Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ty se mááááááááááš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem :-) Zuzi, užij si moc a moc dovolenou, sluníčko, moře i památky v Caorle a okolí x-) a doufám, že tam na nás nezapomeneš ani ty ;-) Já melouny jím, klasický vodní sice moc nevyhledávám, ale sním ho, zvlášť když je vychlazený nebo zalitý rumem v bowli :-D zato se můžu utlouct po žlutém cukrovém a chutnaj mi i ostatní malé melouny :-) Macet, nesvozita je zdravá, furt lepší než stres ;-) já se divila sama sobě, jak jsem ten poslední den před porodem nakonec zvládla v klidu a pohodě, tudíž ani manžílek neměl důvod k nervozitě. Všem, kdo dnes nebo na víkend někam odjíždí, přeji lepší počasí než, které hlásí. Já jsem taky nadšená 8-( zvlášť, když zítra budem celý den z domu a má být takové ochlazení a bouřky ]-( no snad nám to nikde neodnese kočár.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj blaničko přejeme ti z terezkou všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám hlavně hodně zdravíčka,lásky a už brzy toho mimíska :-)
Odpovědět
Blani má narozky? Tak mo jí taky přejeme všechno nej nej nej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou asi jo alespon mi to ukázalo icq ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to já jsem taky nevěděla, že má dneska blanka narozky tak Blani všechno nejlepší a ať Tě potkávají jenom dobré věci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata...dnes jsem úplně mrtvá...je mi děný vedro...malá je taky chudinka celá opocená, tak jí každou chvíli otíram mokrou žínkou, nebo jí dam do vaničky.....zítra má být 18 stupňů...docela skok dolů...to bude pro organismus dost šok... to počasí je jak praštěný ]-( ]-( ]-( já jsem dnes líná i jíst, což už je opravdu vážné :-D :-D :-D :-D holky pošlete mi někdo ICQ na Majky a Blani..kuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru prosím te pošlimi taky icq na majky díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je svatbička x-) x-) x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jinak je tu taky šíleně,ale chuť k jídlu mi to teda neskazilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko, na Majky já nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čest ženy x-) Tak vás jdu na skok pozdravit.. nemám moc náladu a tu dobrou vám tady nechci kazit... :-| moje kolegyně je totiž v nemocnici, předčasně porodila (miminko má kolem 860g) a mě to tak nějak vzalo :-( ach jo... Máte se jinak?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat: tak to je hrozné, snad se z toho miminko dostane a bude z něho nakonec velké dítě já pro dnešek končím a jdu domů, přeju všem krásný a pohodový víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Pro zlepšení nálady a všem pro štěstíčko-poslední fotka :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Ahoj holky, díky moc za IP, maily, sms, a omlouvám se, že jsem asi na všechny nereagovala, jste zlatíčka nehodnější. Ve středu už sjem byla na prášky, mamča měla tu operaci, sestřence umřel ráno děda, pak v práci mi to lezlo na palicu, tak jsem zalezla dozadu do kumbálu a vyřvala se :-( Pak jsem došla domů, začal sjevák a nám zas začalo téct storpem do obýváku, až omítka opadala, voda stříkala.... už jsem ale neměla sílu ani brečet ani smát se. Prostě už mi to bylo u prd... :-N Dnes jsem byla za mamkou, bohužel operace jí vůbec nepomohla, spíš naopak, je jí furt hůř a hůř, něchtěla žádné návštěvy, ale já se nedala :-D a jela za ní. Ale vidět jí, jak leží a nemůže se skoro ani pohnut a mluví hodně ztěžka....nikdy jsme neěly žádný super extra vztah, ale stejně mě to vzalo. :-( Tak se nezlobte, že vám tu tak kazím večer, ae jsem to ze sebe potřebovala dostat, vy jste úžasné vrby. Doma jsem sežrala tunu čokolády a už jsem zas ok :-N :-N :-N Ale ten pupek co mi narostl :-N Ale jinak dnes jsem v 9:30 skončila v práci a ještě před násvštěvou mamky nakonec si udělala takový výlet po okolí nemocnicce, kde leží, tak aspoň nějaká odreagovávačka :-N Všem přeji krásný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, já jsem ti ani nepsala, ale myslela jsem na tebe :-) to víš, že se na nás můžeš vždycky obrátit a vypovídat se, my posloucháme ve dne v noci ;-) doufám, že tvé mamce bude brzy líp, a s čím že to byla na operaci? aspoň ses pěkně prošla venku a něco jsi i nafotila? letní deštík v obýváčku jste měli? tak si tam rozlož bazén a za chvíli se můžeš koupat :-D a bublinky do něj ;-)
Odpovědět
Beru - máma má gyn.problémy těžšího charakteru :-( JO a deštík....kýbl nestačil, tak jsem tam dala velkou plastovu krabici z Ikei, ale jak to crčelo z velké výšky, tak to cákalo asi 1m okolo a asi 50cm na stěnu....grrrr, takže jsme to ještě obložili hadrama, ale stejně to moc nepomáhalo, naštěstí přestalo asi po hodině pršet...včera jsem poslali reklamaci (+ ještě asi 4 další věci), jelikož nám končí za několik dní 2 letá záruka. Ale prý na střechu máme prodlouženoou na 5 let, to by bylo super, ale ještě hledá správce baráku papíry, kde to je přesně specifikováno. A co malá? jste zdravé? A co je tu vlastně nového? Doufám, že všechny miminka jsou už ok, nastávající maminy taky..
Odpovědět
Feri. To je super foto :-D :-D :-D A vidím dobře, že je to ...? Blani: i když jsem Ti nepsala ani IP, tak na Tebe moc moc myslím. Holčičko drže se |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, Andulka je zdravá, stále zlatíčko, i když už se umí taky pěkně vztekat x-) Pokud vím, tak ostatní maminy, mimina, těhule i manželky jsou v rámci možností v pohodě, některé si dokonce užívají dovolenou ;-) my jedem ráno na jih (bohužel ne k moři jako Zuzka) ale nemusíme furt trčet doma, což? tak papa a hezký víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
á další nespící :-D tak nejsem sama.... já vyžehlila, zabalila moje i Andulky věci, vše připravila do tašek, tak ráno to stačí jen naložit do auta a vyrazit.....ale už jsem líná jít do vany, tak si dám jen ráno sprchu a umeju vlásky a nejpozději v devět musíme startovat ;-)
Odpovědět
Beru - užij si dovču... Moni - dííííky ;-) Feri - :-D :-D :-D :-D super fotky :-D :-D :-D Nám před týdnem vletěl do aťasu vrabec a jak tam tak poletoval, tak mu to ujelo zrovna nad výkresama kolegy :-D :-D Fotky ale nemám :-D Dobrou noc všem
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to bude jen víkendová dovča, ale aspoň něco ;-) dobrou, papa
Odpovědět
Profilova fotka
No Mates musel 5 min sedět s hovňousem na hlavě než se přines foťák.... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
holky hezký víkend asi se tu okážu až v nedělu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... přeji krásnou sobotu a neděli... u nás dnes prší, ale aspoň se pročistí vzduch, po těch vedrech...malá má chudinka celý záda samou potnici..... :-|
Odpovědět
Dobré ránko, Feri - tak pohnojit háro je potřeba :-D Teď mu porostou vlasy minimálně do pasu :-D Ivi - ahoj ;-) Leni - tak si tam ten déšť pěkně nechejte, my včera narychlo zrušili přes net.obchod objednávku grilu (měli ho dodat až v pondělí) a rychle se kupoval za dražší peníze přímo v podnikové prodejně, protože za 2 hod.začínáme grilovat :-D Včera zkrachovala cestovka, se kterou jsme loni byli na dovči, a to jsem si říkala, že lots to bude 1. cesrovka kam zamíříme se poptat po dovči :-N Fakt už člověk nemá jistotu asi u žádné cesovky, Tomi byla největší česká (jako že patří Čehům) cestovka :-x
Odpovědět
Profilova fotka
blani jsme ráda že jsi už v pořádku ;-) leni děkuji za IP :-) tak už vím co nosím pod srdíčkem je to holčička :-D x-) a zdravá!!!!
Odpovědět
Mrkétko - moc gratuluji k holčičce a hlavně ke zdraví ;-) Lenča má u mě veeeliký černí puntík, protože tu začalo lít a prarodiče + tchánovci jsou na cestě k nám (vlak + MHD + 1km pěšky :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... ;-) Jéééé Blani to mě moc mrzí, že jsem k vám ten déšť poslala, ale on zůstal i u nás, tak to mam jako za trest.. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:opozdene vse nej nej nej k narozeninam a uz jen prijemny vecicky at se ti deji. Mury:gratuluji k holcicce. U nas taky leje.Moooc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?