Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já jako bych nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když taky nejsem na facebooku Momou, u vás i u nás se bude o víkendu taky slavit, co? co máš pro Aničku za dárek?
Odpovědět
Beru: Si tu přijdu, jako když tu taky nejsem :-D Anička už dostala mozaiku - skládačku hru. Děda má tu starou, tak Anička bude mít doma taky, jen v novém obalu ;-) Jinak se uvidí, podle toho, co dostane od ostatních, aby jeden nebyl ošizený. No a Kubík bude mít velikýho medvěda (Anička už ho má).
Odpovědět
Profilova fotka
beru, momou, fklidu ženy x-) já vás registruju.... koukám, tak buď to většina zabalila a cákaj se někde na koupališti, nebo jste ženy pošly vedrem :-D Majky asi někde odsekávaj pod klimačkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu, jen študuju, jak večer vyfotím kámoščinu malou?! :-N kat- :-D :-D :-D dnes jim tu klimačku toleruju, je mi dobře... byla jsem ve městě a přijela jsem zmáchaná jak hadr na zem. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, moje maminka je Anna ;-) Teď jsme byli koupit ovoce a z toho vedra by jeden pošel..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky, to už tam u vás leje nebo seš tak spocená? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kéž by lilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, včera mi mamka volala z chalupy (Litomyšle), že jim tam padaj kroupy jak pingpongáče :-| normálně bílo všude... smršť... a tady nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No kroupy jak pingpongáče by zrovna padat nemuseli...stačilo by kdyby trošku sprchlo, ale ne takový ty konce světa.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jsem spocená ale už jsem uschla, jen teď zase hodně piju a mám co dělat, abych stihla dobíhat na záchod, takže bych se nedivila, kdybych byla mokrá i ze třetího důvodu.... :-N leni-no mohlo by, ale to je furt, když prší, "ať neprší a svítí slunko", když svítí "ať nesvítí a prší".... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, při mý smůle zítra (o dovolené) bude chcanec jako blázen ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No hlásí že má být nějak pošmourno na zítra.....ale znáš ty jejich předpovědi :-N holky, já jdu někam umřít do chladu, ale v paneláku nevim kde ho najdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni, v chladničce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já nechci vidět, nebo spíš cítit tu teplotu v bytě, až přijedu dom. Jsem měla nechat zatáhlé žaluzie. leni-oni zase na víkend hlásí ochlazení až o 10 stupňů, to jsou šílené výkyvy... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, no mě to povídej...ty změny jsou děsný... :-S Holky, tady už je pěkně zataženo a tak do 15 minut je to tady..ale bude to veliký, protože to jde ze špatné strany..... =-) už jdu sundavat muškáty, nebo mi tam zbydou jen kostry......a nebo jen truhlíky..... :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky mam plný balkon prádla, takže možná že ho budem chytat po okolí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kdyby to prádlo přilítlo až sem k nám, tak ti ho vyžehím a pošlu poštou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No s tim sem počítala...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to si měla říct rovnou a nééé chodit kolem horké kaše :-D tady praží .... chcípám... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Asi tím vedrem chcípnu ;-( Dopoledne jsem byla v Podolí, v autě jsem si pustila klimošku to bylo fajn, ale tam jsem taky myslela, že to nepřežiju. Pak jsem přijela domů tak vyřízená, že jsem do těď ležela v posteli jako vorvaň. Nahatá, rozcapená po celé posteli a jsem spocená jako prase. Ven ani nechodím, Tomina byl s jess sám, já bych to asi nerozdýchala. Tedy já bych tak brala chladno až bych brečela Jinak v Podolí jsme dopadli dobře: Tedy mimískovi se daří a nijak extra se na svět nedere. Já bych to tedy už brala. Tak uvidíme jestli třebas nějak ty bouřky popoženou prďolku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu bouřku asi přivolala, u nás začíná jít do tuhého
Odpovědět
ahojky macet :o)
Odpovědět
tak koukám že nejsem jediná uvařená :-p ale prosla sem mestem a dala sem si zmrzlu a pak lednaka, takze dobra svacina :-D
Odpovědět
my mame doma krasnych 24 stupnu je to lahoda, lenisku ten panelak vam teda nezavidim, ale zase ho rychleji vytopite nam tu na podzim byva zas kosa nez se zacne topit a doufam ze si pradlo stihla pochytat:o) psala Zuzanek jak se ma ?
Odpovědět
Markétko neboj ztra už ti bude dobře ;-) teda bříško závidím,ale v těch vedrech to fakt musí být náročný, ale už jen chviličku a nebudeš 2 v 1 ale 1+1 :o)
Odpovědět
tak sem si pokecala a jdu se protáhnout na postel :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivi, no já do města raději ani nechodím, bych fakt zkolabovala. mam pocit, že jedu na 200% :-D Zmrzku si vytáhnu tady doma v mrazáku ;-) Docela se těším na to ochlazení, ikdyž vím, že jiní jsou rádi za to teploučko. ivi zatím to vypadá, že to bude nejdříve na termín :-N Ale kdyby to bylo aspoň na termín tak je to týden tak uvidíme. Ale mam pocit, že to bude déle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi tak hezký relax ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdeme dělat večeři všem přeji hezký večer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?