Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš Markét-Markee a ty jsi si myslela že si s nimi nebudeš mít co říct a nakonec to bylo fajn :-D :-D to je dobře že jste se pobavili,já tyhle srazy mám také ráda x-) ale to vstávání ti nezávidím :-N ale tak to nějak doženeš...... já celý den nedělala pomalu nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se právě vrátili z rodinné oslavy. jsem příjemně přepitá a přežraná. Těším se, až malý večer usne a my si s Tomem otevřem víno a zavrtáme se pod peřinku... dnes je výjmečně doma, ale zítra zase píská v Berouně :-S :-S :-S :-S Tak papa zítra..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len tak si užívej že ho máš dnes doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mury budu budu :-D :-D :-D :-D Co Šárka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jel asi pořád celá :-D :-D celičká s Terezkou v bříšku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A to já si myslela, jak dlouho nepřenášim..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, kde jste kdo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko vítej mezi námi!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Terezka se narodila dnes v 8:25 v porodnici U milosrdných sester v Brně, váží 3150gr a má 48cm. Maminka i Terezka jsou v pořádku, GRATULUJEME!!!!
Odpovědět
Jůů, super! Gratulujeme mamince i tatínkovi ;-) Ať vám T. dělá jen radosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ahojky, chtěla jsem ti napsat.... Psala jsem i holkám na koníka, aby to věděli, mám radost jako malá holka
Odpovědět
jojo, je to super ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, pozdravuje vás Boženka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme, kde jsi na ni narazila, někde vás???
Odpovědět
Profilova fotka
Malý Dežo přijde do kuchyně, kde máma zrovna peče koláč, strčí obličej do mouky a říká: "Hele mami, já sem bílej!" Máma mu vrazí facku a říká: "Běž se ukázat tátovi, ať vidí co tady vyvádíš!" Dežo přijde k tátovi a zase: "Hele tati, já sem bílej!" Táta mu jí jednu flákne a pošle ho za dědou, ať se mu taky ukáže. Dežo přijde k dědovi": "Hele dědo, já sem bílej!" Děda ho přehne přes koleno a seřeže ho páskem a říká: "To tě naučí, teď běž zpátky do kuchyně za maminkou." Přijde zpátky do kuchyně a máma se ptá:"Tak co, vzal jsi si z toho nějaké ponaučení?" "Jo. Sem bílej sotva 5 minut a už vás nesnáším, vy černý huby!"
Odpovědět
Prý s kým si to tak žhavě píšeš. Manžel zas kouká, jak žhavím klávesnici notesu i mobilu a pípají mi tu smsmky a já se zas tak blbě usmívám a jsem veselá :-D Prý: Jo s holkama, jen aby to nebylo s klukama :-D
Odpovědět
Zuzi- my byly domuvené, že jí napíšu smsku jak bude Terezka na světě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Komu pošleš sms?Jestli Šárce, té už jsem já odepisovala, psala mi i majky a len
Odpovědět
Profilova fotka
Oni ti hclapi jsou stejní všichni, Vašek už také pochyboval :-D :-D :-D Že prý to není možné, abychom se "měly tak rády"
Odpovědět
Božence ;-) Ta mi právě odepisovala a chtěla, ať vás pozdravuju, že není online ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, měj se krásně, užívej volného pondělka, jdu na pohádku, Vašík už mi usnul....... Včera jsme měli objednaný bowling na 2 hoďky a vyvrbilo se z toho hodin 6, bolí nás celá těla............... Vůbec to byl famozní týden.Pondělí-úterý jsem byla hodná... Ve středu koncert-super!!!!!! Před i po kalba, já dorazila domu v 5 hod ráno, v 8 hod jsem vstávala s dětma. Ve čtvrtek trošičku odpočinek, spinkala jsem 4,5 hoďky. V pátek pivko, od půlnoci doma a potom ještě......... :-D :-D :-D Sobota fotbal, rozlučka a kamarádi, návrat v 5:45 domu a ještě něco :-D :-D :-D Včera bowling a vše je rozlámané............ Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko vítej na našem světě.Moc gratuluji a hodně štěstíčka a lásečky po celý život.....
Odpovědět
Ahojky.Jé konečně Terezka už je na světě. Moc a moc gratulujeme tatínkovi a mamince a Terezce přejeme do života hodně moc zdravíčka a štěstíčka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ale krásné zprávy v dnešní sváteční den :-) Vítáme tě Terezko mezi námi, ať se ti tu moíc líbí a gratulujeme pyšným rodičům x-)
Odpovědět
ahojky holky tak Terezce i š´tastným rodičům už sem gratululovala vybrala si hezký den na vykulení :o) ona věděla že dneska je svátek :o)
Odpovědět
mějte se pááá
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte někdo doma tylovou spodnicčku? Já si koupila před pár měsíci ve slevě korzet (z 2000 na 350 :-D ) a teď přemýšlím co k němmu. Mám saténovou dlouhou sukni, ale modrou, ale řekla jsem si ,že si nechám ušít červenou nebo do vínova a vezmu si ktomu bižu ze svatby. Spodnice mám doma dokonce 2, ale jen s kruhama, a to se mi moc na ples nechce, stejně tam budu vvíc sedět a kecat se spolužákama :-D Tak přemýšlím nad tylovou, že by mi ji mamka ušila, ale nevím jakou a jak by to pak vypadalo. A taky kolik toho tylu tam je, atd. Ještě jsem uvažovala nad krátkoou sukní, a ten tyl, že by vykukoval, ale to mamka spíchne odle šatl, co jsem si kouila na převlečení. Já bych si vzala na ples ty, ale jsem přibrala a já je nezapnu přes prsa :-N Takže mamka řekla, že mi ušije dlouhou i krátkou sukni k vánocům a uvidím co se mi bude líbit víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, tylovou spodničku fakt nemam......ale poptam se..... :-)
Odpovědět
Leni, díky. Ještě napíšu do jiných "mých" diskuzí, přinejhorším stáhnu obrázek z ebay a nějak to dáme s mamkou dohromady.
Odpovědět
blani já mám tylovou ale s kruhama :-N je to tak že jsou kruhy a přes to tyl kruhy by se měly dat zúžit , ale to ti asi nepomuže =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?