Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Beru: Aspoň někomu to připadá normální. Já si myslím, že když se dva rozejdou, tak klidně můžou být kamarádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, nemám šanci vás dočíst... jste se včera rozjely....
Odpovědět
Profilova fotka
ještě, jak jste tu řešili tu dovolenou ve stanu, tak já bych bez toho nemohla být, jsem jako Zuzanka :-) jako děti jsme s našima jezdili v létě vždycky pod stan různě po republice, pak na vodě je spaní pod stanem nebo pod širákem samozřejmý, 22 let jsme trávila v létě 3 týdny na táboře ve stanu s podsadou - bez elektriky, teplá vodadvakrát týdně se ohřívala z potoka.... prostě romantika a klid daleko od civilizace x-) pravda teď jsme s Jirkou spíš jezdili do chatek, protože jsme výletili na kolech, tak aby nám je někdo nešlohnul, ale jinak na spaní v přírodě nedám dopustit, hlavně být pořádně navoněná ohýnkem, áááách.............
Odpovědět
Beru: Mě nevadí příroda, i když teplá voda ........... vadí mi ta havěť. Jako na Lipně jsme sice spali v chatě s teplou vodou, ale stejně jsem každý ráno mezi 6,30 a 7,30 chodila do Lipna se vykoupat. Ale normálně do ledový vody nevlezu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, mě havěť nevadí, teda komáry a jiný štípavý potvory usilovně vybíjím, a velký pavouky musí likvidovat manža nebo já je něčím plácnu, ale botou bych na ně teda nešlápla (přece jen, co kdyby na mě vlezli :-N ), ale ty střední někam poponesu a malý klidně v ruce a s broukama jsem v pohodě, na zahradě míváme třeba roháče, ale na ty se musí opatrně, aby neucvakli prst.
Odpovědět
Beru: Já se na broučky ráda podívám, ale nesahat. pavouci? Bléééééé to volám pomoc a SOS a pod. :-D Ale tak jednou (možná i víckrát) se obětuji kvůli dětem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak komáry taky likviduju a na pavouky volám H. ať je vynese ven, nějak moc hmyz nemusím, teda jedině snad nějaké ty motýlky, ti jsou krásní a nebo berušky i když ty taky koušou
Odpovědět
Profilova fotka
Cholky kam jste zase zmizeli.....? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda zmizelyyyy =-) Prostě blondýna :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak já měla nějakou práci... jsem zde, za chvíli valím obědvat.. mateřanky, co vaříte?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám od včera bramborové gnochi se zelím a slaninou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky vy se máte žejste hubený a můžete jíst dobroty...já jsem už 14 dní na ovoci a zelenině, max si dam rybu nebo kuřecí..... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-prosím tě, co řešíš??? Mně chceš jako říct, že ty jsi tlustá jo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já si dnes dělám halušky se zelím....
Odpovědět
Profilova fotka
No Majky asi tak...byla jsem zvyklá na svých +-50 kg, před svatbou jsem měla 52, no a když jsme dorazili ze svatebky, tak 56 no a teď mam 62...zatím jsem shodila 2 kg..jde to pomalu....ale nechci zase nejíst úplně, aby to se mnou někde nefláklo...mam tu 2 děti, že... =-) =-) =-) Takže 12 kg navrch a z vel. 36-38 je 42!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, vždyť jsi chvilku po porodu! Neboj, ono to půjde dolů a ani nebudeš vědět jak. Až Natálka začně běhat, ještě budeš ráda, že máš co shazovat.
Odpovědět
Profilova fotka
leni-máš dvě krásné zdravé děti, ono to asi někde zůstalo, ale neboj se, to půjde dolů. Nevím, jaké máš genové dispozice, ono to taky hodně ovlivňuje, ale věřím, že se dostaneš na svoji váhu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s Fildou jsem měla po porodu 70 Kg a do půl roku jsem měla 10 kg dole....tak teď to taky půjde a hotovo :-D :-D :-D :-D Se s tim s..át nebudu :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Len nejsi tlustá, neboj, za chvíli to budeš mít dole, však Tě dětičky proženou. Jsi neviděla mě, co? Tu prdel co mám .......... ses měla podívat na fotky, jak jsem tam v plavkách a jdu k vodě ............
Odpovědět
Se koukni na tuhle fotku: http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... a buď ráda, že nestojím oačně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé 50kg a velikost 36 to jsem měla snad někdy na základce :-N pak jsem měla dlouhou dobu kolem 60 a poslední roky kolem 70kg a rodila jsem s cca 83 kilama a teď jsem zas na svých +- 70 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: já bych taky potřebovala shodit, ale nemám dost výdrže, H. je lepší shodil už 5 kg a chce ještě dalších 5 a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo holky, když vy jste aspoň vyšší...já s těma mýma 160 cm vypadam s každým kilem nahoře hůř a hůř..... :-D :-D :-D :-D Ještě že jsem blondýna..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vlasy mi neztloustly...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, koukla jsem na tu tvojí fotku a musím říct, že já mám rozchod boků ještě mnohem širší =-) :-D Len, aspoň se v mhd a ve vlaku nemlátíš do hlavy jako my :-D :-D :-D
Odpovědět
Len. Ty blondýno :-D já mám taky jen 160 cm a teď mám po dovolený zas 56,5 kg ]-( koukalas na tu fotku?
Odpovědět
Beru. No jo, ale když se změřím metříkem ..................... ani nemluvit a to jsem mívala krásných 86/60/93 x-) Řekni kde ty míry jsou ..................... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo co já bych dala za 56 kg..... :-o Fotku jsme viděla...náhodou si kočka...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak jsem se rychle změřila, 93-80-106, tak schválně, kdo má víc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?