Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera celé odpoledne byli u kamaráda na novém baráčku, ještě teda nehotovém, ale jen z venku,a řádili jsme v bazénu, pak grilovačka...no přijeli jsme domů po osmé a to ještě díky tomu, že začalo foukat, tak jsme museli dovnitř a taky jsme tam měli malou, tak aby zbytečně neponocovala......ale bylo to fajn.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....kde se dnes touláte? Přeji hezký večer..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje :-) Tak se za vámi na chvilku dostala. Už to nebude tak jednoduché :-N Moc vám všem děkuji za krásná přáníčka a gratulace :-) Tady je pár foteček Lukáška. Budu určitě zase přidávat ale zatím jsme v začátcích a snažíme se s malým sladit. x-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... Luky je rozkošný, jsme z něho vyprdelákovaný x-) Manžílek mi teď hodně pomáhá, má dovolenou tak jsem ráda :-) Já se s vámi pro dnešek loučím, Luky se asi nějak probouzí a tak se zase za vámi přidju podívat. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, krásný chlapeček x-) x-) x-) ještě jednou moc moc gratulujeme :-) My máme pořád spoustu práce a taky nějaké návštěvy, tak ani nemám čas za vámi dojít, snad to po víkendu napravím a povím, co jsme všechno zažili. Teď alespoň novinka z dnešního dne - zacinkal nám první zoubek =-) a vypadá to, že druhý na sebe nenechá dlouho čekat, Andulka to zatím snáší dobře (ťuk ťuk ťuk), maminka zas tolik nadšená není a klidně by si ještě nějaký měsíc počkala :-N (usilovně si ho totiž brousí při kojení potvůrka malá :-D ).
Odpovědět
Dobré ránko, jsem tu na skok, M. mi slíbil že pojedeme do Lešné do ZOO, zítra vracíme auto tchýni, tak abychom ho ještě využili. A asi chce napravit to, že nedostal dočvču, tak se mnou pojede na výlet :-D Lukášek je krásný, já jsem tu nějaká "n měkko", ještě že M. spí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... :-) No Lukášek je k sežrání..... ;-) Blani IP :-D
Odpovědět
Ahojky sluníčka ;-) venku je zas pařák, tak jsem ráda že jsem v chládku doma Macet Markétko Lukášek je krásný pěkně si ho s manžílkem užívejte Beru gratuluji k prvnímu zoubku x-) Blani je užij si výlet i když do ZOO v takovém teplu, tam to bude asi"vonět" :-D Leni ahojky nějak ná to tu vázne, že :-o já se pustila do gruntování takže jdu pokračovat at se muzu vecer kochat jak mám krásně uklizeno
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone opravdu to tady vázne... :-o Tak se jdu podívat co jste tu napsali když jsem tu nebyla a jediná Pasone tu byla... ]-( ]-( ]-( Všechny někde užíváte krásného letního počasí.....už aby bylo pondělí a byli jste tu.. :-( Je mi tu bez vás smutno :-( Psala Zuzka, mam pozdravovat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooojjjjj kde jste kdo? :-D U nás je dnes děsný vedro, ale to u vás všech asi taky :-N :-N :-N Kluci byli včera v tom Aquaparku v Průchonicích a přijeli nadšený. Dneska zase jeli do Nepomuka, kousek od Plzně, na závody historických motorek a aut....tak to přijedou ještě nadšenější :-D :-D :-D :-D Včera jsem vážila Natálku...tak máme 5020 g =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....... Hlásím návrat z dovolené a opět začíná koloběh pracovního života. Leni, díky za všechny zprávy a drby ;-) ;-) ;-) Macet:Markétko, ještě jednou gratuluji k Lukasovi , ať vám přináší jen a jen štěstí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ZUZIIIIII :-D :-D :-D :-D Jsem ráda, že jste dorazili v pořádku...... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, já také.Itálie a Rakousko bylo v pohodě až na ten tunel, ale české silnice opravdu stojí za to.Měly by je všechny zavřít!!!!!!!! Co tady, co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:co Natálka, je hodná??? Markee:co miminko, vše v pořádku? Blani:co maminka, jak je jí???A co ty, jak to vzládáš? Majky:kde jsou fotečky z dovolené???????? Milé dámy, také jsem neviděla fotky ze srazu krom asi 3 fotek 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi Natálka je lumpík...je hodná, ale šijou s ní všichni čerti... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také má být po kom:)) Já jdu nakoupit agruntovat, tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, poslala jsem ti mailík s nejnovějšíma fotečkama Natálky....myslí, že už jí ani nepoznáš :-D Majky má fotky z Thassosu na www.pearl.estranky.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni já vím, ale nejsou tam s Lukym :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jiné jsem taky neviděla.....musíme na ní uděřit :-D
Odpovědět
baf :-D Zuzanku vitej zpet
Odpovědět
sem byla venku a musela sem po navratu znovu dat sprchu, je tam desne :-p jenom to more nam tu chybi tropy uz tu mame
Odpovědět
leni ja chcu na mejlík taky fotky Natalky x-)
Odpovědět
Zuzi ja sem fotky od Majky videla jen vyvolane povesene je asi nikde nema
Odpovědět
tak vidim ze si nejlip pokecam sam se sebou :-D aspon mi do toho nikdo nekafra :-p :-D tak ja jsem po obidku a jdu na terasku nastesti je tam stin, ale teplomer ukazuje 29 st a v byte mame 24 tak mozna vyhraje gauc nad lehatkem :-D hezkou nedeli vsem
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:ahojky, díky za přivítání!!! Já udělala oběd a jdu si lehnout, Vašík už usnul, jsme nějací vyřízení.... Leni:udeř na ní, já se sem nedostanu, možná zátra ráno, jinak ne :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně Zuzi...hned jak se tu objeví, tak na ní skočim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pomoooooc!!!!u nás je děsná buřina...šílený blesky a hromy...bojim bojim... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
leni už su tu ;-) neboj to přejde, na Moravu to ale neposilek :-D
Odpovědět
neposilek= neposilej
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi to jasný...já si to přeložila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?