Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ahojky,. tak to jsi na tom časově lépe než já.Já si i "šoupla", ale nepamatuji si to, tak si odvedeš představit, v jakém stadiu jsem byla :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, já jsem včera po čtyřech pívech a pár rumíků chtěla znásilnit muže :-D ale jak jsem prostě cejtila, že jsem jednou nohou v posteli, tak jsem padla do komatu :-D a E. se rozvášnil a prej mě nemohl vzbudit :-D jsem to ale looser :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky alkoholky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevím proč mi jednou jedna kartářka říkala, že mám sklony k alkoholismu :-D :-D :-D blbost 8-) :-D čao beru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru:ahoj....... proto já nechodím ke kartářce :-D :-D :-D :-D :-D Já jdu, ale vždy ready a včera mi to nějak vysmeklo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, rumíček je taky moje krevní skupina, bohužel už dlouho opomíjený, ale aspoň ho přidávám do těsta ;-) taky si pamatuju jednu starší akci, kdy jsem byla dost v náladě a vyhrožovala tehdy ještě příteli, že se na něj vrhnu, ale jak jsem vlezla do postele, tak jsem usla jako dřevo :-D a nebylo z toho chvástání nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevypiju nic jiného než pivo a červené s kolou.V sobotní noci jsem měla 11 Redbulů s vodkou a dost malých piv.Je pravda že asi za 13 hodin, co jsme byli v hospě, ale........je to strašné.Já alkouhol jako takový vůbec nepiju a najednou si vyžbluňknu 0,6 litru vodky, to bych blila :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, taky už mě tam nikdy nikdo neviděl a ani neuvidí :-D :-D :-D beru, mě tuhle říkala i doktorka na gyndě: podívejte se... pijete? ... tak si prostě něco tvrdšího nalejte, ono vás to nastartuje a pak si dejte pořádnou divočinu :-D :-D :-D já tam seděla v záchvatu smíchu,... jak mi doktorka radí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, neboj si to přiznat, že prostě alkohol je tvá krevní skupina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo kde jsou ty časy, kdy jsme ještě v pubertě na diskotéce do sebe házely jednoho panáka za druhým, a to jsme měly jen padesát korun, ale občas nás někdo pozval a tak jsme míchaly různé levnější vodky, meruňky, bechery, rumy.... až po tequilu :-D vůbec nechápu, kolik jsem toho vydržela, pravda občas mi bylo zle, ale poslední roky mi stačilo jen trochu vína nebo dva rumíky a cítila jsem to v hlavě a dnes :-N bych byla zbouraná i po decce vína :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:nene, to jen občas a pořádně :-D :-D :-D :-D :-D Já chci taky takovou doktorku :-D :-D :-D :-D majky:už stahuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to můj doktor mi nic takovýho neradí :-( ale pamatuju si, když jsem k němu jednou přišla (zná oba moje rodiče) a když jsem ležela na koze tak povídá, že jsem celej táta, tak jsem se smála, že celá asi ne, že něco mám po mamince :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
beru, zážitky z pózy na koze taky mám,ale ty tady ventilovat zatím nehodlám :-D :-D :-D zuzi, my máme jednou za měsíc "dámské jízdy" s kamarádkama.... vracíme se domů vždy za světla a k ránu... ted to bylo neplánovaně dvakrát za měsíc :-D :-D :-D moje játra volaj po detoxu asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kat:jj, je to hrozné.Říkala jsem Vašíkovi, že ještě že tam nemůžeme být s nima tento týden :-D :-D :-D :-D majky:poslala jsem ti to emailem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásný nový týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdo takhle nakupujete přes net, nemáte někdo zkušenosti s Paypal?
Odpovědět
Ahoj holky, Beru - zrovna tento víkend jsme si vybrali 4 věci v int.obchodech, ale buď vybírám věci co mají výdejnu v Brně, nebo u známých obchodů platím předem nebo když nemají výdejnu tady a moc je neznám, tak dobírkou :-N Ale u věcí nad cca 5000,- se snažím vybírat s výdejnou tady. Vysavač jsme reklamovali už 2x, kdybych měla tu 15kg krabicci furt posílat poštou + pojištění, tak mě asi trefí. Zuzi - vítej zpět ožralko :)))))) , díky za tip, nakonec jsem si asi před 5 minutama objednali tento: http://www.bilezbozi.cz/elektricke-gr... A pak ještě tento mixer - http://www.elektrohome.cz/ponorny-mix... Ještě jsem chtěla objednat Miele vysavač, protože min.týden nám řekli, že reklamovaný vysavač Philips včas výrobce neopravil, tak že nám vrací peníze. A teď večer se M. koukal na net, došlo mu, že si opravený vysavač můžeme vyzvednout :-. Ještě, že jsem ho neobjednávala, ale chtěla jsem, 7 týdnů bez vysavače je fakt děs. Ale stejně mám chuť jim říct ať si ho strčí za klobouk, že chci peníze zptě, a koupím obyčejný sáčkový :-N
Odpovědět
asi dám výpověď a půjdu pracovat sem....to je můj sen :-D :-D :-D http://zpravy.idnes.cz/tahanice-o-krt... :-D
Odpovědět
Zuzi, nebo kdokoliv, kdybyste měly nějaký dobrý tip, co na tom grilu udělat, tak sem s ním. JÁ jsem antitalent a v sobotu mám pozvan 2+2 prarodiče a tchýni s tchánem, jedni prarodiče asi nedorazí, protože hlásí teplo a nemá je sem kdo hodit autem, ale i tak 6 by nás mohlo být, tak ať neumřou hlady :-D Ještě musím někde splašit slunečník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, celej den mezi plyšákama, super ;-) Já normálně vydražené věci na netu platím přes servis 24, mám totiž českou spořku, ale zkoušíme s Ferinkou získat nějaké korunky klikáním na reklamní emaily a údajný výdělek ti pošlou prostřednictvím paypal a protože já si připadám jak úplný blb, že tomu nerozumím, tak se snažím najít někoho chytřejšího, kdy mi poradí :-N
Odpovědět
Aha, tak to bohužel neporadím, já spíš na netu utrácím než vydělávám. Nejvíc jsem vydělala tady přes BRM, když jsem prodala věci ze svatby :-D :-D :-D A být celý den mezi krtečkama... tak to do vánoc mám na hlavě asi taky jen ty tři chlupy jak krteček, tam musí člověk zanedlouho magořit. Ale vypadá to tam super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já teď musím vymýšlet, jak vydělat nějakou tu kačku, ale tak šikovná jako ty s výrobou věcí na svatbu teda nejsem :-( a nejvíc mě štve, že člověk by doma i nějakou tu brigádu dělal, ale všechno to jsou podvody ]-(
Odpovědět
ono to na výdělek moc nebylo - prodala jsem závoj 400,-, polštářek asi 150,-, vývazky 100,-, ozdoba na auto 200,- ,spíš ženich se nakapsoval: :-D boty ženicha 1300,-, vesta+kravata 1000,-, oblek+pásek 3500,-. Já pořád přemýšlím , že za rok prodám šaty, ale nevím, mo se mi do toho nechce,M. mi přád říká, že když chci, že si je mám nechat, ale já nevím. ještě si je hci vzít na ples, ale pak asi prodat a objednat přes ebay nějaké červené. ale aby mě to pak nemrzelo. Štve mě závoj, ten jsem si mohla nechat na památku, mi pak psala ta slečna, že s něj byla nadšená a že ho neprodá ani náhodou a nechá si ho :-D Tak zatím mám ve skříni místo, tak jsou šaty tam :-D Snad se do nich nepustí moli :-D :-D :-D A na MK není nějaká dizkuze, jak si maminy můžou přilepšit ? Aby právě člověk nenaletěl jak píšeš, když tam ale doporučí nějaká "známá" tvář z MK něco, tak by to mohlo třeba být ok.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme měli tento víkend docela náročný, v sobotu jsme vařili já u bratrů a H. u nás a já jsem pekla 2 buchty (pro bráchy a pro nás) a v neděli jsme byli na výletě v ZOO na svatém kopečku, bylo to docela fajn, líbily se mi malé opičky a pak rybičky a šelmy měly taky lepší výběhy než u nás v ZOO ale dneska mě nějak děsně bolí nožičky, asi jsem zapomněla chodit pěšky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vše nejlepší Markétkam k svátku..... :-)
Odpovědět
Dobré ranko všem přeji krásný týden markétkam už jsem poslala přání mejlíkem, ale přání není nikdy dost takže VŠE NEJLEPŠÍ x-) Beru a Len vy si užijete to krásné počasí, a já budu trčet v práci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju všechno nejlepší Markétkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pasone...... já bych tě ráda vzala s sebou na procházku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je dnes opravdu krásně.... :-)
Odpovědět
Ahojky holky, taky přeju všem ostatním Markétkám vše nejlepší k svátku :-) Co Macetka? Je ještě 2v1 nebo už má Lukáška doma?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?