Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky to mě těší..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to vyzkoušej. Když jsem to zvládla já... :-D .a trvalo mi to cca půl hodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když jsi to zvládla ty, tak mi věříš, že to zvládnu taky, jako blondýnka...? :-N Zkusím, pak písnu, jak jsem dopadla
Odpovědět
chjo chlap mi vytuhl :-N to asi na to pivko nepujdem tak ze bych si s vama dala portugálka a roládu ? :-D vypadá Leni moc dobře a vlevem rohu vlacek thomas :o)
Odpovědět
Lenísku za tebou pak budem chodit na rady jak Dobromile Rettigové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone...to je Filda .....on se mi tam pořád motal.... :-D :-D :-D Jojo, ze mě se stane na starý kolena pekařka a kuchařka..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jdu koukat do ložnice na Angeliku(jsem chtěla napsat Arabelu :-D :-D :-D :-D ), prostě už mi hrabe :-N :-N :-N Tomáš totiž zabral tv v obýváku a kouká na Copak je to za vojáka a to já fakt nemusím.... :-N
Odpovědět
simte jaky stary kolena ? :-p muz se mi probral az sem muvypala televizi - angeliku no tak treba jete nekam pujdem brou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych vyrazila někam zapařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, ti naši chlapi to s nama nemají vůbec lehké... sedíme u pc tak se pak nedivme, když usnou...? Mně přijde, že každý chlap se oženil ještě s každou z nás z diskuse, když si bral svoji milovanou za manželku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky teď to zrovna posloucham...Ty si pustíš Angeliku, nadáváš, že si zaberu velkou obrazovku a pak sedíš u PC.... :-D :-D :-D :-D :-D prostě všude stejný.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak vám píšu jednou rukou, ještě ke všemu levou, pravou mám v peci :-N zapékám si nehty...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky tak už je vrchol :-D :-D :-D :-D :-D I když já taky někdy píšu jednou rukou, protože v druhé chovám Natálku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to můžou dělat jen blondýnky... si připadám jak ve filmu "Byl jednou jeden polda"... 3 úhozy za minutu a kde je tady "P"... :-N A Natálka spinká? Taky bych radši chovala děťátko a psala vám, než si strkala pracky do uv lampy... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Natálka je taková napůl na spaní...ale snad už usne..mívá večer trošku prdíky, tak to vždycky chvíli trvá, než usne....a Filda si šel uklidit pokojík, protože nemá ani vidět postel kolik tam má aut :-D Majky neboj brzy se dočkáte...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-Filda mi připoměl mne, já narvala do postele všechny plyšáky co jem měla, pozakrývala jsem je peřinou, jen aby měli pohodlí a sama spala na kousku...mamka pak přišla,až už jsem spala, všechny je vyházela a narovnla mne na postel. A když mne bylo 10, tak jsem k narozkám dostala kolo-horáka a hádej, kam jsem si ho nastěhovala? Do pkojíku k posteli a v noci jsem ho držela a řídítka... :-N Tak to mi je Naty moc líto, ono asi většina dětí trpí na prdíky...? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak jsem si k tomu PC dala Vlašský Ryzlink.. výběr z hroznů.....já teda bílé moc nemusim, ale tohle je něco...prodávají ho ty moraváci jak jsem ti Majky psala, že u nic kupuju zeleninu, točené, za 70 Kč /litr.....což je super cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky psala Zuzanka, mam vás pozdravovat..... :-)
Odpovědět
Markee: Gratulka k tetičkování a to překvápko se fakt povedlo :-D Tak ať jim klučina roste a nestůně. Len Vánoční prdelky jsou úžasná x-) :-D :-D :-D Tak holky, jídlo pro Kubíka nakoupený (doma vařený nevezu), oblečení pro nás 4 jsem nacpala do dvou tašek. kosmetiku pro všechny mám připravenou. Ráno naházíme jídlo z ledničky (aby se nezkazilo) pak ještě hračky a hurá ................................. :-D
Odpovědět
Len Zuzku moc pozdravujte. Mějte se tu moc hezky a když to vyjde, tak se Vám sem ozvu ;-) Držte nám palečky, ať se nic nepokazí (hlavně Kubík ťuk ťuk)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata....psala Zuzka, že už dorazili do Itošky....mam vás pozdravovat :-) hezký den.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já jsem dnes za vydatné pomoci manžílka uklidila barák a pak ještě udělala zahrádku a jsem k.o. A to jdeme večer kamarádce na 30, snad nepadnu za vlast. majky, ti pak pošlu do mailíku jednu fotku. Z těch vykopávek v Aliki ji mám téměř stejnou. I když teda ty ji máš samozřejmě daleko hezčí... Leni, že zuzku taky moc pozdravuju a ať si to tam užijí. Jo a mám jeden dotaz: nejste náhodou některá registrovaná na fertilityfriend? Mě to tam pořád nechce nechat zaregistrovat a mám si prý napsat někomu registrovanýmu, aby mě tam pozval...
Odpovědět
Ahojky tak peču buchtu snad to nebude košovka :o) sem jak pejsek s kocickou co bylo doma sem tam supla :-N :-D Boži IP
Odpovědět
Leni že Zuzku taky zdravím nechcete prijit nekdo zehlit me se taaak nechce :o) sla bych spat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, už jsem odpověděla. Buchta bude určo dobrá, se povede a o žehlení mi ani nemluv. Mám tu ještě po dovolené vypraný a pořád se mi k tomu nechce. Buď je na žehlení hrozný vedro, nebo není čas a když už je, tak mám šílenej KOPR
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...Zuzku budu pozdravovat.... :-) Teď jsme doryzili od našich z solavy mamky svátku a jsme přežraný a přepitý....asi prasknu.....byli dortíky, miniřízečky, brambůrky, tyčinky atd...... takhle ty poporodní kila neshodim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, akorát od nás odešla kamarádka se skoromanželem, co jim jdem 5.9. na svatbu. Dali jsme si po vínku, už to pěkně cítím ... :-N Tak čekám na manžílka a jdem spát... no možná nezůstanem jen u toho spaní... =-) :-N Krásnou neděli všem. Papa
Odpovědět
Ahoj, krasné ráno. Svatba byla super, počasí nakonec vyšlo, s fotkama to bude asi horší. Fotit lidi bych asi nemohla :-N Poprvés bleskem jsem fotila architekturu a dopadlo to podle mě skvěle, včera jsem furt něco štelovala a výsledek nic moc. Tak jsem zvědavaá. NAštěstí ženichův bratr měl profi Canon zrcadlovku, takže jsem fotili 2 naráz (on se teda zaměřoval na anglicou část rodiny), a "naštěstí" tam nebyla kamera, takže jsem nemusela mít strach, že někomu olezu do záběru. A pak hostina super, a párty....no úúúúžasná, měli kapelu, která byla miliónová, fakt když ta ženksá zpívala, tak jsem všichni napřed koukali, jak jsou super, i z anglické sekce hostí zaznívaly ppochvalné ódy :-D Akorát teda to jídlo + kapela..... vražendná moje kominace, jak jsem se přejedla sladkýho + furt skákala na parktě, tak to moje zažívání moc neuneslo...mě bylo špatně, ale rozdýchala jsem to, akorát M. pak zavolala radši Drink and Drive, a jeli jsem ve 2:30 domů (cca 40km), to u ži bylo ok. Oni mi moc nedělalo dobře, že tam bylo hrozně kůřáků (i když to bylo venku na za hradě) a gril.praátko, to čoudillo všude. Teˇstahuju foto, le napřed musím udělat místo na disku, fotila jsem do RAW, který zabírá víc než JPEG, takže mám 14 GB fotek!!! Uf, tak jsem se pochlubila, jak to bylo skvělé (až na to, že jsem tam zapomněla 2 igelitky oblečení :-N ) a jdu pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ahojky, myslela jsem na tebe, ale včera jsme měli návštěvu, tak už jsem nestihla odpesat. Já myslím, že tak hrozné, jak to poisuješ to nebude... ;-) Je super, že jste si to i užili !!! S tím RAWem ti vůbec nezávidím, já do něj fotila z prvo počátku, pak jsem si pořídila ten objektiv 35 mm a když jsem fotila do RAW, tak jsem přicházela o barvy. ALe Raw je zaměřený posléze na ještě úpravu v PC a převádění do JPG. Tak hodně štěstíčka a pevné nervy, už se moc těším na první vlaštovčí fotky !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... ;-) Blani to bylo naprosto vyčerpávající shrnutí celé akce.... :-D ale hlavně, že se vám se to líbilo..... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?