Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni to je super nabídka x-) já bych tedy neváhala a jela hned také se chystáme na hory ale jen na víkend a někam jsem do čech a vezmem toho našeho psouna,já bych asi nelyžovala :-S ale vy to určitě vemte je to super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to středisko val di Fiemme. http://www.tempo-tours.cz/foto-oblast...
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to vypadá moc krásně,dokonale x-) x-) x-) holky mám těžký úkol chceme ještěra a nevíme co??? :-( jestli leguana nebo agamu :-o nemáte stím někdo zkušennosti?????????
Odpovědět
Profilova fotka
Mury nestraš......havěť..... moje kamarádka má chameleona a děsně kouše. Mě teda ne, já na něj čučum jen přes sklo, ale ona je každou chvíli pokousaná, jak mu dávají žrát... asi je nějaký nervní.....ale kouká se na to pěkně. Je to jak umělý.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len a má ho odmala?to je docela divné =-) mě se strašně líbí ty terárka už máme jedno vyhlídlé a miláček si to strašně přeje já jako doplněk obýváku on na hraní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se loučím. jdu přečíst prckovi pohádku a pak usnu dřív než on...... :-D zatím pápá.....zítra odpo jsme zase sami, tak snad tu někdo budete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to je nádhera !!! Ta krajina, příroda... hned bych tam jela. :-) mury-ty jo, vy si chcete pořídit takové "mazlíka"...?! :-N Tak děvčátka dobrou noc. Krásný prodloužený víkend. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len: ty Alpy vypadají moc pěkně, určitě jeďte :-) Mury: my teď kupovali kolegyni k narozeninám chameleona, ten jejich zemřel, tak aby si měli s čím hrát
Odpovědět
Profilova fotka
no jo majky nevíme co roupama :-D :-D manžílek potom touží a já konečně svolila :-N
Odpovědět
Mury - mů bratránek má leguána a agamu (nevím, kolik jich přesně má),ale leguán může být docela nebezpečný. Docela mi udělal přednášku a koukala jsem, že sjou to docela náročná zvířátka. A teta si mě pozvala pro to, abych jim navrhla přestavbu suterénu na pokoj pro chov, že to má bratránekv pokojíku a že se ten smrad nedá vydržet :-N Má tam ještě třeba štíry, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj! Nestíhám, nečtu, ale jsme u kamarádů v j. Čechách na Artut party - mají doma hada necelých šest metrů, nejvetší svého druhu v republice. Had spí, my pořád paříme, jenom že se o těch "potvorách" bavíte. A zítra jdem na svatomartinskou husu, budu tu až v pondělí večer, tak prosím o info o barče. Mjte seeeee
Odpovědět
Dobré ráno, tak jak to vypadá se Šárkou? Pořád 2 v 1 ? :-) Dnes mám ten srazík se třídou a tak nějak začínám být nervní. S kluka aboslutně nevím o čem si budu povídat :-( No snad se nějaká příležitost najde. Nejsem ten typ co může mluvit s absolutně každým,nemám témata,odpovědi,otázky.Prostě by za mě měl mluvit brácha,ten je pohotovej(závidím mu to) :-S Ale jinak jsem na ty lidičky dost zvědavá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko !!!! mury-mně stačilo, když jsme jeli s mým bývalým (ještě když jsme spolu chodili) a jeho kámošem pro hada. Už přesně nevím, co to bylo za druh, ale stačilo mi jet s tím hadem v autě. Měl ho zavřeného v papírové krabici a najednou ten kamarád zařval, "Max vylezl". Mne by se krve nedořezalo, nohy jsem měla až na palubní desce a strašně jsem ječela. :-N Další případ byl, když jsme se pak stavovali u něho doma (Max už byl značně veliký) ale nebyl v tom teráriu, jak jsme byli zvyklí. Když jsem se jeho holky ptala, kde je, tak mi s klidným výrazem ve tváři řekla, "on se tu někde plazí"... =-) :-N A jak si myslíš, že bude reagovat váš hafoš?! markee-neboj se nic a pořádně si to užij. Když nebudeš mít téma na bavení, tak prostě mlč a sleduj o čem se druzí baví, sem tam k tomu něco řekni...Hlavně odvahu a věř si !!! Když se budeš dopředu tak nervovat, bude to ještě horší. Tak a já jdu uklízet a umývat okna. Ještě, že svítí sluníčko !!! :-)
Odpovědět
Dobré ránko, Markee, neboj, dobře to dopadne. Já když šla na ten "náš" sraz, tak jsem si taky říkala, o čem si vlastně budeme povídat a za 5 min.už jsme kecaly , jako kdybychom se znaly odjakživa, že jo holky? Já mám výhodu, že na sraz třídy chodím s Martinem :-D Majky - hady miluju. Ale zas se panicky bojím pavouků. Máme ateliér ve starší věliké garáži a WC, kuchyňku , a td. v suterénu staré vily a tam jich je. Co chvíli vyletím za klukama, ať nějakého vynesou :-D Tady je mlha, úplně hustá, ale je poznat, že je jasno, přes tu mlhu je krásně vidět kotouč slunce, jak je hustá, tak se dá koukat přímo do něj :-N
Odpovědět
Díky za rady ohledně srazíku :-D určo to tak dopadne,budu čučet a občas něco dodám. S holkama kecat budu to jo,to je o čem.Máme skoro všechny děti a manžílky,takže to bude fajn. Já bych tak potřebovala umýt okna,ale chtěla jsem rovnou i vyprat záclony a nemám ještě koupenou do pokojíčku-nemůžu sehnat hezkou :-( (chtěla jsem je vyprat společně,ať pak nehonim pračku na prázdno) No ale tu než seženu,tak by jsme asi přes špínu oken neviděli.No,tak asi budu dnes dělat to co Majky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už jsem "oslaměla", manžílek odjel k rodičům sám a já zůstávám v posteli a nevylezu z ní, dokud zase nepřijede.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno Majky náš hafoš je ted skoro pořád venku ;-) má tu krásnou modrou boudu :-D takže jemu to vadit asi nebude :-N ty jo okna také bych je potřebovala udělat ]-( ale nechce se mi do toho :-( všem krásný den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné poledne........... Leni:ta cestovka je kousíček od nás a mají moc zajímavé ceny...otázkou zůstává, zda-li jsou spolehlivý, ale vybrala bych si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru-tak jak???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem byla dneska na kontrole tak plodovku ještě pry trochu malá má dneska mě konečně i prohlídli halvička je pry už docela dole odhadní váha 3200g +-300g vše v pořádku děloha byla docela v akci další kontrola 18.11. pokud neporodím tak 20teho nebo 21ho nastupuji na vyvolání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru:hlavně že jste v pořádku, jinak je jedno, kdy Terzka se"osamostatní" :-D Hlavně že jste zdravé!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
barca-Šáry, to to je faj, že jste v pořádku !!! Mám z vás holky radost. Držím palečky a myslím na vás.
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, držím palce, ať jste obě v pořádku a Terka brzo vykoukne na svět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani jak si říkala že se jmenuje ta tva kamoška u miloušů?
Odpovědět
Ahoj, tak jsem konečně trošku upravila ty fotky ze srazu - odstranila skoro u všech červené oči, vyhladila pupínky atd. Takže je pak zas hodím na leteckoupoštu a hodím vám do IP odkaz, dnes už jdu spát, zítra jedeme k rodičům. Dobrou noc a hezký víkend.
Odpovědět
Ještě něco pro pobavení, jsme koupali naše "holky": http://galerie.albumfotek.cz/23416/
Odpovědět
Profilova fotka
dobré nedělní ráno x-) blani ty jsou úžasnýýýýýýýýýý :-D :-D :-D :-D barca pořád celá????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pořád cela :-) začala jsem trošku špinit uvidíme muže to byt po ty včerejší kontrole ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, Šáry,pořád celá? No téda. Tak ta Terezka bude fakt motat klukům hlavy,když se tak čančá. My měli včera ten srazík se základkou,to bylo tááááák super. Dvě spolužačky jsou těhu,s jednou se vídám od základky pořád.Tu druhou jsem vídala tak jednou za 2 - 3 roky ve městě :-N A obě mají stejný termín porodu. :-D Klucí co maj už dětičky,tak s těma se kecalo fakt nejlépe,pže jim naše ženské tlachání nevadilo.Nějaký se občas i zeptal,kde jsme rodili,jak jsme byli spokojený a tak.Takže fakt super. Skončili jsme v půl druhý(kecali by jsme dýl,ale Míša měl pro mě jet a hlavně jsme dom vezli jednu tu těhulku :-D ) A asi pět lidiček jelo ještě na Karaoke show,nojo to byli ty svobodný,bezdětný co ráno nemusí vstávat :-D Já šla spát po druhé hoďce a ráno jsem vstávala v sedm. A od těch dvou do sedmy jsem dvakrát byla u Johanky(plakala),takže se cítím fáááááákt skvělě ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?