Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy tak teď budeme pít za tebe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: Jet můžeš jen nebudeš bumbat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, já bych klidně jela, jen hold místo pití budeš pouze čichat vinné výpary :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............ kat:ještě jednou gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já se dnes dozvěděla strašnou zprávu, ale nebudu ji sem psát, budeme žít Katčinými novinkami. Co markee, jak jí je, ozvala se?
Odpovědět
Profilova fotka
Beru IP...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy Leni, ty jsi se vyfešákovala na tu svatbu, jen co je pravda :-D :-D :-D :-D Teď budeš tak akorát naštvaná, co ty nastávající nevěsty můžou mít :-D :-D :-D Mo cgratuluji, kdyžtak mi s další svatbou poradíš :-D Jdeme spinkat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi...jasně...já teď budu vaše dvorní poradkyně..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nestíhám dočítat, na IP odpovím zítra, ale už jsem v MF, zatím teda jen na netu :-D http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?c=A09...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: super, za chvíli se budeš živit jako fotografka v novinách :-)
Odpovědět
Dobré ráno Blani: Super, už se těším na vyhlíšení vítězů, páč Ty tam určitě budeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...dnes odpo jdu na kontrolu na gyndu...blééé.už jsem měla jít hned po 6ti nedělí, ale dostala jsem to, tak jdu až dnes.... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len: já jdu ve čtvrtek a koukám, že máš návštěvy stejně ráda jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No děsně, ale v těhu to bylo ještě horší a častější..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mám jít na preventivku až někdy na podzim, prý budou zas nějaké ty testy :-p ale mrchu ještě pořád nemám a teda vůbec mi nechybí :-D
Odpovědět
já jdu až v lednu a rovnou mi udělá cytologii kdyby se Vám chtělo, tak koukněte na fotky a můžete i hodnotit, jsou tam úžasný fotky x-) (nemyslím moje, i když jsem tam pár dala) http://fotosoutez.upclive.cz/seo/kate...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!!! Chce se mi spát a nic se mi nechce. leni-blé fůj, amíky mi ani nepřipomínej.... v poslední době bych je vymazala ze světa... :-p ]-( ]-( Já jdu na gyndu zítra... vidím, že jsme se s Jíťou sekly o den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Blani:ty jsi fakt dobrá, já to vím, držím palce, aby jsi se umístila co nejlépe x-) Holky moje, je lepší chodit na gyndu a vědět, že jste v pořádku, tak to všechny vydržte, já jdu až konec září. Pádím na pohovor a do práce, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: jo lepší prevence než něco léčit, ale mě to tam nebaví, alespoň že pak už nemusím do práce tak pojedu za kamarádkou popřát její dcerce k druhým narozeninám :-) majky: jdem tady i s Len skoro najednou, že bysme se objednávaly příště hromadně spolu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-držím ti palečky na pohovoru.. víc ti písnu až bude chvilička... jijia-no já zase radši půjdu 20x na gyndu, než 1x k zubařovi. :-) Jj, můžem, napíšu vám kdy budu mít příští návštěvu... :-D Pak na sebe budem na "koze" myslet. :-N
Odpovědět
Holky ještě byste mohli chodit k jednomu doktorovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: jo to by byla dobrá akce, by zavolala jedna a objednala všechny majky: mi zubař neva, k tomu jdu 1.9. ;-) chodím jednou za půl roku stejně jako na gyndu a abych si pamatovala kdy, tak se objednávám najednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže příští sraz červnovek bude u gyn.??? :-D :-D :-D a budeme je taky střídat, ať si i doktoři užijou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo nebo H. svědek je gynekolog v Motele na porodním tak půjdem k němu (nebo já k jeho kolegovi nemusí vidět všechno :-D), stejně všechny moje kamarádky co jsou z Prahy a těhotné nebo rodily už viděl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale nějakej srazík by se i tak mohl domluvit ;-) teda pokud si chcete Moravandy udělat výlet do Prahy než napadne sníh a než budete mít některá velkej pupek ..... aspoň bychom viděly Lukáška od Macetky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija-jé to máš dobré... to bych chodila k němu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru: tak já bych si klidně i někdy udělala výlet do Phy, asi spíš se tam dostanu na otočku v týdnu, víkendy mám už zase plné až do října :-( ale když hodíte datum udělám všechno proto abych se tam dostala majky: když mi to příjde blbé k němu chodit i H. říkal, že by mu bylo blbé, kdyby mě jeho kamarád viděl :-N
Odpovědět
Klidně můžem i v týdnu ;-)
Odpovědět
koukněte na foto: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Tvoji mladí jsou šikovní a Anička je správná starší sestra, která pomáhá mladšímu bráškovi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?