Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj k večeru, tady pěkně sprchlo a pak hned svítilo sluníčko, ale pročistilo se to tu.Jinak: Se na to vyseru. Ta doktorka, co chodíme s Kubou na kontroly je kráva ]-( V sobotu dostal Kuba na pohotovosti bactroban na tu jizvu s tím, že mudra uvažovala, že mu nasadí ATB. Naše obvodní řekla, že ta mastička je super a že by možná dala ATB taky, pro jistotu. Ta mudra na Bulovce nám v pondělí řekla, že mastičku v žádném případě a dala višňovku + laser. Dneska řekla, že nasadíme bactroban k té višňovce a laseru .......... 8-( A to jsem ještě mluvila s kolegyní v práci, dělala zdrav. sestru na Bulovce a ona prý ke komu chodíte, tak jí to říkám (Beranová) a ona, to si děláš prdel? Ona tam ještě je? Jako jsem nechápala. Tak se mě ptala zda je to taková ukřičená, roztěkaná, trochu se klepe, starší ..... a já na to, že jo. Tak tahle mudra prý má zakázáno jít na sál a hrozila jí výpověď za chlast. Super. Zítra jdeme na kontrolu zas, ale prý tam bude primář, jinak na dovču asi teda nepojedu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Beruberu se tu dlouho neukáže,bylo to tu šílené a jim to tam srazilo dva 70 leté stromy,tak tam mají pohromu a zpřetrhané vedení všeho :-(
Odpovědět
feri IP tady to vypada taky na konec světa 8-( snad ste všechny ok Mončo to je teda hrozny s tim Kubikem aby mel clovek taky nastudovano co je a neni spravna lecba :-N
Odpovědět
Macet snad sis pochutnala na večeři, no třeba to počasí vyžene Lukase ven :-D už máte finální verzi jména?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my jsme o.k..tady fučel děsný vichr, pak nic a pak začalo jen pršet, ale ne jako bouřka, jen déšť..... =-) Snad jste všechny v pořádku.... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Feri - bude Beru držet palce, ať jsou hlavně v pořádku. My teď dojeli od našich. Jsem volala mamce, nechala se propustit z nemozcnice, ale doma bodel, nezájem jí udělat i blbý čaj, prostě to tu nemíním rozepisovat, ale sedla jsem s M. na vlak, protože M. jel ke tchánovcům si půjčit auto na sobotu a já se stavila u našich a aspoň v rychlosti uklidila, povlíkla atd. A už se to cestou zpět blýskalo pěkně :-N Moni - to je teda děs někteří zaměstnanic ve zdravotnictví, mě mamka teď popisovala některé sestřičky na té gyn. :-p Macet- pěkě lež, už je prý nejteplejší den roku za námi ;-) Jinak mě toto počasí vyhovuje maximálně, mě dnes bylo super. Podruhé letos jsem šla bez silonek a bez uzvařených bot :-D Zítra ale asi zas nasadím lodičky a silony, má se ochladit. Jo a v sobotu jedeme na svatbu, je na úřadě pak oběd a pak chlastačka na zahradě, takže sleduju počasá a začínám se děsit :-N A naspala jsem nevěstě, že nabízíme pomoc, že klidně ať se dopoledne nebojí nám dát fuknci (třeba nazdobit auta, atd.) a že můžu dělat nějaké foto ze zálohy. Tak psala, že fotografa žádnýho nemají, že kamarádi budou mít foťáky, ale že nemají nikoho na focení obřadu, že budue ráda, když se toho ujmu :-N Tak už se bojím, co bude v sbotu za trapas. teď přemýšlím čím fotit, a jak, atd. :-N No to bude ostuda. :-N majky - dnes jsem cestou na vlak zaběhla do megapixelu a už mám 35 doma. Prodavači fakt super, moc jivychvalovali a když jsem se ptala na ten zoom, tak stejně jako v Afoto místo 18-200 doporučili 3x levněší 18-105. tak teď přemýšlím, že teda zítra do ní půjdu, protože fakt nevím,jestli by mi 18.55 na obřad stačila. uf to jsem toho zas napsala, ale musela jsem se pochlubit, co mě čeká...a asi nemine. Takže budu asi celý večer ležet a zkoumat nastavení blesku a foťáku, atd.
Odpovědět
Feri. A berušákům se nic nestalo? Tady to taky lítalo a padaly větve ...........
Odpovědět
blani ahojky tak hlavně že je mamka už doma... jsem zvědavá na fotky, kde tomají, určitě to zvládneš na 1 s* teda nemít fortografa na svatbu to by sme žadná z nás asi neřežila :-D
Odpovědět
Leni a už jste kompletní rodinka?
Odpovědět
holky dobrou , jdu za manželem x-)
Odpovědět
Ivčo- oni to mají na úřadě v DOlních KOunicích....musím někde na netu zjistit, jak je to velké, světlé/tmavé, nařed zagooglim tady na BRM :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beruší rodinka je naštěstí ok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pasone...jojo už jsme kompletní :-D :-D :-D už jsem se dnes musela rozčilovat, protože zůstala flaška od vína na stole, miska od oliv na sedačce, ponožky a slipy u postele. A to se vrátil včera večer.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani dostalas IP? ;-)
Odpovědět
Leni - dostala, jeslti myslíš to, že vám stačí ta PLzeň. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len:jen tohle???Co bych za to dala... :-N ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jojo, Plzeň úplně stačí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to bych teda nevěřila že byly v čechách tak šílené bouřky až to Beru srazilo stromy, to si s tím asi chudáci ještě užijou. u nás pršelo v noci a to jsem zaspala, tak snad už to nebude horší, dneska odpoledne jedem ke kamarádce na chatu do Jičína tak doufám že to bude v pohodě
Odpovědět
Dobré ráno, Holky tu normálně koukám a před barákem máme školku a furt, že mi tam něco chybí ......... on spadnul jeden topol =-) No kousek ho tam zůstalo, tak se asi jen zlomil, ale na školku nespadl, jen do zahrady a nejsou tam ani skluzavky pro děti. Ale přišla jsem na to až teď, co čučím z okna. Jinak včera jsme ještě v tom šíleným lijáku (trochu to tu i bouřilo) viděli, úplně promočený policajty, až mi jich bylo líto. Byli jak myši, mokrý na kost. Odkláněli dopravu, páč nějakej debil to narval do lampy a ta se vyvrátila, auto na boku přilepený k tý lampě, no šílený, k tomu dvě sanitky ............ Tak to je dobře, že je Beruší rodnka v pořádku. Jija ahojky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co tak čtu, tak to u vás v čechách musel být fakt včera děs, to doufám že k nám teda nedorazí, já jsem si dneska navíc ani nevzala deštník :-N
Odpovědět
Jija: Na dnešek žádný veliký bouřky nehlásili ;-)
Odpovědět
bré ranko Leni novidíš, nevíš co chceš :-p jak ti bylo smutno po fusaklích a ted ... :-D naštěstmůj je docela pořádkumilovnej Blani no tak budu držet palce at fotak posloucha a foti tak jak ty chces Bourka tady v pohode, aspon se procistil vzduch byly hromy blesky, ale nastesti zadna tragedie Hurá pátek sem nejaka zmozena z toho vedra ale dneska ma byt pouze 29 :-p :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo,no jak to tak vypadá, tak dnes ten deštník asi budeš potřebovat, teda aspoň u nás je od rána zataženo.....ale snad bude o víkendu pěkně, i když hlásí 18 stupňů =-) Holky, tak závoj prodaný.... :-)
Odpovědět
Lenísku tak to je škoda, to už nebudeš vařit se závojem :-D
Odpovědět
ahojky holky, jak já koníkuju tak nějak toho víc nestíhám. I teda na toho koníka jdu vždy jen na skok. Jsem zvědavá na Macet-Markét. Už jsem za ní nervozní. Švagrová je od včera v porodnici,prý jí maj vyvolávat porod,ale za celý včerejšek nic. Rodí na Bulovce. TP podle MS má 6.8.,ale podle UTZ 31.7.,prý je mimi veliký,tak jí ho chtěj vyhnat dřív. První holku rodila den před TP,praskla jí voda a jeli.Ale tohle mimi je trápí. No ona je taky dost přecitlivělá,ale určo jí nic ošklivýho nepřeju. To se nedělá. Už aby byla malá venku a obě si mohli odpočinout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !!! Tak u nás v noci lílo taky pěkně. A bylo hnusné vedro. leni- nestěžuj si a buď ráda, že ho máš doma, víš, co jsi psala, že až se vrátí domů, tak ho znásilníš... :-N A závoj taky prodaný.... tak to ti aspoň nechytnou od toho závoje vlasy, kdyby jsi s ním zase chtěla vařit... :-N Beru je mi líto, to musí být hrozné !!!! Jen ať jsou všichni v pořádku a nikoho to nezavalilo? blani-super, že jsi s tou 35 mm spokojená, já ti říkala, že je suprovní !!! Už se moc těším na svatební foto. Já včera byla fotit kamarádčinu malou, udělaly jsme z ní modelku, po chvilce ji to ale přestalo bavit... no aspoň pár fotek jsem jí nafotila... macet-Markétko, beruško, ty horka jsou příšerný pro mne, co pak ty? Už to vydrž, fazoláček za chvíli spatří světlo světa a ty zase budeš fungovat "normálně"... :-) Myslím na tebe každým dnem, aby to bylo rychlý a bezbolestný...
Odpovědět
Profilova fotka
len: a s čím si bude hrát Natálka na princeznu, když jsi jí prodala závoj ;-) :-D markee: jak se máš? v pohodě? žádné nevolnosti? snad švagrová porodí co nejdřív kamarádka rodila 42 hodin - praskla jí voda ale bez kontrakcí asi 3x jí porod vyvolávali a nic
Odpovědět
Jija, mám se dobře-to musím zaťukat- ťuk,ťuk,ťuk. Mrňous taky,teda podle utz u doktora. Nevolnosti nemám,jen občas něco mi nechutná nebo mi je zle z horka,ale to je nízkým tlakem-mám mžitky před očima a švihlo by to se mnou. Jinak jsem přibrala už 1kg(takže mám celkově 66kg a přijdu si jak hroch).
Odpovědět
markee ahojky to je dobře že je vše vpořadku , co blazní 66 kg dyt to je ok ne ? kolik prosimte meris =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?