Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky už máte nakrmeno, tak jste u PC.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len, jj, nakrmené dítko usnulo, manža se vrátil z volejbalu a já mezitím slupla mražené minivětrníčky se zmrzlinkou, vyžehlila jsem osušky a nějaké pleny a pokačování bude zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se na mě nebude zlobit, že jsem to sem dala......pošlu vám to raději do IP kdyby náhodou...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu se vykoupat a hají pupí, papa a dejte na sebe pozor!!!!!!!!!!!!!Mám vás ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi my tebe taky...a příště radši jen dobré zprávy...těch špatných už tu bylo dost..... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se taky loučím...ještě napíšu něco pěkného muži na ICQ a půjdu spát......doboru noc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni omlouvám se, jen jsem chtěla, aby jste to věděli, poslal jsem to ještě majky a beru, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ty za to přece nemůžeš....to je život.... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou smutné zprávy, ale tak už to prostě bývá |-| ale snad bude mít Blanka brzy zase lepší náladu, že jí moc pozdravujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už jsem vykoupaná a jdu hají, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa já už taky jdu..... :-)
Odpovědět
Holky co se stalo? jinak Kubík spí a zatím je to opravdu v pohodě. Jsem jen tak koukala po netu až jsem našla tohle - inzerát na seznamce: Hledá se opuštěná udržovaná kára bez nutnosti generální opravy. Požadované parametry: RV: 1978-1986, barva: Bílá, smetanová nebo světle hnědá, střecha spíše tmavší, reflektory pronikavé, přední nárazníky naoprýskané, zadní pak dobře tvarovaný a neobouchaný. Podvozek dobře udržovaný a vyčištěný. Pokud možno málo najeto, nevymlácený sportovní sedačky. Motor citlivě vyladěný, pokud možno nekouřící ani ve vysokých otáčkách. Nízká spotřeba podmínkou. Jsem citlivy ridic. Novy lak vitan. :-D :-D :-D Kluk je vtipálek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mony, to je dobře, že je Kubík v pohodě. Inzerát opravdu netuctový, ale nedal ho do špatné rubriky? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky..... tak jsme nakrmili a mě se nechce spát.....jako vždycky a pak v 8 bych si roztrhla hubu od zívání :-D prostě blondýna :-N Dnes jsme trhli rekord.....malá spala od 21,30 do 3,30, kdyby to tak bylo každý den, vůbec bych se nezlobila... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo to je super, že je malý v pohodě....jen tak dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: to je fakt originální inzerát akorát by mě zajímalo jakou bude mít odezvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčiny !!!! Blaničce písnu, aby byla silná, že na ni všichni myslíme a posíláme ji enegrii... Je to smutné |-| No a mně dnes bolí hlava jako střep, to už je po 3x v tomto týdnu, hrůza... navíc jsem to dostala, takže do toho ještě tyto potíže, nejradši bych to všechno rozkopala... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky..mě to zase včera zkončilo...ale byl to děs..ty první dva dny jsem myslela, že snad znova rodim... =-) =-) =-) =-) Mojí mamku taky 2 den bolí hlava...byla u dr. protožeobčas má migrénu a prý to má teď hodně ženských, je to změnama teplt a tlaků během dne.....počasí mizerný!!!! :-| :-| Tak ať je ti lépe......my vyrážíme na procházku....pokud se teda neupečeme :-o
Odpovědět
ahojky holky sem mimo uvedte me nekdo do toho co je s Blankou =-)
Odpovědět
jinak u nas ta bouřka byla taky hrozná, sme byli zrovna v aute, nektere ulice sme museli objizdet skrz vodu, protoze byly zatopené, snad už ty bouřky pominou:o( momou inzerat je vtipny zuzu jak je co práce ? majky ten hlavobol muze byt z tech veder :-|
Odpovědět
Profilova fotka
u nás byla bouřka naštěstí v noci, takže jsme to zaspali, teď jenom čekám jak bude až půjdu z práce majky: zkus víc pít třeba Tě bolí hlava z toho
Odpovědět
Ahoj holky, Beru: No ten inzerát byl jako že hledá ženskou, kdybych byla volná, tak se mu ozvu už jen proto, abych ho poznala. Chlap co má tak úžasnej smysl pro humor :-D Napsal to moc hezky a vůbec ne vulgárně. Chudák Blanička |-| Dnes je Kubík zas úplný čertisko. holky já už od svýho doktora vyfasovala papíry na neurologii, páč mám migrénu skoro pořád, i když jen lehce mě bolí hlava, tak se motám a nebo se mi dělají mžitky. Je to hodně z tlaku a z počasí, ale je to fakt moc. Já ty prášky mám skoro jak bombony.
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone...IP :-| Holky, tak jsem po obědě...tady je děsný vedro....a jelikož kvůli němu už týden odkládám žehlení, tak jsme se do toho už musela pustit...mam tady plný koš a ještě visí něco na balkóně a něco se pere.... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Len:taky dělám že to v tom koutě nevidím :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem po obědě, vzala jsem si prášek a už načínám druhou vodu, z části je to dobré, trošku jsem to přepila... ale zase mně nasral taťka... furt něco... bože !!!! ]-( leni-o žehlení mi ani nemluv, prádlo mám přetečené z koše ven, ale v takovém hicu žehlit....vždy z toho vytáhnu jedno tričko, které si chci vzít na sebe. Ještě, že máme tolik oblečeního.... jenže kupí se to pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, taky si říkám, ještěže toho oblečení máme tolik, ale Andulce už pomalu začíná docházet, přece jen má větší spotřebu než my a mě se do toho tak nechce, přes den to nejde a když se k tomu dostanu večer, tak už jsem tuze líná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak mi se v horku do žehlení taky nechce, ale hlavně bych potřebovala vyprat a nemám nejmenší tušení kdy to stihnu, když budem přes víkend pryč, no snad bude ještě něco ve skříni já to za chvilku pro dnešek v práci balím tak ahoj a hezký zbytek dne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem se vrátila z kontroly z Podolí. Vše v pořádku a zatím žádný porod nehrozí :-N Byla jsem tam za kamarádkou co se jí v pondělí narodila holčička. Je nádherná x-) Holky co se stalo Blani???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko ahoj....jen aby ses nedivila...moje kamarádka, co měla termín porodu stejný se mnou byla v pátek 15.5 v porodnici na kontrole a řekli jí, že na porod to vůbec nevypadá a že je otevřená jen na špičku prstu.....no a v sobotu ráno se jí narodila holčička.......takže u někoho je to rychlejší, u někoho to jde pomaleji...já se třeba otvírala od 26tt, jak víte, a hrozili předčas. porodem no a malá se narodila 3 dny před termínem..... :-D :-D :-D Macet IP... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdeme s malou na zahradu..... ;-) papa večír :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?