Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: No je lepší, když budeš v klidu. Mě to doma bavilo první týden, pak už ne :-D A od té doby chci do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo mě to taky doma při prvním těhu moc nebavilo...teď už to bylo lepší, protože sem se musela věnovat malému, vařit atd.....tak to nebylo tak ubíjejcí... ;-)
Odpovědět
Holky, mohli byste mi ohodnotit tuhle fotku? 5 hvězdiček - super, 1 hvězdičky - nelíbí se. http://www.kudyznudy.cz/cs/fotografie...
Odpovědět
Profilova fotka
pokud jsem napsala slovo obíjejcí špatně, tak mě opravte...já jsem totiž blondýna a už několik let jsem mimo pracovní kolektiv, tak neumim ani psát.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: Mě prostě chybí kontakt s lidmi, víš? Jako s Aničkou se nenudím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíte jak jsem debilní? místo ubíjejcí jsem napsala obíjejcí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tak to mě taky....závidim Tomášovi, že chodí do práce...i když přijde nasr....tak si řikam, aspoň je mezi lidma.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu na vycházku..... ;-) nechci dráždit pracujcí :-D
Odpovědět
Len: no právě, je s lidma. i když Jára mě posílá pořád někam, ale kam mám asi jít? nakupovat? To mi neba. Prý jdi si někam posedět s kámoškou ........ všichni jsou nějak vytížení .......... a nebo daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky říkala, že se těším domů na mateřskou, ale kdybych měla být doma týden (stačí, když jsem nemocná) tak blázním... zvlášť v tom našem malém městečku, tam není kam jít... :-S Ale zároveň si nedovedu představit, až otěhotním (jestli vůbec) tak jak to tu budu zvládat 8,5 h sedět od 8:00 do 16:30... :-S A ještě, když bych měla celodenní nevolnosti.... leni-v pohodě, já jsem v práci, hrubky dělám furt, to omlouvá ta moje blonďatá hlava... někdy to není na škodu to na něco svést :-D momou-už jsem hlasovala ;-)
Odpovědět
Majky: Díky. No mě to v práci nevadilo. Když jsem potřebovala odnést větší štos papírů, tak mi to braly holky, prý si se zbláznila tohle tahat :-D Doma jsem první týden uklidila, další týden jsem si relaxovala a pak si začala připadat na nic, jako, že jsem k ničemu. A v tomhle stavu se nacházím skoro furt.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-a proč si tak připadáš?
Odpovědět
Článek se načítá
Nevím, prostě si přijdu, že nic neumím. No ani uklizeno nemám, nebaví mě to pořád dokola a stejně nic není hotové ........ nevím. potřebovala bych pořádně uklidit, ale tak, aby tu uklizeno i zůstalo. A ne, že já uklidím stůl, aby na něm nic nebylo a hned večer už je na něm zas spousta věcí ........... potřebovala bych pracovat, vadí mi, že jsem finančně závislá, i když jedinej, kdo má tenhle problém jsem já aa ne Jarda.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mno ráda bych se sem k vám dostala, ale budu mít navíc doma řemeslníky (stavíme garáž a děláme zámkovku kolem baráku a čeká nás fasáda)... ale určitě sem zajdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, ale to sama víš, že s dvěma dětma je to nemožné. Ukaž mi ženu, která má dítě a uklidí a má tam čisto... myslím, že toto je opravdu kravina, čím se zabíváš (tím to neber nějak ve zlém), ale když už by tě mělo něco štvát, tak jiné věci ne tato... A pokud jste chtěli miminka a ještě chcete, tak si taky musíš uvědomit, že "finančně závislá" budeš po dobu, co nebudeš pracovat. Buď budeš mít kariéru, peníze nebo dítě... myslím,že každá z nás by si vybrala to druhé. A pokud s tím Jára nemá problém, tak by sis to měla v sobě srovnat a snažit se na tom pracovat, aby tě to nepohltilo... možná pak máš i ty migrénové stavy.
Odpovědět
Majky: Moje máma ............... ta má uklizeno a vypulírováno i o půlnoci. Tady je bordel, jak kdyby sem padla mina. Je to určitě půl roku, co jsem koupila skákací hrad - žirafu, že ji nafouknem u nás v ložnici a děti si tam budou moc hrát, když bude venku hnusně. Jenže to si musí Jarda uklidit věci, které tam jsou už dva roky ...........
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ale tvoje máma asi nemá malé děti... nebo jo??? =-) Jako my jsme s Lukem dva, ale bordel umíme udělat za 5 malých dětí... Kdybych měla pořád jen uklízet, když bych viděla nějaké smítko na zemi, tak nedělám nic jiného a z toho života nic nemám. Tak začni žít a ne jen přežívat.
Odpovědět
majky: Ne už ne, už jsmejí vyrostly, ale i když jsme byly malé, tak všude samá dečka, leště ný nábytek, vytřeno, uvařeno, utřený prach, vyluxováno ................. 100% pořádek. Mě jen štve, že tu není aspoň 90% pořádek, nejsem v pohodě a nejde mi odpočívat, ale taky se mi už ani uklízet nechce. :-S Což o to, já žiju, ostatně teď v sobotu by měla proběhnou malá oslava Járových narozenin a v neděli bychom měli jet směr Liberec.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem zpět a je mi vedro....tak si udělám něco lehkého k obědu a s..u na práci....... :-N :-x
Odpovědět
len. Tady je taky vedro, ale v bytě relativně příjemně, zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-no vidíš, bude dobře. Z maminky si nemůžeš brát příklad... pokud tedy nejsi puntičkářka po ní. Moje mamča je a já to nesnáším... fakt mám kopr k uklízení, i když ve špíně nežijem, že? Uklízím v sobotu, když to nestihnu, tak občas i přes týden na etapy, jinak to nejde. :-S Ale věř mi, že hlavu si s tím nedělám. leni-já to zatím pozoruju ze salonu ten hic, za chvíli asi pouštím klimu, i když šéf větrá a má otevřené vrata, tak je tu celkem luft. Co budeš vařit?
Odpovědět
Profilova fotka
Markét ..no vařit.....hodim na pánvičku kuřecí řízek, posypu nějakým kořeníčkem , k tomu čerstvou zeleninku a oběd je na světě..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: Tak už vím co uvařím :-D Majky: Puntičkář nejsem, ale tohle je na mě moc. Ale Járovi to neva :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-však takové jídla jsou nejlepší !!!! ;-) Já teď došla z obědu a jsem nějaká plná, přitom jsem měla "jen" těstovinovo kuřecí salát. Ale nic se mi nechce, spala bych a nebo ještě líp, vyrochnila bych se někde u vody...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme dorazili z vycházky...cestou jsme si koupili nějaké sýry, olivy a portugálka...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
leni. jo portugálka ...................
Odpovědět
Dědeček s babičkou jsou v nebi. Leží na lehátkách pod slunečníkem na nádherné pláži, popíjejí ledové drinky. Všude kolem nich jsou šťastní lidé, nikdo nemá žádné starosti, hraje rajská hudba - no prostě ráj. V tom dědeček vstane a vlepí babičce facku. "Proč jsi to udělal?" ptá se babička "Protože nebýt té tvojí zasrané zdravé výživy, mohli jsme tady být už dávno".
Odpovědět
Profilova fotka
jojo Moni... :-D
Odpovědět
Moni :-D :-D :-D :-D :-D Máš 5*, ten západ slunce je krásný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?