Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru....to je hrozný..... =-) Holky, tak jsme nakonec ven nešli, protože kluci jsou líný. tak se šli plesknout na balkón i s malou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zaben, no jo jenže tyhle tu rostly 70 let :-(
Odpovědět
Profilova fotka
beru-je to strašné, jak to popisuješ, ale věř, že kdyby se někomu něco stalo (raději ani nedomýšlet) tak si na nějaké stromy nevzpomenete a budete na ně ještě nadávat. Pokud jsou nebezpečné a mohly by opět při nějaké takové bouřce spadnout, tak ať jdou pryč, i když jsou tam tolik let... příště byste toho andělíčka nemuseli mít při sobě... tím chraň pánbůh, abych vám přivolávala nějakou katastrofu. Buďte rádi, že jste živý, že vám ani Andulce se nic nestalo. Lidské životy jsou důležitější... leni-no já došla z práce a ležela jsem v posteli.. teď si tam jdu lehnout zase, bolí mně oči a chce se mi spát. Půjdu tedy spát se slepicema. Tak dobrou noc holky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru - myslela jsem to stejně jako majky. Stromy zamrzí a vy jste daleko důležitější. Já jsem asi před dvěma hodinama zjistila, že zítra a pozítřku další služební cesta, tak tu zase budu až ve čtvrtek. Třeba už se dočkám i Markétky s Lukáškem...
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, všichni jsme rádi, že se nikomu z nás ani sousedů nic nestalo, ani není poničený žádný majetek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, beru: tak to je fakt hrůza, ještě že jste zůstali zalezlí vevnitř a nechodili ven do té smršti, stromy jsou blbé, ale nějaké zasadíte a pak bude moc Andulka říkat "a tenhle strom naši zasadili ten rok co jsem se narodila" zabena: já chci taky mít kolem sebe tolik vína :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, máte se při úterku??? Kdoví jak Markétka s Lukáškem, už se na ně těším !!!! zaby-jinak včera jsi mně rozesmála, jak jsi napsala "Třeba už se dočkám i Markétky s Lukáškem... " tak jsem myslela, že máš na mysli mne a mého manžílka... :-D :-D :-D Pak mi to došlo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárek ženy.... :-D U nás v noci pěkně sprchlo a je příjemný vzduch......Filda je na prázdninach u tchánů až do pátku.....budou jezdit na výlety...ve čtvrtek ho chtěj vzít do Phy, že by jeli na Zličín, odtud metrem do centra a pak po Praze courat....jeho bude určitě nejvíc zajímat to metro, protože tchán pracuje ve Škodovce a zrovna soupravy na metro vyrábí...... :-) :-) :-) A v sobotu pojede Tom, Filda, švagr a tchán do Aquaparku do Průhonic.......to bude akce sami chlapy :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, no to bude akce... nebojíš se jich pustit samotné??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No Markét, včera už jsem s tchýní o tom vážně uvažovali když jsme slyšeli ty jejich peupovídky k tomu. Študovali to na netu a zatim to vypadá, že se vrátí jen Filda sám....ten ještě na všechny ty tobogány apod. nemůže :-D :-D :-D :-D jen na některé dětské... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni :-D :-D :-D :-D Filda zazvoní u dveří a řekne "mami, jdi si tátu sundat z tobogánu" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky: :-D :-D :-D len: takže budete teď mít s natálkou babinec co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky no jsem na to zvědavá :-D Jíjo, babinec bude jen než se vrátí Tom z práce, ale dneska od 17ti píská hokej, tak bude skoro celodenní babinec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-tak pak dej vědět, jak to doopravdy dopadlo? :-N x-) Si holky nalejte po vínečku a udělejte si mejdlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky neříkej 2x..... :-D :-D :-D :-D Holky já se na chvíli vzdálim....jdeme na vycházku... :-)
Odpovědět
Ahojky, holky,jaktože jste mi nenapsali SZ,že Macetka už má Lukáška? Téda to je novinka a nikdo se nepodělí. To je ale velký klučík,no hlavně,jestli je vše OK. Macet-Markét,tak gratuluji k narození Lukáška a ať je v životě moc a moc šťastnej a má kolem sebe samé hodné lidičky a hlavně,ať je zdravej. Těším se na fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee promiň, já se to dozvěděla tady na diskuzi od Barči, tak jsem to psala jen Zuznace , ale ta už to taky věděla.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Se příště polepšíme x-)
Odpovědět
Já teď vůbec nestíhám nic. V pátek narození synovce-to překvápko.V sobotu přijel švára s neteří,takže hlídání a i v neděli. No v neděli odpoledne se mi opuchýřovali nohy,takže strach o mimčo,pže jsem nevěděla co to je.A včera na rychlo schánění doktora,pže v Sedlčanech měl obvodní i kožař dovču. Takže jsem našla před jedenáctou kdo by mě vzal bez objednání(kožaře jsem scháněla).Jela jsem do 25km vzdáleného městečka a do třičtvrtě na jednu čekala než mě vezmou.Ale nakonec to mám prý alergii a prostě alergická reakce ve spojení určitých rostlin se sluníčkem.Takže jsem dostala mastičku a prášky,které se v těhu můžou a prý nesmím ležet venku na trávě a samozřejmě nesmím na slunce,takže fakt paráda :-S
Odpovědět
Len,už jste vyprocházkovaný? U nás pořád prší,takže jsme zalezlí doma. Ale zítra jedu s manžou do Prahy,volali mu z Vinohrad ať přijede dát krev. Půjdem do kina,už se těším. Malou bude hlídat moje mamča.
Odpovědět
Profilova fotka
markee: to je škoda že nesmíš na slunko, ale na druhou stranu alespoň že jenom to a nehrozilo Ti nasezení nějakých příšerných prášků, koukám, že u Vás v rodině jste se teď do toho rozmnožování pustili všichni ;-)
Odpovědět
No docela jo :-D rozmnožujem se co to dá. Ale radši bych byla kdyby můj brácha měl děti,pže s bráchou a jeho přítelkyní se mě i Míšovi kecá dobře. Kdežto Míšův brácha s jeho ženou,to jsou exoti na entou a tak nemám ani potřebu,aby si Johanka s jejich holkou hrála. Johanka nemá nedostatek dětí,tady je jich v okolí spousta a pořád někam chodíme,takže už aby švagruša začla chodit do práce a nebudou tu tak často-všichni.
Odpovědět
Profilova fotka
markee: jo tak to budeš muset počkat až se brácha rouhodne že se do toho dá taky ;-), jestli je jako moji bratři tak to se nedočkáš (ale moji bráchové nemají ani holky)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme se vrátili z další vycházky a už jsme se nacpali, tak zase jdeme....Tom jede na hokej, tak půjdeme někam courat...svítí sluníčko.....zatím pápá :-D
Odpovědět
Ahoj holky, díky za pochvaly těch fotek, to jsou zatím ty víc povedený, co se nemusely upravovat, jen jsem třeba vymazala něco na zdi, co rušilo, atd. :-N Ale pak jsem zjistila, já fotila do jednoho spec.formátu (prostě ne JPG) a to ukládání trvá, takže než mi vyskočil náhled na obrazovce, tak už jsem na obřadu mačkala další fotku. Jenže se mi asi nestíhal blesk nabíjet tak rychle a proto mám asi 70% fotek totálně hnusných. Ale jak mi to hned nevyskočilo na tobrazovce, tak jsem si toho nějak nevšimla a nebyl čas nějak prohlížet fotkyu zpětně a koukat, jaký jsou :-N A musím se pochlubit... včera mě muž rozbrečel :-N Jsem došla domů, bylo mi hrozně zle a on, že má dáreček (ještě mi nic nedal k narozkám), já věbec neměla náladu, ležela v posteli, tak jsem jen se zavřenýma očima nastavila ruku a on mi v nich přistál notebook :-D Prý kdo se má na mě dívat, jak u toho starého furt nadávám a jak se mi to seká. Tak mi hned vyhrkly slzy a vyletělo mi, že je úplně blbej, mi kupovat takový drahý dárek :-D A pak jsem usnula (cca 18:00) a probudila se až v 7:00 :-N Tak teď čekám, až mi ho zprovozní a pustím se zas do těch fotek. :-N Jijia - a jak se vám líbilo na Bouzově? A co Rytířksý sál? :-D Beru - fuj to je zážitek, jak píšou holky, hlavní je zdraví |-| Markee - držím palce, ať ti to na alergii zabere. ;-) Len, Majky - vy mi tady děláte chutě :-D kdybych se neznala, tak snad začnu vařit :-D
Odpovědět
Právě mi došel muž z práce, letos dovča nebude, nedostane v srpnu dovču v práci. |-| A12.září máme třídní sraz, takže prd velebnosti. :-(
Odpovědět
A hodinu po mužovi další "super" zpráva....máma je znovu v nemocnici :( ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: bouzov se nám moc líbil, H. hned že by tam měl svatbu rád a rytířský sál je krásný :-) to je mi líto s mamkou :-( nějaké komplikace nebo ještě něco jiného?
Odpovědět
Jitko, nevím, jen mi napsala smsku, dnes už jí stejně nikdo nic nevyšetří, zavolám jí zítra odpoledne :-(
Odpovědět
Zdraví vás Zuzanka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?