Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabena: tak to musela být fakt krásná dovolená, jestli se tam odstěhuješ, my Tě přijedem navštívit ;-) len: tak sna už to bude ve středu dobré a budete zase všichni spolu
Odpovědět
Profilova fotka
Zaby nazdar, ježíš, my přijeli z Thassosu před cca 3 týdny !!!! Povídej, kde jste byli? My ve Skala Rachoni... úplný zapadákov, ale klid a pohoda... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo, snad jo.....i když si myslím, že ho ještě do práce nepusí, tak pokud už nebu infekční,což by po 10 dnech neměl, tak si nechá přepsat pobyt na neschopence domů a budu se tu o něj starat..... :-) Děsně mi už chybí to jeho bordelaření, ponožky a trenky na zemi, půllitr od piva na stole, fousy a holící strojek na umyvadle...já vůbec nemam komu nadávat, že dělá bordel.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to jsi napsala krásně !!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Ivi! Byli jsme s Bulgariatour a spokojenost - vyšlo náš to na last 7000 na osobu se všema poplatkama. Ivi, byli jste se už podívat na Terezku? Kdyby ne, tak bych klidně přijela...
Odpovědět
Profilova fotka
zaby-byly jsme se podívat na Terezku předminulý víkend... myslela jsem na tebe, bo jsem tě mohla vzít....
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, díky už jsem si to prohlídla a mailíka pošlu do IP. Máte fakt krásnou vlasatou holčičku. Už se těším na další fotečky ;-) Jé Leni a co je manžovi, já teď nejsem vůbec v obraze ]-( Markétko. já jsem veděla, že jste jeli někam do Řecka, ale nevědala jsem přesně kam. Určitě se nám aspoň částečně křížiy termíny, jsme se tam mohli potkat. škoda, že jsem to nevěděla dřív :-( my jsme byli od 30.6. - 10.7. v Potosu, ale měli jsme na tři dny půjčenýho skutra a projeli celej ostrov třikrát dokola. Ve Skala Rachoni jsme se zastavovali na promenádě a v přístavu a jedli jsme tam moooc dobrý třešně, co jsme si koupili na trhu v Prinosu.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jestli to bylo toho 11.7., tak to jsme stejně nemohla. v pátek jsme se vrátili z dovče a v sobotu jsme museli doma všechno dohnat, na dvoře katastrofa a večer jsme měli hasičskou akci, takže to bych stejně nemohla. Ale jinak se s váma kdykoliv moc ráda srazím...
Odpovědět
zabi letecky za 7tis na tyden =-) a na jidlo jste chodili tam ? teda to je dobra cena, kdyztak mi posli do ip odkaz na hotel kde jste byli, za Terkou uz sme byly
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi Tom má zánět příušních žláz nebo příušnice, to nikdo neví...ale jelikož už příušnice měl, tak snad je to to druhé. Ale je to taky nakažlivý, tak aby nás a hlavně malou nenakazil, tak bydlí už od minulé neděle u tchánů doma......on ten zánět příušních žláz tady v Plzni teď nějak frčí...už vim o 5 lidech, který to mají taky.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, jo, bylo to bez stravy, ale to podle mě v Řecku stejně nemá smysl. Většinou tam polopenze nejsou moc dobrý, pořád na jedno brdo a žádnej výběr, natrefit na slušnou polopenzi je spíš výjimka. Chodili jsme na jídlo tam, něco málo (pytlíkový polívky) jsme si vezli s sebou, ale v taverně to zas tak drahý není a úplně stačí gyros v pitě do ruky (za 2,30 euro) ubytovaní jsme byli tady: http://www.bulgariatour.cz/detail_lm.... a teď se dívám, že už to mají o 2000,- dražší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Leni, tak hlavně ať je brzo v pořádku a už ho máš brzo doma - neinfekčního :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila s Kubíkem od doktorů, jizvu má podebranou a teče mu z toho hnis. Takže budeme docházet každý den na KO, budou mu to dělat lejsrem a mazat a ........................ no já na dovolenou nejedu ;-( a to jsem se tolik těšila.
Odpovědět
Profilova fotka
zaby-Boženko, my tam byli od 24.6.-4.7. tzn, že jsme se tam křížili... to je škoda, že jsme o sobě nevěděli. My měli 2 dny půjčené auto a jelil jsme i do Potosu... tam jsme dokonce objedvali.... :-N Škoda. :-S A za Teri jsme byly právě toho 11.7. nevadí, příště pojedeš semnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo to je mi líto...a to ta jizva vypadal tak pěkně zahojená.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, to je fakt škoda. Ale ten svět je opravdu malej - na dovče jsme byli 30km od sebe a tady bydlíme taky 30km od sebe. Ale kdyby jsme šli na dovče na jídlo a tam se potkali, tak by mě asi fakt hráblo. Do prkýnka dubovýho, teď mě to štve :-D :-D :-D Moni, to mě mrzí. Já vím, že se dnes budu pořád ptát jako defo, ale co je Kubíkovi, že má jizvu? Předem se omlouvám za neinformovanost, ale dočítat fakt nezvládám. Jo a poslední dotaz, co Markétka? kdy má termín? Už se jí to blíží, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Macetka má termín 31.7..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčátka :-) tady je slunečno, ale hodně fouká, takže nic moc. Leni, Natálka je nádherná, vlasatá, takový mrňousek ještě x-) to nám to doma nějak vyrostlo :-N taky jsem s hrůzou zjistila, že jsem ti nenapsala gratulaci do svatebního alba =-) já ostuda :-( takže jsem to honem napravila. Holky nedělejte mi s tím Řeckem chutě, člověk by jel hned, ale aspoň už si na srpen domlouváme dovolenkování u známých na chaloupce v Krušných horách :-) Moni,k to je mi líto, že se Kubíčkovi ta jizva podebrala ;-( ale snad to bude brzy lepší a lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru...děkuji to jsi hodná.... :-) O Řecku mi taky nemluvte...tchánojc se vrátili v pátek a bylo tam úžasný....jsou opálení, tchýně teda spíš prasátková spálená.....přežraní a dneska už mazali do práce... :-D :-D :-D :-D ale ty fotky ...jéééé to moříčky, lehátečka, píseček...sluníčko, západy slunce..... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, tak mi jdeme na zmrzku než začně zas pršet...nějak se to tady zatahuje.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Až se Tomík vrátí domů, tak zkusím tenhle rceptík a pak dam vědět, jaký to je.... Filda když to viděl, tak si myslel, že je to kuřecí řízek v trojobalu...a ono to tak fakt vypadá.... :-D http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme to nestihli...už leje.. už mě to počasí fakt...s...e ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, Baru - já bych klidně vyměnila dovču za mrňouse! Už loni to měla být poslední dovolená před potomkem a jaksi jsme omylem stihli ještě tu letošní. Teda ne, že bych si stěžovala, ale klidně bych měnila
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já poslední dobou peču pořád muffiny na 1000 způsobů - s ovocem, na slano je to rychlý a moooc dobrý
Odpovědět
leni je tu sem delala bylo to moc dobre jen se mi to trosku sypalo :-N s tim pocasim je to nahoubelec ]-( ale posilam ti z Brna slunicko ;-)
Odpovědět
Boži a jaky mas recept na muffiny ? a mas formicky nebo plech ? =-)
Odpovědět
už sem se uklikla a jukla do diskuze červen 2010 za chvili tu z nas budou veteráni :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, v Brně je sluníčko? Tady se tak před půl hoďkou zatáhlo a vypadá to na déšť. Trochu toho slunka pošli, Petr jak přijede z práce, tak musí ještě posekat trávník, hlavně mu do toho nesmí napršet Recept na muffiny: http://www.apetitonline.cz/recepty/14... ale to je jenom to základní, když si na stránkách apetitu zadáš hledat muffiny, tak to najde hromadu odkazů. Dělala jsem je už na milion způsobů, zvlášť ty s čokoládou jsou moc dobré jo a mám plech na 12 muffinů, vydrží nám tak dva dny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veteráni už jsme, ale jsou tu i starší - jede tu tuším nějaká diskuze 07 a pak na 45. pokračování JTSP fakt nemáme, to jsme břídilové
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky recepty na muffiny, formy jsme dostali ke svatbě a zatím jsem do nich dělala jen obyčejné bábovkové těsto ze šlehačky a perník :-D tady už je zataženo :-S a slyším déšť, tak běžím schovat kočár :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?