Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co jste měli dnes dobrého? my fr. brambůrky..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po dlouhe dobe jsem zase tady.Jsou nejake novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
no parada jednou se tu ukazu a jsem tu sama :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky mamka soutezi poslete ji prosim hlas. http://usmev.impuls.cz/galerie/23451 dikes
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak v práci se nám minulý týden nějak pos..l server a co to opravili tak se zase na brms nedostanu :-( tak budu chodit alespoň večer badik: už jsem hlasovala, doufám že mamka vyhraje :-), u mě novinky asi žádné, jsem asi nějaká konzerva že nemám změny :-) jinak novinka je že Kat je těhotná x-) a jak se máš Ty?
Odpovědět
Badik: Super nápad s úsměvem, hlas poslán ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se musím pochlubit je to doma a co víc, i když vyhlásili 10 nejlepších autorů bez určení pořadí, ještě s jedním autorem jsem prý zaujala nejvíc :-D http://zpravy.idnes.cz/porota-ocenila... Ve středu si jdu pro odměnu, jsou to nějaké blbosti jako tričko (už mi psala paní jakou mám velikost ;-( ), ale ten pocit :-D Ráno to na netu nebylo, tak jsem si koupila tištěnou MF a bylo to tam. Tak mám radost. Badik - hlas poslán Kat - teda ty se máš, já chci taky volno :-D Leni - to je dobře, že očkování bylo ok ;-)
Odpovědět
Blani: Moc moc gratuluju, to je úžasné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....tak nějak nestíham...dnes jsme byli s malou na kontrole jizviřky po očk. TBC...samozřejmě musíme ve 2 letech na přeočkování, protože naše dáma, tam žádnou jizvu nemá.... :-D :-D :-D :-D :-D my musíme mít furt něco extra... :-D :-D :-D Blani moc gratuluji...to je báječný......jsi šikulka.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já zase mizim...jedeme na chatičku se koupat..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani: moc gratuluju jsi šikulka :-)
Odpovědět
Holky, d9ky moc. Dnes další dobrí zpráva, domluvila jsem si se šéfem a nahlásila jsem si od 7.do 28.12. dovču :-D Tak teď jen aby to schválili M. a je to doma :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jsme zpět....na zahradě krásně,přivezla jsem si do vázy 7 mečíků...krásné, tak se budem doma kochat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moc diky za hlasky.Asi to na vyhru stacit nebude kdyz jsem videla kolik hlasu maji ty co vedou,ale kdyz uz nic tak to mamce udela radost.Tak kdyztak jeste hlasujte. Jinak Kat :gratuluji Blani:Ses fak dobra,vubec nezalezi ze jsou to jen tricka,ale to ze to dokaze nekdo ocenit.Kdybych se mela znovu vdavat zvu si te za fotografku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hezký zbytek večera a dobrou noc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Blani:ty máš prostě talent a já ti to moc přeji.Jde o princip, ne o výhru a až budeš vyhrávat nějaké finanční ceny atd, tak si na mne vzpomeň :-D :-D :-D Gratuluji Ti!!! Lenísku, jen nech děti naočkovat, stojí to sice dost peněž, ale peníze Ti budou na nic kdyby NEDEJ BOŽE děti něco chytli.Každé očkování je na něco dobré!!!!!!!!!!!!!! badik:ahojky, jak je, co je nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se majky ukáže buď ve středu nebo ve čtvrtek, dovolují si s Lukáškem a moc jim to přeji......Užívají si samy sebe a na nás asi nemyslí :-D :-D :-D :-D :-D Jen malá informace.Dne sproběhl malinkatý srazík Brno-Praha, já apasone.Poršly jsme si pár obchodů, něco nakoupily, pokecaly a škoda, že pasone musela domu, nestihly jsme probrat všechno a že by bylo o čem povídat, že Ivi??? x-) x-) x-) x-) Chtěly jsme se vyfotit a zapoměly jsme............sakra.............
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je narváno tedy, jen co je pravda............ :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... bože to je malinkaté mimísko.......r
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se jdu pokusit usnout, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/177243-ex...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....Zuzi škoda že jsem tě včera prošvihla..... :-( Děti určitě nechám naočkovat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
razíme ven...než bude vedro.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky holky mi už máme klíče od bytečku a v sobotu se stěhujeme tak jsem ted pořád na bytě a uklízím katarinka byla moc hodná a včera mi celý den hlídala terku protože babku mame na dvě věci pořád nekomunikujeme a moje mamka je daleko ale v patek přijede a bude tu do středy :-) to bude čučet jak je terka velká videla ji naposled když ji byli 4měsíce a ted už ji je 9 :-) ale nenadelam nic ma to holt daleko 400km :-S terka ted začala říkat baba občas řekne mama ale nejvic tata a nočník zatím pořád dobry :-) nejoblíbenější činnost je ted paci paci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je holky nevím jak je to možné ale nám s alba zmizela vic jak polovina gratulací ale mazat může jen admina to je divný ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........... Jsem tu jen na skok. baru:jaká katarinka, když naše je z hor ti hlídala Terezku?Já bych také hlídala.........nechce se mi do práce, ach jo. baru gratulací myslím máš všechny, ne?Podle datumů atd, ale jestli ti zmizely, tak napiš adminovi. Leni, škoda, snad příště, ale já se objevím až o víkendu, protože dnes mám odpo(musím už jít) a čtvrtek a pátek od 5 hod do 19 hod a to padnu za vlast........... Takže kdyby náhodou, všem krásný víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec ženy x-) tak jak to tady jde? jak se máme? já uklízím jak divá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, Barco... my jdeme odpoledne obíhat zlatnictví....chceme koupit Natálce naušnice...teda Tomovo brácha jí je koupí...se nabídnul, že je koupí....tak snad nějaké vybereme a příští týden jí necháme píchnout uši...ale to půjde s ní Tom, protože já bych to nepřežila...... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Blani, obrovská gratulace. Projela jsem si na netu všechny ty fotky, které tam jsou a tvoje jsou fakt nádherný a mají super atmosféru. Kat, jaký uklízení - ležet a odpočívat! Kdy jindy Ti to budou všichni tolerovat!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?