Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlásím z "výletu" z Poděbrad, bylo to hrozné!!!!!!!!!!!! Zítra napíšu více, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jsem slibovala, že za vámi dojdu po návratu z dovči, ale nějak jsem nestíhala :-N nakonec jsme se vrátili až v pátek odpolko, věci nevybalené se mi tu válejí všude ještě teď, musela jsem mamce pomáhat zdobit šlehačkové a pudinkové košíčky a v sobotu nás čekala svatba sestřenky, vrátili jsme se včera až kolem čtvrté, doma velké koupání, dnes velké prádlo, ale žehličku jsem úmyslně přehlížela (bohužel se to samo nevyžehlilo ;-( ) fotek máme zase spousta, ale já lenoch líná nejsem schopná je probrat a někde zveřejnit, ach jo............ tak mě za to prosím moc nebijte |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky beru, vítejte zpět, těším se na fotky!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, s těma fotkama nevím, jestli se dočkáš, páč třeba fotky Andulky jsem nedávala žádné za poslední dva měíce :-N a že jich mám nafoceno spoustu !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
beru já vím, jak to je.......... Pošlu it odkaz na "luxusní"lázně Poděbrady, takový humus už jsem dlouho neviděla............
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Podebrady/
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu spát, jsem vyřízená, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou a hezky se vyspinkej.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to zase nejde, ale už natvrdo vypnu pc a musím usnout!!!!!!!!!!!!Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) Zuzi ty lázně jsou fakt děsný,.....jako město pěkný, ale ten pokoj je dost zanedbaný.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky Zuzi šílené ty lázně, panebože, fuj... a tolik si účtují peněz Lenísku, chytrá blondýnko, achojda !!!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Markétko....tak jak si včera zvládala v práci? :-)
Odpovědět
ahojky sluníčka, já vás vůbec nestíhám 8-( koukám že je nás ttu už více, no jo dneska už to bylo pozna že je po prazdninách všude auta, děti, ale aspoň tento týden to vypadá na léto, uvidíme jak bude dál, mě se teda vůbec nechce soukat se do kalhot :-N krásný den x-) Blondýnkám zdar :-D satan mě přijde teda drsný :-N ale třeba terorista už mi nepříde tak hrozný, ale asi bych tak neříkala dítěti, ale spíš kdybych o něm mluvila jako"ten náš malý terorista na písku zas vyváděl" tak to možná jo Zuzi normálně s tím spánkem něco dělej, at ti V. precte vecer v 10h pohadku a budes muset spat :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone ahoj...jelikož se ti také satan nelíbí, jsi zařazena do kluvu romantiček, zatim jsme tam čtyři...já, Majky, Macetka a ty.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak tu mam opraváře na myčku....máme ji 2,5 roku...super myčka, se super drahýma náhradníma dílama a super na hovno, když se po 2 letech pos...e motor, že...hlavně že to má 6 smysl a dalších 50 funkcí.....asi se vrátím zas k jaru a houbičce...začínam si už pomalu zvykat za ten týden co jsme čekali na ten náhradní díl.... :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že myčka je opravena..4000...v pr....de...li ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) majky: Markétko jak bylo na dovolené? Musela to být nádhera. Máš nějaké fotečky? Kdyžtak mi je pošli ať se pokochám ;-) Na emailík snad nějak odpovím :-N len: Leni tedy tolik peněz to je skoro jako nová :-( Na to že jí máte takovou chvíli to je k nas.... pasone: Ivi oni mu začli říkat terorista kvůli tomu, že je terorizuje. Vyžaduje si pořád houpat, pozornost a tak. Když se jen na chvilku vzdálí tak vyplivne dudlík a začne. Na to že mu jsou 2 měsíce tak to začal brzo. Ivi včera jsem na poštu nestihla, jdu dneska. Tak ti dám vědět ;-)
Odpovědět
macet ahojky sak posta neutece, dulezite je to tvoje zlaticko lenisku to je teda k vzteku, no proste jsou ty veci staveny na 2 roky a pak nejlepe koupit nove, ale kde nato brat 8-( hura sem v dalsim klubu:-D jdu na obidek, na jidlo si holt cas udelam vzdycky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone to je jasný.....bez jídla to prostě nejde...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si jdu taky udělat něco k obídku.......kluci mají omáčku a knedlík, ale to já teď nejím...ale dala bych si...mě zas čeká kuřecí a salát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Satana nebrat, tak už je nás více.....
Odpovědět
Profilova fotka
TP 19.4.
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:COŽE???????????????Chápu to správně???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.lazne-podebrady.cz/cz/hote... jinak takhle to mají nafocené oni, je tam i cenník, tak se podívejte
Odpovědět
Profilova fotka
zabi, halo, tak nenapínej mne!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, Zuzi, chápeš to naprosto správně
Odpovědět
Profilova fotka
zaby- ty jsi těhulka??? =-) u mně zn. TP znamená Technický průkaz.. tak to trošku nechápu :-D Jinak holky nestíhám..... uáááááá Macet-Markétko, pošlu ti odkaz na moje stránky... tam jsou fotky. Písnu víc, až bude čásek pasone-Ivuško, odepíšu taky co nejdřív a děkuju, že na mně tak myslíš, budu to potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
majky, už to tak asi bude
Odpovědět
Profilova fotka
zabena: Boženko jupíííííí velká gratulace :-) Nádherná zpráva. x-) majky: Markétko pošli. budu se těšit. Já teď žehlím, přitom jím polívku a jdu vás pozdravit. za chvilku se asi Luky probudí tak mam honičku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?