Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
katy je uz 9tt to je super za chvili nám tu budeš rodit :-N prádlo nevyžehlené, ale mam vyprané další 2 pračky, takže praní by mi šlo :-D jen to nema kdo žehlit, hlásí se někdo dobrovolně =-) na oplatku vám přijedu vyprat teda jen jestli máte takouvou sikovnou pracku jako my :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, no letí to nějak moc rychle sakryš :-N ale furt si říkám, že do dubna daleko :-D žehlení nebrat, sama jsem trpěla předevčírem skoro tři hodiny.......... fujtajbl jeden :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy...to je skvělé že je mimi v pořádku....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy moc moc gratuluji x-) x-) 9tt páni x-) x-) hele do 20tt to krásně utíká ale ted je to mazec :-p :-p já jsem 27tt a už bych měla nejraději malou u sebe :-N jak to ted neutíká 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ kat:hlavně že jste v pořádku, to je super zpráva!!! majky, chce se mi brečet z tvých fotografií..............jsou NÁDHERNÉ!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenísku........ Já jsem celá rozhozená z majky foteček.... MACET vás pozdravuje, jsou s Lukáškem na chatě, malý už je velký.Má 4600 gr a 57 cm Jinak dnes ve 14:45 se mé kamarádce císařem narodil Kubíček.3860 gr a 54 cm, je to macek.V sobotu za ní jedeme do porodnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc a krásný víkend!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Papapa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek, dnes to vypadá na pořádnou hicnu... katy to jsou nádherné zprávičky, jen ať to tak jde dál !!! Držím palečky. zuzi-děkuju ti za komentář na stránkách, se červenám až za ušima... ale přeháníš. x-) Děkujeme za pozdravy od Macetky, malý pěkně roste.... Gratuluji kamarádce k narození Kubíčka, páni to je macek !!! To porodit normálně tak nevím???? =-) :-N Tak my dnes jdeme zapíjet kamarádčinu svobodu, vdává se přští týden a jdeme jí na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky......Majky dnes to opravdu vypadá na vedro..... :-p my se tady v Plzni nemáme kam chodit koupat...je tady sice v okolí hodně rybníků kam jsme dříve chodili ale poslední rok se tu objedvili jakýsi vodní řasy, které porostli po celé hladině, tak se nejde koupat a je to skoro na všech rybníkach... :-S já jsem na jednu stranu rána, že se nemusim ještě nikde vystavovat v plavkach,,,ale Fildy je mi líto...cachtá se na balkoně v bazénku... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-vy tam nemáte koupaliště Leni??? My v Dubňanech máme nejlepší koupaliště na okrese, všichni se k nám sjíždí a to jsme cca 6 000 městečko... loni se udělali úpravy na Hodonínském koupališti, tak lidi začli jezdit i sem, ale u nás je pořád plno. Tam by se malý vyřádil.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky blondýnky :-D
Odpovědět
já na koupáku nebyla ani nepamatuju :-N no leni závidím ten bazen ja bych chtela aspon lavor na nohy dneska ma byt 31st :-o
Odpovědět
Zuzi tobe taky krásný víkend Macet vím že je s malým na chatičce, ale ja sem furt v jednom kole tak sem to sem ani nepsala :-N takže vam radši popřeju taky hezký víkend nevim jak to tu dnes budu stihat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško, blondýnko :-D Jakpak se máš??? Pořád žiješ dovolenou??? Měla jsi naprostou pravdu, bylo tam náááádherně a už přemýšlím, kam se příští rok vydám na dovolenou, ale měla bych začít šetřit, bo moře si neodpusstím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsme dorazily z nákupu...bylo tam děsně lidí a my tam stály s rohlíkama a s krabičkou rybích prstů :-D :-D :-D :-D :-D Majky u nás neni koupaliště.....to je síla co? ]-( ]-( ]-( Je tu krásný velký rybník, ale museli bychom autem, protože je to dost daleko pěšky a MHD je to peklo, protože je to vždy hrozně narvané.......a mě se dělá v těchto vedrech v mhd zle, tak musim jezdit autíkem...ovšem...je tam parkoviště tak pro 50 aut, takže to bysme tam museli přijet tak v 8, abysme zaparkovali ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, děkuju za krásný komentář na stránky... za chvíli budu namyšlená jak sviňka... :-D A jinak s tou vodou, že je tak mléčná... to je jen takový malý fígl, ale potřebuješ k tomu zrcadlovku, s kompaktem toho nedocílíš, ale vy máte zrcadlovku žejo? leni-to máte fakt blbé... :-( V takovém horku fakt nejlíp zalehnout k vodě. Jinak, my taky tak někdy nakupujem, jdem pro dvě věci a stojíme 10 minutovou frontu... by mně šlak trefil..
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky se loučíme.....jdeme k našim zalít kytičky...jsou v Itošce na dovče... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy jsme zpět....tady nikdo :-( U nás se začalo zatahovat, asi něco přijde......právě jsem ujela na rotopedu 5 km a asi umřu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
BAF :-D hurá víkend
Odpovědět
sem koupila pro kamaradcinu holcicku luxusni bryndak krajkový :-D ale je pod folii tak se da omývat majky zrcadlovku nemame ale mame hodne slusny kompakt obcas se nam taky zadaří vyfotit pěkné fotky :-D :-p ale na vas s Blanickou nemame Leni ja bych taky mela 5km je dost ne za jak dlouho si to ujela ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pasone...za 14 minut.... :-N
Odpovědět
chjo tak to bych se taky mohla dokopat sem si rikala tak 15 minut rano 15min vecer jeste sem nebyla ani jednou:o( nejaky tip jak s k tomu dokopat :-N
Odpovědět
nic lenisku ja jdu zehlit to je taky sport ne :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak M. dostal svolení vzít si před vánoci 3 týdny dovči, takže já hned z práce šla koupit plavky. Ale jsem nasrr. nikde na mě neměli jaký bych chtěla.... s nohavičkama a klasický jednoduchý trojúhelníky (na tenkých šňůrkách). prošla jsem Vaňkovnkku a Olympii a pak jsem se vrítila do Hervisu a že si koupím trojúhleníky + klasický spodek, měli 36, 40 a 42. tak jsem koukla na 36, že mi asi nebude vršek, tak jsem do kabinky vzala 40....takhle narvaná jsem už dlouho v ničem nebyla, možná by mi byla ta 42, ale já byla tak nasra...., že jsem si vyzkoušela jen ten vršek a ten když jsem se do něj nenarvala, tak ani spodek jsem nezkoušela a mrskla vztekle tu vel.40 zpět. :-D Ale pak jsem si aspoň v jednom obchodě koupila spodní díl vel M a L (měla jsem na sobě silonky a kalhotky s nohavičkama), takže se mi to nehctělo zkoušet a vršek (takový topík), tyto tři kusy za 117,-!!! (původně kalhotky 240, top 450!) A pak v to m hervisu mělive stejné barevné kombinaci (oranžová + hnědé kytičky) za 99 žabky, takže super. Nechci na dovču kupovat plavky za tisíce, když se stejně během dovči zničí. ;-) Majky - fotky nemají chybu, teda fakt nááádhera :-. A červenej se až na prd..... máš na co být pyšná ;-) Krásný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hezký víkend.... :-) Blani ty jsi ale nákupčí...to jsou samé výhodné nákupy....taky bych chtěla nakupovat věci k moři.....ale já se teď nemůžu u vody ani ukázat, protože by i krokodýly a žraloci odplavaly zděšeni tou velrybou na pláži...... :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Blani ahojky tak to je super , sem uz ted zvedava na vase zazitky a na fotky plyvky meli jeste v tezenisu a nebo i v litexu maji vyprodej Leni neblbni ty a velryba, co bych potom byla já :-N :-D hele dame si závody kdo ujede za den víc km,ale zaciname az zitra ju, ja mam teda orbitrek, tak apson to porovname ju?
Odpovědět
V tezenisu maji uz jen vel XXXS :-D a i normalne tam moc ty vetsi velikosti nemivaji. Litex meli vyprodej v tesku, ale taky prebrany, primo v Litexu v paazasi jsem nebyla, ale kaslu na to, zhubnu pr...el do starych a podprdu vycpu ponozkama :-D Dobrou, zitra chceme jet po asi roce na kolo, vlakem k Lednici, pak oklo tak 15km na kole a pak zpet. To snad zvladnu :-N dobrou
Odpovědět
no jo xxxs to je presne moje velikost :-D :-p 15km je v pohodě ;-) ja snad zitra zvladnu aspon tech 5 jak Lenís
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?