Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to je supéééér :-)
Odpovědět
Kat: Jednoduše to spočítáš - datum početí, mínus tři měsíce, plus rok a máš datum porodu (přibližný, páč mímo stejně půjde až se mu bude chtít :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak jsem se to taky naučila počítat kat: určitě si to zasloužíte za takovou dobu čekání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no co to čtu??? To ti moc přeju, velká gratulace !!!! Vidíš a šlo to i bez nějakých návštěv u dr... ;-)
Odpovědět
ahojky holky to je hezké číst dobré zprávy, Katy moooc gratuluju x-) doufám že nemáte žádné jobovky =-) mam moc práce a v praci tropy tak snad bude ke konci tydne lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-ivi, ahojky, jak bylo na dovči??? Jsem tě tu už nezastihla a nestihla ti ani popřát krásnou dovolenou !!! Můžu ti písnou mejlíka?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já jsem ten poslední cyklus zkusila takový přírodní kapičky, o kterých se říká, že jsou fakt zázrak a asi to tak bude x-) Jija, čekali jsme dlouho... a ted,kdy to ani jeden z nás nečekal (naplánovali jsme si tolik akcí),to nějak přišlo a jsme šťastný.... ;-) snad se udrží............. =-) ale musím myslet pozitivně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-jj, na přírodní taky nedám dopustit, taky se na to chystám... Je to fakt skvělé. A to víš že musíš myslet jen pozitivně !!!!! To ti nařídím !!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jasně že se udrží...nesmíš se strachovat a stresovat myšlenkama že neudrží....prostě mysli pozitivně, raduj se a užívej si to......na starosti budeš mít ještě dost příležitostí, až se mimi narodí..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, u nás se nějak zatáhlo, začal fučet vítr...žeby děštíček? :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat: len a majky mají pravdu chce to myslet pozitivně, navíc na Tebe budem myslel pozitivně i my všechny co jsme tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-neříkej, že zítra to hnusné počasí máme tady??? I když dnes nemít tady tu klimu, tak tu zhebnem... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, Jíjo my myslíme jenom pozitivně viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len: jojo jenom pozitivně, já třeba teď to vidím tak, že už jenom 23 minut a jdu domů, to je taky pozitivní ne ještě, ale už :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem vyhrála celoroční předplatné časopisu moje svatba.... http://www.tvoje-svatba.cz/svatby/vyh...
Odpovědět
Profilova fotka
leni: super, byla jsi tak krásná nevěsta a ještě jsi za to něco dostala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo se budu červenat...asi se zase budu vdávat, teď budu mít z čeho čerpat nové trendy.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: to jedině že by T. souhlasil s další svatbou, nebo budeš zařizovat svatby všem v okolí ;-) já jsem v sobotu ztratila naušnici co mi dal H. ke svatbě tak tatík říkal, že za 24 let dostanu k stříbrné svatbě další a H. říkal, že mi další dá k rozvodu :-D, ta naušnice mě štve, zítra se jdu někam do zlatnictví zeptat jesli mi ji udělají nebo budu muset koupit obě pro dnešek končím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, to jsou báječné zprávy, moc a moc gratulujeme x-) x-) x-) tak to bývá nejčastěji, když to člověk nejméně čeká, tak má překvápko, ale když se moc snaží, tak to ne a nejde ............ jen tak dál holky, ať se pěkně množíme ;-) Leni, super, žes vyhrála :-) ale abys na nás teď nezanevřela a netrávila dny jen s časopisem :-D Jijo, nechat si udělat jen jednu náušnici vyjde kolikrát dráž než koupit nový pár :-S , tak pokud byly kupované loni, tak snad ještě seženete stejné, horší by to bylo se zděděnýma náušnicema třeba po babičce.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru neboj...to nehrozí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jé no velká gratulejšn !!!! ;-) Teď si můžeš založit svatební agenturu a budeš nevěstám radit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky já tak můžu někomu radit :-D :-D :-D :-D blondýna :-x
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to mi chceš říct, že jsme jako blbé blondýny???? Cccc jsme ty nejchytřejší blondýnky přeci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pádím domů... mějte se krásně
Odpovědět
Profilova fotka
papa x-)
Odpovědět
Len: Tak gratulka k výhře, jsi kočka ;-) Kat: Neboj akce uskutečníte, jen trochu opatrněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo dík :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou, my jsme měli jet v září do sklípku :-N to asi fakt nedám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?