Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Macet - vezmeš si pemprsky a 3 hodiny vydržíš :-D :-D :-D A jak ti je, vše po pádu ok?
Odpovědět
macet určo nejsi jak ježibaba ;-) těhulky jsou přece krásné
Odpovědět
Tak vás pobavím....chtěla jsem dát fotky do galerie na net. Tak zadám název, zařazení "Děti" a pak kouknu do náhledu a tam uzavřeno do 18 let a já se totiž překlepla a dala to do "Erotika" :-D Tak jsem to dala do sprvné kategorie, ale už je to tam asi nějaké nastavené a pořád jsem měla okolo reklamy s nahotinkama....takže jsem galerii vymazala a udělala znovu :-D ... je to tu http://galerie.albumfotek.cz/27663/ , teď jen Majky pošlu nějaké odkazy ohledně foťáku a pak se pustím do dalších fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani pemprsky a asi cizí záda, protože ty mě tedy po těch 3 hodinách asi opustí. :-N Jinak moc děkuji, že na mě myslíš. Je mi fakt fajn. Pořád tedy pozoruji pohyby fazoláčka aby jsem věděla že je vše ok. Ikdyž tedy včera v noci co mi předvedl :-D Jsem si myslela že mě odejdou veškeré vnitřnosti na různou stranu a že už je nikdy neuvidím :-N Tak se mi tam převaloval, že nechápu jak to dělá :-D pasone: Ivi no dokážu ze sebe udělat kouzelnou těhu :-D Asi jsem prdlá, ale jsem tak spokojená i sama se sebou že mi fakt nevadí, že jsem přibrala a že mam bříško. Ba naopak. Já to beru jako plus. Manžel se mi doma směje. Chodím kolem zdrdcadla a říkám "jsem to ale krásná holka co?" manželo vždy dostane záchvat smíchu. Takže já fakt těhu depresema naštěstí netrpím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani ty jsi mě pobavila :-D :-D Tak jsem tam byla a je tam zatím jen jedna fotka Terezky :-D Je roztomiloučká :-)
Odpovědět
Blani no to snad ne :-D :-D :-D Macet jen se pochval :-D po porodu už se nestihneš do zrcadla podívat ;-)
Odpovědět
holky brou noc jdu se přesunout k časopiskům, zítra juknu na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone: Ivi :-D Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-šulám se tu smíchy... četla jsem to Lukovi a ten tu křičí "fůůůůj pedofilačka a s takovýma ty se bavíš" :-N :-D :-D pasone-Ivi, kdybych mohla, zkoupila bych celou ikeu i s pokladníma... :-N Nakoupila jsem obraz, kaktusky (ty jsme si s Blani koupili) svíčku, orchidej, no a další kravinky do domácnosti... nechala jsem tam kolem 1 000 Kč, ale jela spokkojená domů. Orchidej jsem připoutala na místo spolujezdce a v dobrém stavu jsem ji dovezla domů... macet-Markétko, přesně jak píše Ivča... těhulky jsou krásné ženské !!!! A ty jsi nejkrásnější !!! My si na tebe vzpoměli s tím, že jsi jako jediná od minulého srazu otěhotněla, taky jsme tam vzpomínaly na to, jak jsme všichni hladily bříško Šárce a jediná Blanča si hladila bříško svoje... :-D :-D :-D
Odpovědět
Macet - třeba jen tam fazoláčků víc :-D :-D :-D A v práci říkáme: Pochval se sám, nikdo jiný to za tebe neudělá :-D :-D :-D Ivi - dobrou ;-)
Odpovědět
Pasone: On měl v nožičce kanilu. Měl rozříznutou nožičku - ještě má stehy - aby mu vytáhli žilku a do ní mohli zavést kanilu. A aby si to šikulka nevytáhl, tak mu ji dali na dlahu a zavázali.
Odpovědět
Teda holky, moc Vám to slušelo a Terezka je úžasná ........... mi úplně připomněla Aničku, taky takový malý torpédo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky: Markétko tak to jsi měla úspěšný nákup :-) A Lukymu jsi to krásně vysvětlila :-D Děkuji za pochvalu, jsem červená až na pr.... :-N S tím bříškem a hlazením jsi mě zase rozesmála. To bylo dokonalé jak se Blani spokojeně hladila :-D Ale je pravda, že mě to pomohlo, asi jsem hladila dostatečně hodně :-D blanka: Blani nééééééééééé je tam fakt jedéééén :-D A s tím chválením to je pravda :-D
Odpovědět
Jo, moje hlazení, to bude nesmrtelná historka pro vnoučata :-D Mám pořádně poslouchat co se povídá, pak bych hladila to správné břicho :-D Majky - do Ip jsem ti hodila ty různé věci ohledně foto Macet - mě by zajímalo, kde jsi přibrala....jsi jak Šárka, hubeňour, akorát pořádné bříško ;-) Tak a já jdu sypat na výše uvedený web další fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani toho se prostě už nezbavíš, to bylo tak dokonalé a krásné, že se o tobě bude ještě hooodně dlouho povídat :-D Měla jsem tedy také štěstí, že jsem přibrala jen do bříška. Tedy už 13kg, ty poslední měsíce dost rychle. Ale fakt to mám jen tam. Tak to snad půjde rychle dolů po produ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsem upravila pár fotek s Terezkou... http://www.pearl.estranky.cz/fotoalbu... blani-děkuju jsi zlatíčko, zítra to proštuduju !!!! Už abych začla šetřit...
Odpovědět
Majky - super, já si chtěla vyzkoušet pak tvůj objektiv, ale zapomněla jsem na to, ale vypadají ty fotky fakt dobře, bez blesku a v té "tmě" tam ;-) Přemýšlím taky ještě nad nějakým s pevn.ohniskem, ale to časem, to mám v plánu po tom blesku, atd :-D Ta první fotka je super, má takové zvláštní barvy, to se mi líbí ;-) Šikula
Odpovědět
ta poslední...."škraněčka" úúúúžasná ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jé, no vidíš... pak jsme se tak rychle sbalily... ale kdyby jsi ho chtěla do budoucna vyzkoušet, tak stačí říct, pokud bych měla cestu do Brna, klidně ti ho vemu a můžeš s ním pofotit... Já jsem za něj moc ráda... fakt je skvělý, krásně světelný a krásně kreslí... Já zase budu střádat na ten tvůj... :-N Jen nesmím jezdit do Brna, abych neutrácela v Ikei a dalších obchodech... :-N Děkuju za zhodnocení... Mně se moc líbí tvoje fotečky, jak jsi dokázala vzít jen Terezku... perfektní a ty černobílé... na těch ulítávám... :-) Jinak ta první fotka není nijak upravovaná, fotila jsem to do foťáku s nastavením bílé (stín), takový ten domeček nebo jak to mám popsat... ?!
Odpovědět
majky - ono se tam moc jiného nevlezlo, jak jsem tam měla ten druhý objektiv. Akorát Terezka sebou moc škubala, a to s kombinací ne moc světla a toho "zoomového" objektivu není moc ideální :-N Je vidět, jak každý ten objektiv dělá úplně jiné fotky, co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ale stejně jsou ty tvoje fotky nádherné !!! Jako fotit zoomem dítě to je kumšt !!! Já to fotit tím tvým objektivem, tak není ani jedna fotka podařená !!! Ale je fakt, že všude čtu a i prodejci doporučují na portréty pevnou 50 tku nebo tu 35 mm co mám... je to v přepočtě 50 mm...Mně by totiž ta 50-tky s DSLR automaticky neostřila, proto mi v obchodě ten pán doporučil 35 mm a za tu cenu je i dobře světelný... ;-)
Odpovědět
jojo, ten můj zoom. objektiv je fakt na baráky, ty neuhnou :-D :-D :-D Mě se právě v tom obchodě ptal, na co to chci, že třeba kdybych chtěla fotit sport nebo zvířátka v akci, tak ten není moc vhodný. Ale dá se, ale není to nic extra. Ještě když si kráva nezapnu stabilizaci :-D HOsíš mi kdyžtak do IP jaký máš ty tu 35? Mě z těch tvojich fotek na mě dýchá typ fotek Zuzka S. nebo "váš" Vokurek. takové jemné...Ale musíme se pochválit, fotky máme pěkné, snad bude mít Šárka z čeho vybírat. Jen doufám, že holky nebyly moc znechuceny naším neustálým pobíháním okolo Terezky. :-D Ještě, že ta kavárna byla prázdná :-D Ale ten borec za sklem, jak jsi fotila na zemi byl kouzelný :-D :-D :-D
Odpovědět
Mám dotaz na všechny - nemáte nějaký dotbrý tip na elektrický gril - ve středu a sobotu mám pozvané nějaké hosty, chtěla bych grilovat, ale nevím, jaký koupit. M. chce aby to byl rakletovač (nevím, jak se to píše), ale přemýšlím, jaký povrch - nerez, teflon, nebo přírodní kámen. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-no teď mi málem zaskočilo pití, že Zuzka S. a nebo Vokurek... k takovým mistrům se nemůžu rovnat !!!! Blani, já ještě v Tescu koupila černý rámeček, do kterého můžeš vložit 3 fotky 10x15 cm za 99 Kč.. už jsem upravila 3 do černobíla, které tam dám. A samozřejmě, že fotky máme hezké !!! ;-) Ccccc o tom nepochybuj, kdo jiný nás pochválí, než my sami...?! x-) JJ, ono je hodně důležité uvědomit si, co tím objektivem chceš fotit, ale ten tvůj dělá suprové to rozzostřené pozadí, takže věřím, že za dobrých světelných podmínek ty fotky zase budou vypadat jinak. Do IP ti hodím odkaz na ten objektiv. A spíš doufám, že holkám nevadilo, že poslouchali ty řeči o focení?! :-N Chudinky, nevěděly, která páčka... ale snažily jsme se mluvit česky, žejo? :-N Co se týče grilu, tak Luk si koupil na aukru normálně elektrický.... CHtěl pořád ten kamenný, ale ten stál tak kolem 2 000Kč. Nakonec si vystačí i s tím elektrickým. Do spod se nalije voda a griluje se, jen třeba párky, když je rozřežež na půl, tak to umí přichytnout, takže je dobré použít ty teflonové (nebo jaké to jsou) talířky...
Odpovědět
Já právě hci 100% elektrický, ale nevím právě jaký povrch. Kdyby třeba byl nějaké povrch dražší, tak mám míň na výběr, ale všechny existují v kategorii 800-3000,- (teda dá se i za 7000,-, ale na to, že to 3x za rok vytáhnu na terasu x-) ) Nerez asi ne, teflon je super, ale zas je to jak s pánví, nesmíš to vzít nerez. nožem atd. Ten kámen prý vydrží dost hrubé zacházení, můžeš to rovnou na něm řezat, atd.. Kolega ho má, ale zas říkal, že prý mu přijde, žo to dost "prská", když je to hodně mastné, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer holčinky :-) koukám, že zase odborná diskuse :-D :-D :-D fakt se nechytám :-N A co kecáš Majky, že vás nikdo nepochválí za fotky ]-( všichni jsme chválili tvé fotky z dovči a ty jsi říkala, ale né to jsou jen takové obyčejnské... Jinak foto ze srazu super, škoda, že jsem tam taky nebyla, ale třeba někdy uděláme nějaké pohodové víkendové setkání s děckama a třeba i s chlapama, protože já se tak maximálně někam dopravím vlakem, ale řidič rodiny je manža :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani-to máš jak ze vším, všechno má své pro a proti... neznám výrobek, který by byl 100% v pořádku... právě my jsme taky tak uvažovali, že nebudem zatím kupovat drahý gril na to naše grilování nám bohatě postačí s tou mřížkou nahoře. Moc nemám tyto věci naštudované, ale kdybych si měla vybrat a měla třeba na to dát 3 000 Kč, tak bych šla do toho kamenného. Zkus někde na netu najít recenze...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Blani s tou kategorií jsi mě pobavila, na co ty nemyslíš? :-D :-D Tak já taky přidám něco pro zasmání, dělali jsme dnes švestkové koláče s mákem a já furt, že mi ten mák nejde na starém babiččině mlýnku umlít, i manža šel radit, dokonce mlýnek rozebral..... no a nakonec jsme zjistili, že ten mák už byl namletý z krámu =-) takže máme dvakrát mletý mák, to je komfort, co? :-D :-D :-D Terezkla je božíííí, taková panenka a jaký má krásný kukadla x-)
Odpovědět
Beru - to mi připomnělo, když si táta už rozmraženou, upečenou pizzu, která ale zchládla dal znovu do mikrovlnky... :-D Poprvé ji tam dal rovnou z mrazáku, takže podruhé už to znal, tak ji tam zas hodil na 8 minut :-D :-D :-D To byste holky nevěřily, jak hořící plast.mikrovlnka smrdí :-N Majky - a jak ten rámeček, zkoušela si vyrvat zezadu tu desku? Pak dej vědět, ten byl moc fajn, já si asi koupím 2, a dám je "nastojato" vedle seme o takové mezery mezi knihovnou a TV ;-) Jo a srazík uděláme nějký v Práglu, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru-jj, to jsem nemyslela na vás, jako konkrétně, tady v diskusi. Já vím, že mně chválíte i Blaničku !!!! Myslela jsem to obrazně, jak se říká "když se nepochválíš sama, tak se chváli nedočkáš"... S tím mákem jsi mne pobavila... :-D :-D :-D Nejsi blondýna???? :-N To jsi mně zase připoměla historku, jak mi babička dala kuřecí řízky z mražáku, už obalená a já počkala až se rozmrazí a obalila jsem je ještě 1x, bo jsem nepoznala, že jsou obalené... takže pak jsme jedli víc strouhanky než řízku... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?