Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jsem teď od minulého víkendu čerstvě blonďato-rezato ;-) Po půl roce jsem se dostala ke kadeřnici, tak mám trochu pokráceno a namelírováno a jsem zas jako člověk :-D Blani, pálit mikrovlnku jsme ještě nezkoušeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ještě jsem ho nerozbalovala nebyl čas, ale zítra ho rozkuchám !!! Jé, no vidíš, to je nápad... dát ho na stojato !!!! ;-) Blani, ještě, že tě mám... :-N Za tu cenu je to dobrý kauf...pak mi to vyfotíš a pošleš, kde vám to bude zdobit stěnu, ju? Jeden známý došel zase z tahu ožralý a dal si do rychlovarné konvice vařit párky... :-D :-D :-D A babička s dědou, když měli novou mikrovlnku, tak tam dali na 5 min. rohlík... týden pak nemohli vyvětrat smrad... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru- :-D tak to je ONO !!!! Aspoň to máš na co svést... já taky, když zaperlím, tak použiji na svou obranu barvu vlasů.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naši se dnes vrátili z dovči v Norsku a mamka nám dává dárečky - bonbónky a čokošku, Andulce plyšového soba a já říkám: a tyhle pěkný bonbónky mi nedáš? a ona, že klidně, ale že to jsou škebličky a šnečci :-D Srazík v Praze - ANO ANO ANO x-) anebo zase Blani vymysli nějakej sraz v přírodě, když jsi tak šikovná organizátorka třídních srazů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berušky, tak já už to tu balím. Jdu spát. Dobrou noc všem, krásné sníky i těm nejmenším.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejmenší i nejstarší člen naší rodiny už chrupkaj, akorát já ponocuju, asi si půjdu dát ještě nějakou mňamku :-N
Odpovědět
víte jak se řekne čínsky tchýně? babaprebytecna :-D
Odpovědět
Ahoj holky, prosím, nemáte někdo telefon na Majky? Chtěla jeden objektiv a na Aukru končí za hodinu aukce jednoho ks za super cenu. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, nemám |-| jen na tebe a Zuzku, ale zkus písnout Zuzce sms, ta ho určitě bude mít ;-)
Odpovědět
ahoj Báro, už jsem ho sehnala přes Macet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky, ale já tu 50 nechtěla, mně neostří... navíc mám tu 35 mm, který je v přepočtě na kinofilm těch 50 mm... Je blbé, že musím vybírat objektivy s AF a těch je na trhu zatím málo na výběr...
Odpovědět
Majky - já měla nějak zaixováno, že si chtěla ještě tu 50. Aha, tak to nic :-D :-D :-D Jak píšeš, neostří, tak to je na nic. Mějte se, muž mě pozval na minigolf :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojík nakukuji kvůli fotografkám :-D :-D musím pochválit x-) Majky markét fotečky jsou luxusní!!jen s ezeptám fotíš a upravuješ to potom ještě nějak =-) =-) třeba toho mravenečka atd... Blani ty jsi také šikulka potřebovala bych tě u sebe :-D já mám objekti 35-70 jaký je =-) =-) je dobrý nebo ne =-) =-)
Odpovědět
Mury - díky za pochvalu, však dojeď :-D Záleží jaký máš objektiv, co za značku, typ atd. Jinak bych typovala, že na focení něčeho "širšího" to není (třeba nějaká větší architektura, atd), ale na focení rodiny to stačí. Když ale máš místo a můžeš si pojít torchu dozadu, aby se to to tam vešlo, tak proč ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sony alpha A 200 objektiv 35-70mm.....
Odpovědět
Fakt je to 35-70? Není to 18-70? Já ho nikde na netu nemůžu najít. Akorát jsem našla nějakou Minoltu pro Sony, ale to je pro kinofilm.zrcadlovky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky-blani a majky moc děkuji za fotečky jste šikuli normálně jste mě dojali jsou nádherný :-) jinak všem děkuju za pochvalu :-)
Odpovědět
Šárko , ahoj ;-) To není šikovností, to bylo modelkou :-D :-D :-D majky - jak jsem říkala o tom blesku za 5100,-, tak on už dnes na té webovce není :-( :-( grrrrrr....
Odpovědět
Profilova fotka
blani jo jo 18-70 jsme blbá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za tomůže těhu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Šári:Terezka je kus, je nádherná!!!!!!!!!!!!!Díky Blanče a Markétce je ještě hezčí a fotky máte nádherné!!!3koda jen, že nejste vy vidět ;-) ;-) ;-) ;-) Vzpoměly jste si na nás alespoň?
Odpovědět
Profilova fotka
http://bilezbozi.itek.cz/kuchyne-osta... Blani já mám tenhle a je naprosto super.Ten sýr rozpečený, neteče šťáva z toho, protože je vyšší, za dobré peníze, prostě jsem strašně spokojená macet:já vidím jen jednu fotečku :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brí večír, byli jsme v Hodoníně za naším 4 nohým miláčkem... šli jsme s ní do lesa, jsem doštípaná od komárů... Nechce se mi zítra do práce... :-S zuzi-jak bylo, povídej, přeháněj, chci vidět fotečky !!!! Doufám, že sis odpočinula?! x-) barca-Šári, nemáš vůbec zač, jsem moc ráda, že se fotečky líbí o to nám šlo s Blaničkou nejvíc, aby jsi z nich měla radost... :-) ;-) blani-písnu IP, myslím, že ostatní holky to naše "kvákání" o fotkách a fotoaparátu za chvíli přestane bavit a vykážou nás z diskuse... :-D :-D :-D mury-děkuju za pochvalu... x-) fotky jsem dřív upravovala hodně, dnes už "jen" vyvážím expozici, popř. jas a kontrast, ořežu (je-li potřeba)... pokud chci černobílou tak samozřejmě si s tím pohraju víc. Jinak se už snažím fotit "lépe" do foťáku, abych minimálně upravovala, ale to mi bude trvat roky, až se k tomu dopracuju...Dřív jsem upravovala i takové fotky, které bych nyní vyhodila... jakmile danou věc dobře nevyfotíš, ani PC ti nepomůže... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky:měla jsem se nádherně, strašně jsem se opila a nevím nic ze včerejška-dneška :-D :-D :-D :-D :-D Jsem spálená od slunka, vykoupala jsem se ve Vltavě(byla neuvěřitelně studená) a jdu spinkat... Fotek mám mraky, ale jen "hospodské" a ty ti neřeknou asi nic....
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-tak hlavně, že sis vyčistila hlavu !!!! ;-) :-D A hoď pak i ty hospodské, já se dívám na všechny fotky !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... jsem tu jen na skok... malá nějaké bolení, tak musím natřásat...papa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsou úplně opilé a strašné :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky a Zuzi.... ;-) hezký večer..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, jak je?Mě je strašně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Tak nějak mi ten víkend zase utekl.. hlavně jsem toho moc nenaspala... v pátek jsem řádila s kamarádkou a asi 10 klukama (věková kategorie 19-22) na bowlingu.... :-D :-D :-D ehm, přišla jsem domů v pět ráno 8-) mám spánkový deficit :-D včera to taky byla jízda, zase s mužem :-D zítra nevstanu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?