Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak fotek jsem přidala víc .................. ;-) http://www.modrykonik.cz/photos/momou
Odpovědět
Jija: Občas i pomáhá, koukni do alba "oba", si tam z něho udělala sedátko :-D
Odpovědět
A náš muzikant :-D :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=vnd3CH...
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni to jsou dobrý fotky, srandovní jsem se pobavila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: alespoň k něčemu se mladší bráška hodí :-D jako sedátko :-D :-D koukala jsem že jste jeli všichni na lanovce, my jsme byli zrovna v neděli na lanovce a H. poprvé na takové ještě nejel a když jsem mu řekla, že jsem na tom jela s rodiči a asi ročním bráchou tak prý, no já bych se bál na to dítě vzít (měl problém i vystoupit :-D ale druhá cesta už byla lepší) a to by už dneska nikdo neudělal a cestou zpátky proti nám jelo hodně rodičů s dětmi a děti to snášely dobře i když asi 2 brečely, ale jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží než tam pojede jednou s prckem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak to já jdu taky radši na gyndu než k zubákovi :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Jija: No mě se nechtělo šlapat do kopce :-D A děti byly nadšený a Anička mávala na ty, co jeli dolů
Odpovědět
Profilova fotka
momou: právě že mi by se taky nechtělo šlapat do kopce, lepší 15 minut na lanovce než 6 km do kopce ne? :-) a jak se Vám vůbec podařilo vyfotit?
Odpovědět
No to je jednoduchý, vemeš mobil, nejlépe Véčko, dáš do funkce fotit a pak (u Véčka) zavřeš a vidíš co fotíš :-D No a nebo u jiných to zkoušíš a fotíš ;-)
Odpovědět
Holky: Každodenní sex prospívá spermiím Až dosud se lékaři nemohli shodnout, jestli několik dnů sexuálního půstu u mužů zvýší pravděpodobnost početí potomka. Podle posledních výzkumů vychází najevo, že abstinence není nejlepším řešením. Lékaři z australského Centra pro neplodnost a umělé oplodnění v čele s Dr. Davidem Greeningem zjistili, že kvalita spermií výrazně vzrostla, pokud muži po dobu jednoho týdne ejakulovali každý den. "Měřítko poškození spermií, takzvaný index fragmentace DNA, se snížil z 34 na 26 procent," prohlásil Greening. Při častém pohlavním styku se snižuje objem spermatu, ale to ve většině případů nebývá kamenem úrazu. Vědci se domnívají, že páry, které chtějí mít potomka, by měly mít sex denně alespoň týden před ovulací. "Pokud jde o umělé oplodnění, náš objev bude mít velký vliv na úspěšnost dosažení těhotenství," radují se odborníci. Podle nich je častá ejakulace pro spermie prospěšná, protože díky ní se zkracuje čas, kdy jsou vystaveny negativním vlivům prostředí. Datum vydání: dnes zdroj: Korzo
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to je zajímavé....že bysme si střihli ještě jedno dítě? :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
momou: dobré vědět až budem chtít mimčo tak to H. řeknu :-D my fotíme foťákem, tak to bych asi v jedné ruce neudržela ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jija: Udržela, pokud bys měla malinký. My na ten výlet na Lipno zapomněli foťák a tak musel stačit jen ten z mobilu. Len a proč ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo máš pravdu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
každopádně můžeme na mimčo trénovat ;-)
Odpovědět
Beru: Ani bych nerozmýšlela a šup do dalšího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme se děvčata nějak rozjeli... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No co to tu čtu??? Člověk si odskočí na oběd a vy takhle ??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čest ženy ;-) Co se to tu děje? :-D
Odpovědět
Holky super den. Od rána mě třeští hlava, po piluly už míň, si tu jako uspím děti po obídku, začnu skládat prádlo a zvonek. No přijel pošťák a dovezl mi pro Járu poslední objednaný dárek - GIN x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy a Majky....už zase vyrábíme děti.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám doma sice zlatíčko, ale vyrábět další hned tak nebudu, ostatně ani do toho trénování se mi moc nechce :-N Mončo, abys ho Járovi nevypila než dojde z práce :-D Majky, to máš za to, že si jdeš drze na oběd a nám nedáš :-p
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak konečně máš všechno, ale ne že vypije Jára všechno najednou ;-) tak natrénovat se ta výroba musí pořádně aby to pak dobře šlo když to bude naostro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já už po obědě jsem...měla jsem rajskou.... x-) x-) x-) x-) Beru mě se do toho trénování taky nějak nechce.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nechcete jít některá na tu gyndu místo mě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: kdybys šla v 8 ráno tak i jo abych nemusela být v práci, ale teď už jdu domů takže nee :-) čau a hezký zbytek dne
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda pa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky nestíhám nestačím ještě asi tak čtrnáct dní pak už to snad bude lepší máme lítání kvuli bytu ale vše je ok a 29.8. by jsme se měli stěhovat jinak ted řešíme usínaní terky- u nás usínání většinou večer na prsu a nebo zpívání a rukou pohupování pak přendavám do postýlky poté vydrží cca 3hodiny spát pak chce pít a pak už se budí snad každou 1--2hodiny chce pořád prso zkoušeli jsem um to nechce vubec láhev mi dává na stranu a chce prso a kaše taky nijak nezasití tak nevím asi bude stěhování do pokojíčku hned jak se přestěhujeme jinak nám ted rostou vrchní jedničky a je to mazec tři dny měla teploty 38,5 nic nejedla nechtěla jem jsem kojila jednou zvracela a trochu průjem to nevím co bude až polezou řezákya stoličky dásen má pěkně naběhlou chudáček malá. Jinak děláme perfektně paci paci to je ted nejoblíbenější činnost a taky tak tak všelijak a nočník jí zatím drží když jí posadím bud čůrá nebo kadí včera mi do něj položila ruku a rozpatlala si svoje kakance po celém těle to jsem se otočila na 5sekund no mazec
Odpovědět
Profilova fotka
leni-tak já si myslím, že Katka už má zarobeno... :-D Kdy máš jít? já půjdu místo tebe, klidně.... barca-Šáry, včera jsem vám posílala CD s fotkama, jsem dobrá co??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?