme rádi a myslíme na ní, díky moc......
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste všechny jak lunti hubený a já??????všechny "žerete" čokoládky, bonbonky...já to od huby nestrčím jak je rok dlouhý a jsme jak balvan 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... chudák ženská...
Odpovědět
Ahoj Zuzi, hustý pupík, mě uklidnilo, že to byla dvojčata, jsem si říkala, že má pupoek jak na dvojčata a ono jo. Už jsem se tekla, že tam měla jen jedno :-N A k tvému dotazu - ano, ale hrabe mi . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a třeba, kdyby ses cpala čokoládama, tak by to mělo opačný účinek ;-) téda, takový břicho bych teda mít nechtěla, a to už mají doma jedno, no doufám, že u nás se to příště nezdvojí :-D
Odpovědět
Beru - jasně, slupnout tak 5, 6 čokolád naráz, to je z tebe bulimička hned :-D Já jsem zatím jen poloviční bulimička....žeru a nezvracím :-D A hrozně se mi líbí, jak říká kamarád....já nemám nadváhu, já mám podvýšku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj můj táta taky říká, že je poloviční bulimik :-D ale s tou podvýškou, jsem to ještě neslyšela. hm, se tady rozepisuju a ještě jsem nic na víkend nezabalila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani papa a hezký víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, omlouvám se za poslední IP, koukám, že se to omylem odeslalo 4x =-) :-N
Odpovědět
Beru - no a já si říkala, že ses tedy rozepsala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky moc a dobrou noc ;-)
Odpovědět
dobrou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky.... krásnou sobotu...i když u nás je hnusně.....leje a leje :-S :-S Zuzi, já u toho píchání nebyla....ten můj kamarád je Dr. na chirurgii atak jí to přišel píchnout k nám...tak jsem ten kravál slyšela z ložnice do obýváku :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné, i když zatažené a pršavé ránko.............. Leni, tak to jo.Ale co ženská nevzládne, že? Po poledni jedeme do Poděbrad za babičkou i s dědečkem, tak snad nebude pršet, aby jsme ji mohli vytáhnout ven. Užívejte víkendu a ty Blani se chovej rozumně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, dobre ranko, Zuzi jasně, znáš mě :-D Ve 14:00 jdu do Pivovaru Starobrno na den ot.dveří..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ahoj!!!!!!!! Tak tam ty nemáš vůbec co dělat, ale ono je to jedno.No, i když jsi minulý týden psala, že se z tebe stává alkoholik, tak nevím nevím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Nádherné fotky z Manětína...
Odpovědět
jojo, v pondeli byl rum, jak me rozbrecel jeden email v praci, tak jsem byla totalne ko a jak nepiju, tak jsem vytahla flasku (ono je v praci furt co pit, kolegove to zasobuji :-N ) a rvala, kdo si da se mnou panaka :-N Jeden se asi slitoval (protoze jinak taky nejak moc nepije a hned volal, ze si se mnou da....zlaticko ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super.......alkoholička a já ti tolik věřila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jdu konečně na ten email
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak úkol splněn konečně!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...Blanka se nám zvrhla..... :-D :-D :-D :-D :-D Tak Filda teď odjel s T na první hokejový trénink, tak jsem zvědavá s čím přijde... :-) :-) :-) jdu krmit malou páč řve v postýlce....chudák... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Filípek hokejista, po kom ten kluk asi bude? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi já ti nevim.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičky moje jedem za babičkou do Poděbrad, tak se mějte krásně papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa a hezký den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ve zdraví nazpátek.Koupila jsem další skříň, tentokrát do kuchyně, tak Vašek jí dává dohromady aby mohl jít na fotbal :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi, co babi a deda? gratuluji ke skrini :-D my v pivovaru nebyli, jsem sla spat ve ctvrt na 3, vstavala v 8, pak od 11 do 1 spala, a ted od 5 do 7 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky, skříň je postavená, Vašík zrovna odešel na fotbal a já gruntuju ten zbytek věcí. babi naprosto v pohodě, nechali jsm eje s dědou samotné v pokoji (jako kdyby něco náhodou po 55letech manželství :-D :-D :-D :-D ) , prošli jsme se, dali si oběd na náměstí.Vlezli jsm edo hotelu a tam byla svatební hostina, tak jsem se chtěla přidat a Vašek že ne :-D Tak jsme šli jinam. Oni si pokecali, pak jsme seděli ještě asi hodinu a jeli domu. Babička šla od 19 hod na flétnový koncert a děda spinkat, protože je zvyklý klimbnout po obědě a dneska nemohl, tak toho měl plné kecky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer x-) Tak dneska to byl rušný den. Ráno už jsem byla v 7h na nohou a uklízela, pak přišel truhlář a vymýšleli jsme vestavěné skříně do podrkoví a koutek pro juniora (přebalovák,skříňky)... před polednem jsem si sbalila batůžek a zamířila na hasičskou soutěž, které se zúčastnil aktivně můj mužík s kamarády :-D super podívaná :-D domů jsme dotáhli v 15h, uvařila jsem gulášek na zítra a chlapi od hasičské soutěže se přemístili k nám na zahradu, do altánu, vytáhli divočáčí selátko z mrazáku, narazil se sud, pustila televize... no a sledují fotbal :-D umějí si to ale zařídit :-D , jen je tu děsná kosa, venku je kolem 12st, sedí venku v zimních bundách,čepicích a každej si střeží ten svůj půllitr piva :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?