Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já chci taky někdy muffiny zkusit ale zatím jsem se k tomu nedostala, ve čtvrtek chci dělat bábovku, jedem ke kamarádce tak máme přivézt něco na zub ;-) momou: tak to je mi líto, že má Kubík s jizvou takové problémy
Odpovědět
Profilova fotka
holky, odkaz na recept jsme házela výše, ale na netu (speciálně na apetitonline.cz) se dá najít mooc receptů a všechny moc dobrý Řeknete mi některá, prosím, cože je to Kubíkovi?
Odpovědět
Zabena: Měl invaginaci střev.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme nakonec vyrazili ven, byli jsme tak hoďku a akorát jsme se stačili vrátit domů, protože zase leje a do toho svítí sluníčko.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-Tobe chybi bordel?prijed k nam muj manza da za tri,ale nerikej ze ti to deti nevynahradi. Marketa ma termin 31?tak to muze byt o den driv to mam narozky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je zatim porad krasne
Odpovědět
Profilova fotka
MOU-je mi lito Kubika ale snad uz je to to posledni a uz bude dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Badik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja zas mizim.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa :-)
Odpovědět
AHoj holky, mamce je dnes mnohem líp, už i se mnou okázala telefonovat, tak jsem šťastsná. Akorát jsme jí říkala, jestli by příště nechtěla to zařídit v Brně a ona že ne, že místní gyn. je vyhlášená , že i z Brna tam jezdí.. :-N Jo, to bejvávalo před lety, než oděšlo 90% doktorů jinam. V pátek tam ležela a nic nemohla, my z toho byly s babi špatný, jak jí nedokážou pomoct a máma mi to tam dnes do telefonu vychvaluje :-N Zas věřím, že jí je 1000x líp, tak možná to vidí jinak :-N no, hlavně že už je jí líp. Moni to je mi líto, že má Kubík komplikace Leni - nechcete volňásky do plzeňské ZOO? 1dospělý zapltíš a 1 dospělý a 1 dítě dostaneš zadara. Kdyžtak ych to to poslala v obálce, já se do Plzně nedostanu. Platnost je do 31.12.2009 Boži . vítej zpět. Teno strov je ale myslím na severu, že? my se taky chystám ena nějaký ostrov do Řecka, ale co nejvíc na jih :-D :-D :-D Ale chceme AI, chtěli jsme to s Tomi tour, ale ti v pátek chrachli, tak nám zbýváa korát CEdok, Fisher a Firo Tour. Snad něco dobrého z last min. vybereme :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky dobrou noc...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, dobrou, my si jdeme dát s manželem zmrzlinku do postýlky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Beru ty mě dráždíš...jednak s tou zmrzkou a pak s tim, že máš manžela vedle sebe......já už jsem jako svobodná matka se 2 dětmi... :-D :-D :-D :-D tak si to užijte a neupatlejte povlečení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to pardon =-) jsem si to neuvědomila, ale já zas budu slaměnná o víkendu, páč ten můj odjíždí na třídní sraz na Vltavu, a my budeme mít doma pěknej babinec, protože přijede sestřenka, co má tři holčičky, nejmladší je o 17dní mladší než naše Andulka, tak budeme holky seznamovat, doufám, že bude dobré počasí, abychom se mohly válet na zahradě, grilovat a prostě si užívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: tak to je dobře že už je mamce líp a třeba se jí nechce nikam daleko, proto si to tak vychvaluje, připadá si, že je ve svém domácím prostředí jinak do řecka jezdí myslím ještě nějaká ck alexandria nebo podobně, teda i když dneska kdo ví, jeden den je cestovka a druhý den už být nemusí :-N beru: tak to budete mít teda fakt pořádný babinec :-) mě se dneska ráno vůbec nechtělo vstávat jak zazvonil budík tak jsem si říkala, že jsem ho musela blbě natáhnout když je venku ještě tma a ono ne, byl to správný čas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...u nás dnes svítí od rána sluníčko a teď jsem byla na balkóně, tak přímo ŠAJNUJE :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska to je ráno přímo k posr*** :-S Večer jsme se pohádali s mužem, jsem myslela,že ho něčím snad přetáhnu :-D A v noci jsem zas lítala se psem, něco sežrala a nesedlo ji to, tak že zvracela a průjem :-S Spala jsem asi vteřinu :-N Počasí taky na nic, zima a mlha jak prase 8-(
Odpovědět
Holky, Kubík je jinak úplně v pohodě, řádí, jak kdyby mu nic nebylo. Ale mě štve, že nikam nepojedu. Měla to být jediná dovolená a budu doma sedět na prdeli. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: to jsi fakt neměla nejlepší noc, snad bude dnešek lepší momou: neboj dovolená bude někdy jindy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčátka blani-super zpárvičky s maminkou, už jsem ti to psala do mejlu. Taky písnu na ty blbůstky ohledně focení. katy-to je mi líto, že jste se s manžílkem nepohodli... :-( Doufám, že se to brzy zpraví?! A pejskovi přeji, aby se brzy uzdravil.... :-) momou-kam jste měli jet? Někam na dovošku?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, mě mrzí, že prostě zapomíná, ale šíleně... měsíc ví, že na poslední víkend v srpnu je nějaká rodinná akce, vůbec mi to neřekl a já už jsem si něco naplánovala (s partou přátel odjet na chatu) a on mi to jako oznámil včera :-. prej,jak to, že to nevím.. tak jak to můžu vědět,když mi to neřekl... =-) ale to je furt něco... včera mi večer v deset řekl, že k nám zítra přijde návštěva.. já už jsem se domluvila se ségrou, kterou jsem 3 týdny neviděla, že posedíme někde a on se mě ani nezeptá než to naplánuje... rozhoduje za vše sám... a ještě ta probdělá noc s bafunou, jsem dneska K.O. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat, to věřím, Luk mi taky některé věci neřekne a pak mi to oznámí za 5 min. 12 vraždila bych... chcet to jen Emčovi říct, že se ti to nelíbí a jestli by tě o takových důležitých věcech mohl informovat včas... jinak na ně chodit nebudeš... hotovo !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Katy tak to udělej jako já....odstěhuj ho na 14 dní k mamince...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak si představte , že mi včer apsal admin.. že jestli budu dávat nesvatební fotky do svat,alba, tak mi zablokuje Nick a smaže celé album.....no kráva!!!!! už mě pěkně sere.....samozřejmě narážela na ty 2 fotky, které jsem tam včera přidala pro Boženku..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi je admin alergická na děti či co..protože x lidí má ve svat. albech psy, pávy, všechny možný nesmysly ale děti tam bejt prostě nesmí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky víš co je nejhorší, že to co připadá nám tak důležitý, pro ně naprosto důležitý neni.... =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já píšu jak tatr..... ...chtěla jsem napsat je pro ně naprosto nedůležitý,,,ale vy mě chápete, že? blondýna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a tatr= tatar :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?