Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vám všem krásný nový týden...........
Odpovědět
Profilova fotka
I tobě Zuzi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy mne asi zabijete těma reacema, ale..................KONEČNĚ!!! http://www.novinky.cz/domaci/177673-n...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa, já raději mizím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ZUZANO!!!!!!! fuj bléééé zima..... :-p :-p :-p :-p i když letos jí uvítam...moje postava není úplně v kondici a tak mi bude vhod radši mikina než tričko a kraťásky..... chápete... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky mé kamarádce se v 19,59 narodil chlapeček Daniel...3480g/51cm.....už týden přenášela....v pátek nastoupila do porodnice, tak už se dočkali...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky albíčko tu udělá až se vrátí ze svatebky,už sem ségru za to sprdla :-D Jo jo máme domeček kousek od Frýdlantu,Beskydy jsou lahoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenčice tak to jsi posrala, nejsem žádná ZUZANA :-D :-D :-D :-D Já to věděla!!!!!!! :-D Tvoje postava je postava staré, scvrklé ženy po 2 dětech a zima, mikiny ti stejně nepomůžou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ty jsi blbka, je to jedno, jak vypadáš, hlavně že jste v pořádku a šťastní!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ferinko:to je dobře, hlavně aby si to vzala k srdci, byla to nádherná nevěsta!!!!!!!!!!!! Kamarádce blahopřejeme!!!Taky celkem kusanec, ale na Kubíka nemá!Včera ho přeměřovali a on za ty 4 dny vyrostl o další 2 cm údajně, takže má už 56 cm a to jsou do zítřka v porodnici!!!!!!!! Holky jedu do Poděbrad s babičkou, tak se tu mějte krásně a brzy, V ZIMĚ :-D :-D :-D :-D :-D :-D papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa, my jedeme...........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) Zuzi si mě hned po ránu rozesmála... :-D :-D :-D :-D :-D Ale trefila ses...ta scvrklá žena...to jsem celá já a ještě k tomu blonďatá... :-D :-D :-D :-D :-D to je kombinace.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
čest ženy x-) Hlásím se z válejícího gauče, venku kosa, ... čekám, že tady začne padat každou chvíli sníh :-D :-D :-D Jedu na výlet s našima... směr Poland, tak tam třeba něco i nakoupím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to já se tu pražím na sluníčku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme byli na vycházce...je docela horko... :-) Po obědě jedu pro malého k našim a jedeme ho ostříhat.......ještě že máme dvě auta...nedovedu si představit, že bych v tom horku cestovala MHD s dvěma dětma přes celé město a navíc do kadeřnictví vedou schody, takže bych musela ještě tahat malou po schodech s kočárem.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluníme se a využívámtoho že satan spí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my dnes nestíháme, jsme v práci s kolegou sami, šéfa máme na dovči a druhý kolega vyhrál v pátek zájezd do Bulharska, tak dnes letěl s ženou. Navíc je posledního a to je v práci vždy frmol a papíruju... musím se soustředit, kdybych to po****a tak si můžu podepisovat výpověď, takž dnes s vama nebudu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak se soustřeď..... ;-) a ať ti to rychle uteče.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty Ferinko neni to trochu drsní nazývat dítě satanem? Buď ráda, že ho máš...co by za to jiné ženské dali mít děti.... kdyby to tu nějaká z nich četla, tak by ti nejspíš zakroutila krkem...... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to malý satan,mu tak normálně říkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chudák dítě...mě to teda moc "normální"nepřijde..... :-S ale vaše věc...
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej tebe to fakt pobuřuje???Já myslela že si děláš srandu :-N Já jsem ráda že ho mám a miluju ho,ale prostě mu kolikrát řekneme ty náš satánku,nevidím na tom teda nic divného :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Feri, mně to taky dojde v pohodě. Je jasný, že to myslíte pěkně. Já taky nejsem zastáncem všech mimísků a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přijde oslovení "satan" taky ne příliš vhodné pro dítě... mám ho prostě zafixované se zlem a své dítě bych tak netitulovala.. asi to každý rozlišuje podle toho, co to v něm probouzí...?! Možná jsem v tomto romatická duše a slovo, beruška, motýlek, kuřátko je pro mně přijatelnější...
Odpovědět
Profilova fotka
Feri, my říkáme malýmu od ségry "násir" (páč se ve svých dvou letech děsně nasírá,když není po jeho) :-D Tak že mi vaše oslovení neva :-D asi nejsem jeden z těch romantiků... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže to uzavřeme...já a Majky jsme romantičky....... právě jsme dorazili od holiče a trochu sjme se zasekli u tchánů......Tomík udělal testy, a řítí se domů z Nymburka...já vařím na zítra, protože nám přijde opravář na myčku a tak nebudu moct kuchtiti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Taky se hlásím k romantičkám ;-) Oslovení satan mě tedy taky přijde dost ostré, ale je to vaše věc. Jedni známí mají chlapečka o 14 dní staršího než náš Luky. ty mu ještě v bříšku říkali "pitoma" prý podle toho filmu Pod jezevčí skálou jak tam říká Holý tomu jezevčíkovi "ty pitomečku pitomej" :-N Ale i to mi přišlo divné. A teď to změnili a říkají mu "terorista" no každý má své oslovení. Já říkám Lukáškovi miláčku nebo lásko :-) Manžílek asi začne žárlit :-D Holky já jsem v neděli poprvé zhřešila a dala jsem si pizzu. Jinak se fakt hlídam v jídle, nic nekořením, spousty toho nejím ,aby malý neměl prdíky a tak jsem si dala jednou pizzu. No a malý dneska chudáček trpěl. Nijak extra neřval,ale pobrukoval, poplakával a půl dne nespal. Tak si už zase dlouho nic nedám. A to mu dávám kapičky na prdíky, ještě že je mám jinak by tu asi chudák lítal u stropu. :-| Ted už konečně usnul a je snad spokojený.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Macetko...vítej v klubu romantiček.... ;-) Macetko vydrž...to je jediné co na prdíky zabírá....my si tím taky chvíli prošli a pak to najednou samo odešlo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni :-) Já to vydržím, ale malého je mi fakt líto. Ikdyž ty kapičky jsou fakt super, netrápí ho to tolik. Předtím řval chudák jak protržený. Kdyby to šlo tak prdím za něj, ale on si to musí vybojovat sám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu konečně tedy něco dělat když malý usnul. Musím si udělat něco k večeři, vyžehlit plíny a tak :-N Všem přeji dobrou noc papa a snad zase brzy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?