Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macetka je ještě celá..teda doufám...ono je to pak jaksi najednou...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, taky přeji Markétkám vše nejlepší !!!! :-D Holky, mně se nic nechce, představa, že je před nama celý pracovní týden... fuj, ble... :-( markee-jak se daří, jak si užíváš těhulkování?
Odpovědět
Profilova fotka
všem Markétkám vše nej!!at se splní jejich přání x-) x-) a máte se moc krásně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé Markétky, přeji vám k svátku (jak říká náš kamarád) všechno nejhorší, ať se vám vyhne :-D jinak fšem přeji krásné slunečné pondělní ráno :-) My dnes s Andulkou musíme do města k dr. na očkování, tak doufám, že nebude moc vedro, protože tam máme být po poledni.
Odpovědět
Majky,zatím je mi fajn,občas na něco nemám chuť občas zas jo,ale přejde mě to hned jak do toho kousnu a tak no :-D Přibrala jsem už kilo,na to že zítra budu 15tt,tak mi to přijde dost. Nojo,já to nemám v krvi nepřibýrat děsně v těhu :-D Hlavně to teď teda bylo tou oslavou svátku,pže jsem dělala chlebíčky,slaný záviny a nepečenou střechu z Bebe sušenek,takže si to dovedeš představit, nepřejídám se,ale jsou to těžká jídla. Jím zeleninu i ovoce a to docela dost mi přijde,ale jsem typ na tloustnutí. Tak mi pak písněte SZ až Macetka porodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se o víkendu tajky nacpávali kalorickýma bombama, jelikož měl včera taťka svátek, tak jsem mu dělala nepečený dort ze šlehačky a 3 zakysaných smetan (takže dietka :-D ), pak jsme měli ledovou kávu se zmrzlinkou a wafle se šlehačkou.....
Odpovědět
Beru,tak to vidiš,byl nějaký nacpávací víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-tak to je skvělé, že si to užíváš... tak hlavně bud v klidu a nestresuj se tím, co sníš, maličké potřebuje i ty cukry... beru-ledovou kávu jsem dělala taky, včera...pak jsme jeli ke tchýni, Luky se tam nacpal buchtama a ovocným salátem, nato jsme to potuplovali zmrzkou a jeli spokojeně domů....Takže opravdu ten víkend byl nacpávací asi u každého.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi mi hrábne...... Tomáš někde chytil příušnice....!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( A to je měl když mu byli 4......zítra musí na infekční kliniku, aby zjistili, zda jsou to ty dětské hnisavé, nebo jenzánět příušní žlázy......a 10 dní k nám nesmí...já je totiž taky neměla a malá ještě není proti nim očkovaná. Filda sice je, ale radši jsem ho dala k našim.....tak nám držte palce, ať to nechytíme...hlavně ta malá...... prostě super léto........ :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se nacpávali o víkendu doma buchtou a včera jsem měli v zoo k obědu klobásu :-) takže taky nic moc zdravého ale za to to bylo moc dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ježiši kriste.... to se dá ještě v takovém věku chytnout??? Jsem myslela, že když už jsi je měla, tak že už ti znovu nehrozí....?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my si to taky mysleli, ale prý se výjmečně můžou chytit znova...takže my jsme ta vyýjimka...zřejmě...pokud jsou to teda ty pravé příušnice...... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chytnout se dá všechno kdykoli, ale taky jsem si myslela, že když už to jednou člověk měl, tak to podruhý nedostane =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prý se může stát, že ty protilátky s věkem oslabují a proto se to může chytit znova...tak nevim kde to splašil, protože od roku 95 se proti nim očkuje.... :-S
Odpovědět
Lanísku ježiš to jsou po ránu jobovky 8-( ale snad to bude brzo ok markee ahojky těhule :o) to to letí my se taky přecpávali:o) ještě včera v 9h sme šli na zrzlinku :-N :-D
Odpovědět
majky já mám taky kopr ,ale je toho tu moc, tak se do toho pustím a pak po o za odměnu sem zase juknu ;-) na fotečky se těším ty co jste sem dávali odkaz jsou nádherné, od tebe se mi nejvíc líbí to očičko x-)
Odpovědět
Leni tak já na tu prochazku s váma pujdu v duchu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nedovedu si představit, co bysme dělali, kdyby to byli ty pravé příušnice a já to chytla v těhu..... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
len: tak to je hrůza že to může mít člověk znova, netrap se co by kdyby, naštěstí je nechytil, když jsi byla těhotná ale až teď, hlavně bude asi muset být někde v izolaci aby to malá nechytla
Odpovědět
Len,téda tak to máte fakt "veselo". tak ať brzo je fit. Pasone,no letí to a dost. Švagruša už nám taky bude rodit(ona teda rodí už 2měsíce,ale jako TP má 6.8. a 31.7.,tak uvidíme).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky vše nejlepší k dnešnímu svátku všem markétkám :-D zuzi-děkuji za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo jojo, už se včera ráno odstěhoval ke tchýni...ty jsou na Corfu na dovče až do pátku a chudák má zkaženou dovolenou, protože sme jí museli volat a zeptat se jestli už je měl...jenže to jsme nevěděli, že je může chytit znova.....kdyby to nevěděla, bylo by lépe.....takhle určitě přemýšlí, coby kdyby, a jestli to chytne ta malá atd...je to zdrav. sestra, takže o to horší.....ale dr. říkal, že ty děti se stim rozhodně poperou lépe než my dospělí...že někdy ani nemají žádné příznaky...jen jsou zaprskaný a unudlaný..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pasone.majky,blani posílám odkaz na ten byt :-) http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+...
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš to je ale pěkný byteček...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jj na to ani nemysli...na takové věci nesmíš zpátky myslet... :-| pasone-ivi, ten kopr odbouráš dovolenou... jen když pak přijedeš z Řecka, chytneš ten jejich kopr... :-N mně se drží už od doby, co jsme přiletěli... barca-Šáry, tam se vám bude bydlet jedna báseň, hlavně v klidu a bez stresů !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, pěkný byteček, ten budete kupovat? a je rozhodně za lidovější cenu než cokoli u nás kolem Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét máš pravdu.... prostě budem čekat a pak uvidíme...zítra jde na tu infekci, tak snad už budem chytřejší.....nic s tim nenaděláme.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říká moje dr. na katastrofické scénáře je vždycky dost času.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jj přesně... já už taky k určitým věcem takto přistupuju... bo ti nic jiného nezbyde...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, nebyla jsem tady asi 500 let :-N , ale jdu popřát Markétce - Majky (i ostatním :-N ) k svátku x-) x-) x-) A Barco, mrkla jsem na odkaz na byt, v té realitce jsem před mateřskou dělala :-D, tak jim vzkážu, ať jsou na tebe hodní :-D :-D Holky přeju krásný léto 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?