Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nějak jsem se sem v týdnu moc nedostala, malovali jsme totiž a přestavovali ložnici tak nebyl net :-) zdá se mi že teď tam máme mnohem víc místa :-) blani: jo mě taky může klepnout když chci koupit plavky, jednou jsem kupovala vršek trojůhelníky asi XXXL protože všechny ostatní mi zakrývaly tak akorát bradavky a paní prodavačka mi řekla, že tak to má být akorát na bradavkách, tak jsem řekla, že na to nejsem, já radši všechno schovat dneska jsme chtěli jít na slavnosti pivovaru ale od rána tady prší tak se na to asi vykašlem a zůstanem doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Tak jsem úspěšně dokončila éru jednoho krámu a začalo mi krátké volníčko... Plavky, tak ot jste mne rozesmála. Leni, ty můžeš být naprosto v klidu, protože když ty mořský potvory řpežili mne, tak tebe musí také!!!!!!!!!!!!To je daný. A já jsme koupila spodek plavek 46 za 47kč v Tescu :-D :-D :-D :-D :-D Už předtím se mi líbily, ale za 350kč jsem je nechtěla kupovat....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) teda dámy vy máte super nákupy.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://foto.dama.cz/foto.php?f=627984 len:tobě je škoda coko-li kupovat když tě sežerou :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ty jsou...občas žasnu, jak jsou lidi šikovní.... =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to nádherně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ty, jak je?My máme pyžámpový den :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zuzi pyžamový den závidím já mám den pracovní :o( Leni kdo tě chce sežrat :-o jinak ja dneska jela deset min na orbitreku ale ujela sem jen 2km :-p bída jeste se zkusím dokopat večer
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:tak to ti nezávidím............ Jak to, že máš pracovní?Uklízíš? Já se jdu napapkat a odpočívat x-) x-) x-) Zkusím usnout, v noci jsem nějak nebyla doma :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi, užij si volno, kdy nastupuješ? Ivi - já taky pracuju, ale jen doma uklízím binec, co se mi tu od loňska nahromadil :-N :-N :-N Len - ahoj. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Blani, ráda tě "vidím" Nastoupím zdřejmě ve středu, ale není to jisté, uvidíme. Co ty, jak je? pasone byla u nás v úterý a viděla na vlastní oči, že mému bordelu nemůže Moničin"bordel"konkurovat. Ale uklízím až zítra, dnes se válím... Tak se nezvedám, Vašek mi šel ohřát jídlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi no holt ste bohatí a máte hodne věcí že už vám ani skříně nestačí :-D copak máš dobrého Blani od loňska ? no to bych chtěla vidět já už mám celkem uklizeno, jen musím manžela přimět k navrtání obrazů, zarámovanéjsou už cca pul roku :-o
Odpovědět
Zuzi - dobrý, dnes jsem si ještě udělala pro jistotu těh.test , abych věděla, že můžeme na dovču :-D tak víš, co byla by to haluz, ale radši obětovat test za 30,- než dovču za trochu jiný peníze. Ale stejně hned po koupi půjdu na pojišťovnu pojistit se proti stornu zájezdu, kdo ví co se může za 3 měsíce stát :-N Ivi - už mám několik měsíců na stole hrozmady fotek, nařeznaý papíry na nalepení, samolepky, hromady CD, kabelů, obalů od věcí k foťáků, záručních listů od všeho možného, na zemi hromadu časopisů, na tom hadry, co jsem chtěla odnést na charitu,,.... :-D já jsem fakgt docela bordelář, i muž to říká :-D A na výlet jsme samo nejeli, v tom počasí :-p
Odpovědět
Článek se načítá
blani no ja bych potreboval udelat poradek v uctenkach je hazu do krabice ale jsou tam uz urcite i ty ktere nebudu nikdy potrebovat, casopisy sem protridila vcera,jinak kdo rad nakupuje a ma kousek do prahy nebo do Brna kupte si marianne jsou tam slevove kupony na nakupy 11 a 12.9. Blani a co tehu test :-D snad nebyl moc těžký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já bych potřebovala vše nové a větší........... :-D pasone:já má skříně prázdné a věci v obýváku :-o :-o :-o :-o Jinak mám další skříň v koupelně na ručníky a v hale jednu novou, již čtvrtou tento rok :-D :-D :-D :-D :-D Blani, já mám 3 křesla naházených věcí na charitu a na MMB a nejsem schopná to nafotit a dát na aukci nebo tak něco.......... A o účtenkách vůbec nemluvím, je to hrozné, nikam je nezakládám a potom je hledám, jsem hrozná na papíry(vlastně nejenom na papíry)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu zkusit spinkat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://aktualne.centrum.cz/report/kri...
Odpovědět
Ivi - v testu jsem neprošla, musím ho za měsíc opakovat :-D Byly těžký otázky :-D :-D :-D Zuzi - dobrou ;-)
Odpovědět
Blani no jo a co máme teprve říkat my blondýny :-D Zuzi brou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: dobrou noc tak my jsme zpátky ze slavností, pršelo a bylo to o ničem tak jsme radši šli domů jinak co se bordelu týče, tak ten teď u nás byl děsný, protože jak jsme malovali ložnici a byli jenom v obýváku tak nebylo ani kam šlápnout
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré"ráno" Tak jsem vzhůru, mám uvaříno, vypránu jednu pračku, druhá se pere, Vašek mi utekl na fotbal ;-) , že prý mne nechtěl budit, tak napsal dopis plný vášně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tohle udělá laparka??? :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, holky, nevíte, jak byla ta reklama na auto -myslím to bylo Citroen Berlingo a říkalo se tam něco o pořádným kočáru... bych to nutně potřebovala vědět přesně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, říkali to je pořádný kočár...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=JDqClE...
Odpovědět
zuzi bré ráno :-D
Odpovědět
asi mi to už nepálí proč ten dokaz na holččino? kdyžtak do IP
Odpovědět
já mám vyprány 2 pračky a 2 sem vyžehlila , uklizeno je taky, takže zitra si výlet zasloužím, každou chvíli mi dorazí muž tak vám přeju pěkný večer Zuzi vášnivý dopis =-) :-D asi tohoto znění " šel sem na pivo ":o)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... měla tam být jen ta první fotka, moc se mi líbila... Dobrou noc pasí, jsi čiperka, mě už asi ždíme pračka......... Něco v tom smyslu, že do 20:30 bude doma a přišel naprosto přesně, to jsem čuměla. Jaký výlet?Každopádně si to užij, myslela jsme, že výlet máš za sebou tento týden :-D :-D :-D
Odpovědět
sem si pěkně popovídala :-D Baru je ještě na dovče? tak já jdu do sprchy at se trochu proberu , brou noc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?