Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hodně štěstí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Len, jak už jsem psala, našel se a je "v pořádku"
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D je to magor, ach jo, prostě jenom chlap.Toto se žádné ženě stát nemůže.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu...naprostou...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D CHLAP
Odpovědět
Profilova fotka
Co všechny děláte??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcatka.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poslete prosim jeste nejakej hlasik http://usmev.impuls.cz/galerie/23451 Minule mela mamka radost kdyz to videla.Ona soutezi a je ji blby rict si nekomu o hlas.Tak jsem ji vysvetlovala ze na tom neni nic blbeho ze ti co vyhravaji tak jen diky tomu.
Odpovědět
Profilova fotka
My byli ted s manzou hrat bedbinton tak tak jsem k.o.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani taky bych ti rada poradila ale asi uz je pozde.Ale ty si jiste poradis. Zuzi jak jsi dala odkaz na bojujte o svou lasku-uz to mam vytiskle a bude to mit sve misto na lednicce.Vytiskla jsem to i kamosce meli ted krizi s manzelem kvuli komunikaci.tak snad jim to pomuze.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jako vzdy zase jsem tu sama :-( Ale uz musim jdu do prace.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky jsem tu po 14 denní dovče :-D taly jste se mě na svatební album ségry,tady jsem ho nenašla,asi ještě neztihla,má ho zatím na FB jestli se tam dostanete ;-) http://www.facebook.com/home.php#/alb...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme dneska odpoledne s H. otevřeli flašku vínu a pak ještě druhou tak to bude u nás ještě sranda a teď jsme prohlíželi staré fotky, takových víkendů by mohlo být klidně víc feri: já se bohužel nedostanu ale určitě jste si to pořádně užili, jsem slyšela že jste byli snad někde tady kousek od nás na severní moravě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....dobrou noc všem...jsme s malou sami...Filípek zůstal u našich přes noc, tak máme dámskou jízdu, ale prcek už chrní, tak asi půjdu taky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leničko...Krásnou dobrou noc........
Odpovědět
Profilova fotka
ferinko, já jsem koukala na f.na fotky, ale chtěla jsem jí napsat blahopřání, měli to nádherné!!!!!!!tady jsem to nenašla, tak jsem ti psala IP. Jaká byla dovča?Porové s Matějem.Určitě jste si to užili jak se patří.
Odpovědět
Profilova fotka
badik:budu ráda, když to někomu pomůže, je to svatá pravda.......... Měli jste krásný víkend, my opět nic moc.........to je klasika.Celý týden se těšíme, že budeme spolu a nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ty jsi tady...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, čakám tu na tebe a tlemím se u MGS
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky koukam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím vám napsat, že jsem si objednala z MMB pytlíčky na zdobení perníčků a malému vykrajovátka na vánoční cukroví..jsou to autíčka, vlak, letadlo atd...paní to samozřejmě poslala doporučeně a ten balíček se normálně stratil a nikde ho nenašli...chápete to? Jak se může ztratit doporučený balík? Fakt nechápu...chápala bych ještě že se někde zatoulá, ale že se pak vůbec nenajde? to mi hlava nebere...tak my zítra odešle nový balíček..je to fakt síla tak naše pošta.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Naše pošta je jeden z nejšílenějších podniků v ČR a potřebovala by konkurenci jako pr... PPL, DHL atd jsou jinde, chtělo by to stejné jako pošta.Já jí nenávidím a s balíčkama z MMB mám neustále problém........
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem vždycky měla všechno z MMB v pohodě, ale teď fakt děsný... ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, Leni - tak minimálně by za to měla dostat 500,-, ale je potřeba čekat myslím měsíc, jeslti to nedojde a apk reklamovat. Mě se takto zašantročily doklady jako OP a živnostenský list :-N Naštěstí to bylo jen na poště na druhé straně Prahy :-N Ale pokud to není připojištěné svlášť, tak za doporučený dopis, balík by ti měli dát 500,-, na to to pojišťují automatikcy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla hodně balíčků a kolem vánoc opravdu mraky a jestli byli 2 z 10 v pořádku tak to bylo moc.Ne od těch maminek, ale kvůli poště, roztrhané, děravé atd...........
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já to právě objednávala na začátku července......tak to paní reklamovala a peníze za pojištěný balíček dostala, ale to běhání a dohadování se s poštou.....hrůza.... Ono to zboží mělo hodnotu cca 400,-ale jde tu o princip...hlavně že chtějí 60 Kč za balíček.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu zkusit usnout, ráno jedem es babičkou do Poděbrad, bude 4 týdny v lázních, tak ať jsem trošku fit!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jdu taky do peřin....papa a hezký start do nového týdne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc všem.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?