Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Nechte si chutnat ;-)
Odpovědět
Ahojky,tak se hlásím po obědě-měli jsme zapečené gnocchi s brokolicí,sýrem a smetanou :-D Ráno jsem se byla zničit na spinningu a pak jsem si dočla koupit tričko do TIME OUT,na ten zítřejší srazík.Ať tam nejsem za největšího socana. :-N Malou dám spát a asi padnu za vlast s ní :-D Koukám,že Šárka je pořád 2 v 1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jsem dnes na dietce... jím tu suché bulky a mám tu ještě activii, dnes jsem odmítla i bramborové knedlíky se zelím, aby mi nebylo blbě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, copak že ti je špatně??? žeby x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha-nene...!!! Zlobí mně střeva a to nejsou příznaky těhu... :-( :-N :-N Bohužel...
Odpovědět
Profilova fotka
majky a vy byste chtěli mimíska??
Odpovědět
Profilova fotka
mury-určitě bychom chtěli !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky to je jasný,ale i ted?a snažíte se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-Markétko, když to přijde, tak budeme ledva rádi, když ne, tak zatím počkáme. Nechci to hlavně hrotit a "pracovat" na něm. Snad to ale vyjde co nejdřív?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: taky mě zlobí střeva.. dala jsem si obídek a šup s ním hnedka do WC :-D 65kč v hajzlu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D ty mně vždy pobavíš !!!! Chudinko... já měla nejhorší období včera, to jsem ležela doma v křečích, teď se "léčím" activií, hylakem forte (pěkně hnusné kapky) a snad už bude líp? Ale nerisknu si snís ještě jídlo, bo vím, že by to taky skončilo v haj.... záchodě... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já se mám nejhůř asi dneska,jsem totiž nepočítala s tímhle stavem... fíha,mám to ale rychlý zažívání... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-víš co, já na toto strašně trpím. Stačí mi, když bych ráno vypila kafé a ob*rala bych i mračna.... :-D Tak to máme asi podobné. Mně na průjem pomůže Imodium (ale když si ho dám, tak pak zase nejdu třeba i 4 dny na záchod) a to taky není dobré... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji vám všek krásný prrodloužený víkend a chci vás poprosit.Nevím, jestli se ozve Šárka, napište mi někdo sms, nebudu na netu asi celý víkend, máme toho moc, děkuji papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme dnes 5 měsíční výročí :-) a já ležím pod peřinou a je mi mizerně :-(
Odpovědět
beru: No jo, ono to strašně rychle utíká :-N tý jo, tak už je to 5 měsíců ................. Ale tak o to víc, to oslavíte za měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen počkejte, za chvíli budeme slavit roční výročí :-)
Odpovědět
len: To tak strašně rychle utíká ....
Odpovědět
Profilova fotka
leničko díky..........
Odpovědět
Profilova fotka
beru-i v posteli se dá oslavovat 5 výročí... ;-) :-) zuzi-měj se krásně a písla bych ti, ale nemám na tebe mobil.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky:psala jsem ti IP, děkuji ti moc...papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jasně, díky. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Lenička mi napíše také až to zjistí, super.Jste moje holčičky šikovné.............
Odpovědět
Ahoj holky, přeji hezký víkend všem. Já si konečně donesla fotoalbum, vypadá jak kožené, ale je to imitace, je od Henza, takže fakt tvrdé listy, hezky ošité, akorát ta váha....vč. papírové krabice 3,2 kg :-D Málem mě trefilo, když mi to na poště předávali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani... si ještě uženeš kýlu :-D
Odpovědět
Ahoj Leni :) Spíš mě hrábne, už týden dělám koláže s fotek, udělám ji, udělám z toho jpg soubor a ten zdroj smažu , protože mi to strašně zahlcuje disk. No a teď jsem si donesla pár vzorových A4 fotek a zjišťuju, že některý fotky v černobílé nejsou to pravé, tak mě asi trefí, hci ty koláže udělat znovy v barvě. Už mám jen 29 hodin na poslání všech fotek k vytištění za nízkou cenu :-D A co je nového? Šárka je stále 2v1, a co dál?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani... Šárk aje stále celá, ale prý se to musí narodit do 22.11, nebo pak jde na vyvolání.... :-)
Odpovědět
Chuděra, tak to jí držím palce, ať se to malé brzo začne klubat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, H. šel hrát fotbal, takže jsem dneska večer slaměná vdova :-) Blani: tak ať Ti to vyjde a stihneš to všechno zpracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo ahoj... já jsem taky sama, Teda s Filípkem.... taťka opět píská. ALe naštěstí tady v Plzni, tak se vrátí cca do 22. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?