Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Beru: já to nepiju :-p Jija: To by byl Jára pěkně nametenej :-D Baru: Terka je šikulka, asi nový zábal :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
je majky super moc děkujeme hned jak se dostanu pro poštu tak to zkouknu :-) momou to jo teda šla celá pod sprchu :-) holky by jste nevěřili když jsem předevčírem vylézala z vany chytla jsem se madla před ní to se urvalo a já letěla z vany hubou napřed jsem samá modřina a pravačku mám v šátku mám naražený rameno beru prášky a mažu mastí :-( brečela jsem bolestí jak malá želva cely barak už spala nemohla jsem se zvednout a to jsem musela znovu do sprchy neb na zemi byla špína jak jsme u tech známých májí to tu na stavbě nebyla jsem schopná dostala jsem klepavku a snad 15min trvalo než jsem vylazla po schodech do pokoje abych vzbudila manžu ten se zděsil co se stalo ale hned mě ošetřoval a mazal mastěma no bylo to fakt hrůza :-|
Odpovědět
Barco: A nemáš nic zlomeného? No Ty máš doma milovnici zábalů a já parašutistu :-D Jak Kuba někam leze, tak pořád padá, dnes hrál na klávesky (jsem dávala odkaz) a i zpíval. Jinak Anička si z něj dělala sedátko k televizi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Barčo...teda ty jsi taky neopatrná..snad to bude brzy o.k...naražený bolí víc než zloměný....Tom když dostane na hokeji pukem do místa kde nemá chrániče, tak tam má vždycky modřinu asi měsíc.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, panebože, co to čtu...???? =-) Chudě malé, to manžel musel tvrdě spát.. že tě neslyšel. Ještě, že jsi celá ale i tak to musí být nepříjemné....
Odpovědět
Profilova fotka
momou jj koukala jsem fotky i video super :-) len-bolí to jako čert :-( majky njn jsem nešika :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vás pozdravovat od Ivči, nestíhá chudinka, zahltila ji práce... barca-stane se, hlavně, že nejsi víc dolámaná...už aby jste byli na svojem, že?
Odpovědět
Baru: musíš dávat pozor. A jak to, že to nevydrželo?
Odpovědět
Ahoj holky, díky za pochvalu, no uvidíme, co z toho bude :-D Šári - tak už se vám to do nového bytu krátí. Hlavně abys už byla byla do nového zdravá, hlavně, že sis nic nezlomila :-N Moni - my jsme včera s klukama jeli taky do toho lan.centra, ale začal slejvák, a jak přestalo, tak nás jen pustili přes údolí přes řeku na druhou stranu (to mě na připosr.... stačilo) a tam šli kkluci na takovou velikánskou trampolínu. :-D A stačilo nám to. Alew určo s etam vrátíme a něco zkusíme. Kat - gratulujiiiiiii, hlavně aźdravíčko ať ti (vám oběma) slouží ;-)
Odpovědět
blani: No já připouštím, že jsme jeli taky kus jen po laně a dobře mi nebylo :-D :-N
Odpovědět
Moni, ta jízda byla nejvíc v pohodě, kolega přede mnou totiž to rozjel a řval na lesy, tak já se pak nemohla odhodlat skočit do neznáma, tak mi musela ta obsluha pomoct a strčit mě :-D nakonec to jelo docela pomalu, dokonce mě na druhé straně kamarád chytil, protože jsem se zastavila asi 2m před koncem a začala se vracet nad řeku :-D Uf, ještě že, ručkovat bych asi nezvládla. :-D
Odpovědět
Blani: No právě mi dělalo problém udělat ten krok :-D Sem normálně málem začala brečet, ještě, že si toho MM nevšiml. Ostatní bylo úplně v pohodě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak hlásím, že gyndu jsem přežila...musim říct, že mě to docela překvapilo a dalo by se říct, že jsem skoro nic necítila..... :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra máme s Natálkou zase dámskou jízdu...Tom má až do pátku dovču, tak jede na celý zítřek na venkov opravovat strejdovi auto....tak bude Filda pomáhat...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... Nejdříve vyřizuji pozdrav vám všem od macetky.Markétka lítá kolem Lukáška, mají se dobře, Lukášek je hodný, jen Markétka nestíhá sem chodit. Od 1.9. nastupuji do nové práce, což znamená, že dnešní pohovor dopadl dobře a já se těším z tohoto bordelu jinam.Hlavně budu mít více, daleko více času na Vašíka, na vás, babi s dědou a tak všechno......Spočítala jsem to na neuvěřitelných téměř 100 hodin měsíčně, bez sobotních směn a hlavně za stejné peníze. Jinak já raději zubaře než gynekologa od doby, co jsem měla akutní zánět okostnice a paní doktorka mi zachránila tvář.... Jinak jak tu řešíte těhu-netěhu.Dne smi volala sestřička mého gynekologa, že ty testy z posledních odběrů nejsou nic moc a mou "neplodnost" může mít na vině klíšťová encefalitida, kterou jsem prodělala před 2.ma lety, tak jdu v září na další testy... Tak já jdu spinkat, Vašík leze z vany, tak se mějte krásně a papa
Odpovědět
Zuzi - to mě mrzí, ale aspoň, že "něco" našli , držím palce, ať jsi brzo ok. Ty klíšťata jsou takový svině mrňavý :-N A taky držím aplce s novou prací. ;-) Holky, nemáte tucha, kde na zeměkouli se dá jet na dovču v říjnu? Jsme objevili "levné" zájezdy přes něměcké cestovky, ale v říjnu se moc nikam nejezdí, protože v karibiku je období hurikánů, v Indonésii dešťů, atd. :-N A já do jara na sezonu čekat nechci, chci už letos na dovču. :-p jsem chtěli jet do SAE, ale teď jsem zjistili, že to co bychom tam dali za 7 dní, tak za to mám epřes ty německé 14 někde v Dominik.republice (což nás láká víc), ale nevíme proč, ale SAE ti Němci mají stejně drahý nebo dražší než u nás. M. mi dnes odnesl nějaké katalogyz jedné cestovky. Prý mu je donesla sekretářka, když jí říkal, že chci někam na dovču, že jí chodí domů.... tak jsem z něj tahala, jeslti je prsatá, blonďatá, mladá....prý ne, že je starší, vdaná :-( tak jsem si představila nějakou starší padesátiletou paní a on, že jí může být asi jak nám ]-( ]-( ]-( Drzoun :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky, Zuzanko: To mi moc mrzí, ale jak píše Blanka, našli aspoň "něco" a když ví od čeho to je, tak si s tím třeba nějak poradí ;-) Blani. Já bych taky někam chtěla, ale stačilo by mi v Čechách a na víkend bez dětiček :-D Já nevím, kde bys něco sehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...dobré ráno.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, nic se mi nechce a už začínám mít nervičky z odpolední návštěvy u dr.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy x-) Tak jsem včera byla na gyn.kontrole a od pondělí 24.8. jsme s mimísem doma ;-) pro začátek.. pak se uvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-máš nějaká komplikace? Nebo tě radši pro sichr nechala dr. doma?
Odpovědět
Kat: Rizikovka?
Odpovědět
Profilova fotka
majky, nechala mě pro sichr doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou, prý když jsme na tom tak dlouho pracovali a taky kvůli ranním nevolnostem ;-) dostala jsem Utrogestan na udržení,kterej si musím zavádět, páč po něm jinak taky bliju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to je dobré, že ti gynekoložka takto vyjde vstříc... Bude to v pořádku uvidíš !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, ona mi ji nabídla automaticky sama... bylo to jen na mě a jejím doporučení, tak jsem ji vzala všema deseti x-) aspoň pro ten začátek... ;-)
Odpovědět
Kat: Pokud je to tak lepší, tak proč ne ;-) já chtěla chodit do práce do poslední chvíle, ale mi to nedovolili.
Odpovědět
Profilova fotka
momou, my máme v práci krizi s lidma... na přepážce bysme měli být 2-3 lidi a na pokladně jeden.. pokladnu mi zakázala (kvůli penězům=infekce) a na přepážce bych byla sama a to bych prostě nezvládla,protože už jsem to ted tady v poslední době zažila a byla jsem tak na nervi.. nestíhala jsem... hrůza... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bože jak to po sobě čtu.. ty hrubky... jsem nějaká zabržděná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky neboj...to bude dobré... ;-) Katy tak to tady budeš pečená vařená co? když budeš mít leháro..... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?