Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni Ivi, adresu pošlu ráda :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ta roláda vypadá dobře. Já mám obr chuť na tu roládu masovou, ale nemůžu.Zítra jsem od 5hod do 19hod a vůbec se mi ta,m nechce, jsem teda unavená dost už teď.V pátek to samé a v sobotu do 14 hodin, to je šílenéééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musim vám napsat, že jsem dělala tu buchtu bez těsta...ona se má nechat do druhého dne odležet, ale Tom mi jí skoro celou sežral už zatepla!!!!!! Pasone, tu zkus....je to bomba...Markét jí taky dělala a mlaskala....a Luky prý taky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuziii...ráda tě vidím... ;-)
Odpovědět
Leni tu jsem delala jako chutove byla dobra ale jinak me moc nenadchla :-N Zuzi tak cekam na adresu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, já už jsem vyřízená jako žádost a Vašík nikde :-( :-( :-( pas:posílám, ale do IP, je to tajné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ty jsou úžasné x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Zuzi jasny mlčim jako hrob :-x
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:to je legrace :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já jdu spinkat, mějte se krásně, Vašík konečně dorazil, papa
Odpovědět
Zuzi takze informacni sum :-D tak ja jdu hajat vsem preju brou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanka by se zase vdávala co? pořá hledá nějaké nové šatky..... :-D my tu měli odpoledne návštěvu a koukali jsme na video ze svatby a normálně jsem byla z toho nějaká oslzená..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone ty budeš spíš na ty slané šneky z listového těstíčka a vínečko k tomu..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pas:papa, já jdu taky a hned ;-) len:já bych se vdávala hned.........vždyť ot víte :-DI Vašíka bych si vzala znova :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D já pláču na každé svatbě, příští pátek jdeme na další, tak to bude proslzený víkend :-D papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to s tebou zase nic nebude celý týden...to budeš slzavé údolí..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neboj....já taky řvu u každé svatby, i v televizi.....jen na své jsem nebulila...jen jsem byla na měkko při gratulacích a když si pro mě Tom s Fildou přišli domů s kytičkou...... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu do hajan.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc a krásné sny.... :-) Už aby bylo ráno a mohla jsem posnídat ten zbytek buchty..., pokud teda ještě do rána nezmizí.. :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi tak papa.... :-)
Odpovědět
tož dobrou fšem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky za dopísek...už jsem dnes psala do diskuze, ale nevím zda jí dočítáš, tak ještě jednou díky.... :-)
Odpovědět
Leni, nemas zac, jsem rada, ze to vcas doslo
Odpovědět
Víte, jaký je rozdíl mezi ženatým a svobodným chlapem? Jednoduché: Svobodný přijde večer domů, koukne do lednice a jde si lehnout do postele. Ženatý přijde večer domů, koukne do postele a jde vyžrat lednici. Proč M. teď koukal smutně do lednice? :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... ;-) Tak jsem nakrmila malou, vyhnala muže do práce a jdu si ještě zchrupnout..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blanka, pasone: tak u mě taky vaří muž, teda občas se snažím i já, ale stejně mě většinou z kuchyně vyžene a já akorát peču nějaké buchty, to mě docela baví v tom se vyžívám :-) já už chci aby byla sobota, nějak se mi tento týden moc do práce nechce, budu se muset víc namotivovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky Len: Kabelka moc pěkná. Jsem šla včera na "rande" s bývalým. Jsme se viděli po 13 letech a jsme si pořád povídali, to bylo úžasný. Prostě jsem něco hledala na netu a tak mě napadlo se kouknout, zda ho nenajdu a pak mi Jára povídá, abych mu napsala mail a on mi (Petr Dragoun - se jmenuje moje první láska) odepsal a páč je teď v Praze, tak jsme si dali sraz. Já mám doma prostě skvělýho chlapa, ještě hlídal děti. No ale jsem to psala proto, že jsem nemohla najít žádnou kabelku, jak mám pořád kočár a tašku ke kočáru :-D Aničku Vám na nákupy klidně půjčím. Víte co to je, přijít k pokladně a platit za to, co jsem vůbec nechtěla :-D Koukám, se tu včera vařilo ...............
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tak to máš doma hooodně tolerantního muže...mě by asi s bývalým nikam nepustil =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: fakt máš doma super chlapa, pustí Tě na schůzku s bývalým a ještě pohlídá děti :-)
Odpovědět
Holky, no já mu ukázala Petra na netu (je s klubu a hraje kulečník) a tak mi řekl, tak mu napiš. No jsem to udělala, ale myslela jsem, že mi ani neodpoví. Mi napsal a poslal mi číslo na mobil a že bude v Praze a že bychom se třeba mohli vidět. Tak jsem to ukazovala Járovi a on na to, prý proč ne? Jako nechápu. Jsem se ho ptala jestli nežárlí a on mi řekl, že mi věří. A to malý ze žárlivosti prý nestojí za řeč. Fakt nechápu. No a tak se pánové i setkali, jsem vzala Petra a Jardovi ho představila u nás doma. Mách chlapa světce :-N x-) No fakt je, že jsme se rozešli před 13 lety, takže fakt už nic nehrozí, ale stejně nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné čtvrteční ráno všem :-) u nás v postýlce to žužlá kousátko x-) doma vařím většinou já, ale moc to teda neumím, takže spíš se pokouším vařit :-D ale manža taky občas něco ukuchtí, když zrovna musím krmit a na velikonoce uplekl výborné dva bochánky ;-) Mony, mě ta tvoje příhoda moc nepřekvapuje, já to znám, mám taky tolerantního muže x-) a s bývalým přítelem jsem se párkrát viděla, dokonce jsem se mu byla podívat na svabě a pak jsme se viděli, když se mu narodil první kluk a manželka byla ještě v porodnici :-N ale on díky ní přišel o všechny kamarády, tak se potřeboval o tu radost s někým podělit. Na naší svatbu nemohl přijet, protože byl v nemocnici. No neviděli jsme se už víc jak 3 roky, teď si jen občas písneme smsku, ale doufám, že si k nám někdy udělají výlet. My se rozešli před 8 lety. Ale první dětská láska byl někdo jiný a s tím se taky občas vídáme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?