Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ráno tu svítilo sluníčko, ale byl blbej tlak. Teď je spíš pod mrakem a blbej tlak. :-( Raději hnusný počasí i s kroupama, aby se ten tlak vyrovnal a mě začalo být líp.
Odpovědět
A už tu zas svítí sluníčko a na nebi ani jeden mráček.
Odpovědět
A už tu jsou zas mraky
Odpovědět
holky už prší hurá .......
Odpovědět
Zuzi - všechno nejlepší k svátku, ať se ti splní všechna přání. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzance přejeme i my vše nejlepší k svátku, ať se daří ve všem, co si bude přát ;-) tady před chvilkou lehounce zapršelo, ale už je po a zas hnusno dusno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava, chvilku po mém posledním příspěvku tu začlo lít jako z konve, no a to už jsme předtím jak blázni zalili celou zahradu :-| tak jsme s manžou honem pod deštníkem uklízeli kočár, naštěstí dítko už bylo v teple domova a pak jsem šla pustit domů úplně promoklého psa, páč ta naše dáma je tak blbá, že se nemůže schovat a sedí nebo leží přímo na dešti :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Děkuji moc vám všem za krásná přáníčka, mám vás ráda. Jinak jediná novinka je, že zdřejmě změním místo, protože tady tyto šichty mi absolutně nevyhovují a jsem neustále vyřízená jako žádost a Ital ajsme si nepřivezli :-| Mějte se krásně papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ŇUNÍNEK MALÁ x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si dali nádhernej dárek k výročí x-) my zas na výročí slavíme Andulky "početiny" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno vám všem.............
Odpovědět
Dobré ráno holky. Celou noc jsem nespala a manža jen chvilkama, páč Aničce nebylo dobře a celou noc zvracela. Teď jsou u doktorky, tak jsem zvědavá s čím přijdou. No a smích prý léčí: POLEDNICE (ZŠ 2009) U tabule dítě stálo, šklebilo se náramně. Čímpak asi učitelka ukáznit si troufá mě? Řehoní se děcko drze učitelce v bledou líc, ať se jenom úča vzteká, ví, že vlastně nesmí nic! Učitelce v hlavě hučí, chvějí se jí kolena, když tu v umučené lebce bleskne veršík Erbena: "Pojď si proň, ty Polednice! Pojď, vem si ho upíra!" Když tu dveře ztichlé třídy kostlivý hnát otvírá. Pod plachetkou - vždyť to známe - příšera se zjeví tu, dříve rozjívená třída náhle stojí v zákrytu. "Dej sem dítě!" zaburácí "Volala jsi? Tady jsem!" Volala jsem. Pročpak dítě? Víš co? Raději mě si vem! Ty si sbalíš děsné dítko - horší příjdou do školy! A mne za zmizení žáka odbor školství osolí. Mě si vezmi, Polednice, konečně tak najdu klid! Kolegyně potvrdí ti, jak je těžké takhle žít! Ať se kde chce, co chce, šustne, kdo je vinen ze všech zel? Kdo je volán jako pucflek? Zcela jistě UČITEL! Když si páťák místo džusu dá pořádný rumu lok, Když vojáci na cvičišti nezvládají vlevo vbok, kdo podlomil branné síly? Samozřejmě PEDAGOG! Když se dívka zfetovaná vrhá z okna jako cvok, v ruce láhev od čikuli... Kdo je vinen? PEDAGOG! Když mládenci skotačiví vhodí chodce v říční tok, kdopak za to zvěrstvo může? Jen a pouze PEDAGOG! Když robátku v hloubi jícnu usídlí se streptokok, kdopak může za absenci? Kdo je kárán? PEDAGOG! Že děťátko v třetí třídě pohačá si druhý rok, kdopak mu měl IQ zvýšit? Kdo to nezvlád? PEDAGOG! Tak to vidíš, Polednice, škoda mluvit, hanba klít. Proto radši mne si vezmi, ať mám jednou provždy klid!" Polednice hlavu skloní, slza z oka skane jí. Šeptá: "Nejsem kompetentní, zanech marných nadějí!" Na pozdrav svým strašným hnátem učitelce zakývá, chápe už, proč pro tu ženu, není příliš děsivá. (Výše zmíněná pedagožka byla disciplinárně potrestaná za debatu s osobou podezřelého původu během vyučování a napomenuta za svévolné recitování K.J.Erbena, jenž není zařazen do osnov tohoto ročníku). Manželé spolu byli už 20 let, a vždy, když měli sex, manžel navrhoval, aby zhasli světlo. Po 20 letech se to už manželce zdálo hloupé. Tak vymyslela, že tento zvyk překazí. Přichystala si lampu a jednou v noci, když už byli uprostřed akce, rozsvítila. Podívala se a viděla, že manžel drží v ruce vibrátor. Křičí na něho: "Ty impotentní parchante! Jak jsi mě mohl celé roky takhle klamat? Doufám, že mi to vysvětlíš!
Odpovědět
Článek se načítá
Jde Bůh a nese pytel s debilama. Najednou zakopne a debilové se vysypou. Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna bude prostě tady"
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj moni, snad nebude Aničce nic vážného a přestane zvracet vtipy jsou dobré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... ;-) Moni to nic nebude..třeba jen něco špatného snědla....znáš to....dětičky... ;-) Holky Natálce jsou dnes 3 měsíce!!!!hrozně to letí..... :-( Jdu nakoupit..papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou středu přeju... :-) Už ať je víkend... :-S a nejlíp příští týden, to odjíždíme do těch Čech, tak se moc těším, že nebudu 3 dny v práci.... momou-super vtípek jsem se po ránu zasmála :-D Jé, to jsou nepříjemnosti... chudák Anička... snad bude dobrá? leni-jj, letí to letí a my stárnem a stárnem...:-N
Odpovědět
Tak jsou zpět od doktorky a prý viroza střev, dostali jsme nějaký pytlíčky na pití a kdyby se to do odpoledne nezlepšilo máme ještě dorazit a nebo zítra. Ale nesmí 4 dny mlíko - no nevím jak jí to večer vysvětlím, a to nedostane ani kaši.
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak snad to zabere a nebude už zvracet a jak ji vysvětlit, že nebude kaše netuším, jedině ji dát nějakou dobrotku ale to asi moc nepůjde s tím zvracením :-S
Odpovědět
jija: No snad to zvládnem. Dnes mlíčko nedostane a zítra uvidíme podle toho, jak jí bude.
Odpovědět
Tak se mi k Andulce přidal i Kuba ........ právě jsem ho převlíkla. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak to je hrůza, asi něco virového a "užijete" si to všichni, půjdeš i s Kubíkem k Dr. nebo dostane taky to pití co Andulka?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky frčíme na vycházku :-D
Odpovědět
Jija: K dr už nejdu, dostane dietu a pití co Anička. Uvidíme. Kubík to může mít od toho, jak si pořád dává ruce do pusy ......... Anička má teplotu 38, já mám 37, Kubík nevím, spí.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to jsou starosti. Hlavně ať jsou obě děti broz v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-zřejmě máte doma nějakou virozu, když to chytl i Kubíček...???
Odpovědět
majky: Snad ne.
Odpovědět
Ahoj, Moni - ať je vám všem líp ;-) Ale chybí ti konec toho vtipu o manželích.... něco jako, že chlap říká: Já ti to klidně vysvětlím, ale jsem zvědavý, jak ty mi vysvětlíš "naše" 2 děti :-D Majky - užijte si to. Já se dnes cestou domů stavila v cestovce a vzala si katalogy, buď pojedeme v říjnu do SAE nebo kolem vánoc (či v únoru) na Kubu. ale ta Kuba vychází už docela draho, a hlavně poslední dobou mi to zas nějak netráví , tak to moc nechci riskovat (a doufám, že třeba z ten půlrok už bude u nás nějaký vetřelec se ketrým se už necestuje :-D :-D :-D )
Odpovědět
jsem objevila fotku svatby mého kamaráda z kolejí... :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ Tak už mi zbývá přežím zítra od 5 do 19hod a jdu až v pondělí na odpo.Jedeme na svatbu v pátek, moc se těším, i když se ti dva pořád hádají a chlastají :-| :-| :-| :-| Uvidíme, nějak to dopadne. Tak papa a hezký čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: tak co děti? je to lepší? blani: na Kubě byla moje kamarádka a ještě jeden vzdálený příbuzný, prý to bylo úplně super, doporučujou jet na vlastní pěst, že se to fakt vyplatí, oba cestovali všude možně a hodně toho projeli, a jedna kolegyně dokonce říkala, že když tam byl její brácha tak si nakoupil spoustu doutníků a ty tady pak prodal a zaplatila se mu tak cesta :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?