Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Jáááá tu suuuuu, jen si hraju s fotkama ze dneška :) Já zas mám 18. narozky, 25. svatbu,a 1.8. další narozky :-N Ale kldině můžeme udělat akcí víc, já jsem pro každou špatnost :-D A dnešní svatební úlovek.... http://galerie.albumfotek.cz/25901/?p... a tohle auto, nádhera... http://galerie.albumfotek.cz/25901/?p...
Odpovědět
Profilova fotka
vsak jasny ja pocitam ze se urcite tech srazku udela vic tak az mi to nekdy vyjde tak pojedu.Ale od 18.mam dovcu a pryc jedem az 25.takze budu doma hongat nohama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu makat tak za hodku jsem tu jestli tu jeste budes.
Odpovědět
Asi už ne, ráno jedeme k rodičům :-p Tak ať ti to rychle uteče a krásný zbytek víkendu. ;-)
Odpovědět
ahojky holky jdu jen pozdravit moni drzím palečky Kubíkovi Majky vítej zpět Jinak minisrazik je příští sobotu tj. 11. v Brně tak jako posledně :o) čas předběžně na 11h ale dá se to posunout Terezka pry spí jak se jí to hodí , tak třeba bude zvědaví na tety :-D a nebude spát Kdyby se chtěl někdo přidat tak písněte do IP blani juknu na fotky ale někdy později, zase letím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás je naprosto na padnutí... šla jsem s malou ven a rychle jsem se vrátila... nedá se tam vydržet...hlavně u nás na sídlišti sekají trávu, tak si to asi dovedete představit...ze všech stran traktory a sekačky, křovinořezy atd..prostě kravál a vůně spálené trávy od sluníčka a dotoho ta vůně čerstvě posekané trávy..... :-p :-p :-p Já chci k MOŘI ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Cholky kde jste? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tady
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já už tu zas nejsem :-D :-D :-D :-D Musela jsem vykoupat děti, nakrmit a teď jsem padla k tv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ja ted zas musela makat.Je to des ve svatek v praci ]-( a navic mame doma hody.Ale stejne bych asi nikam nesla skolila me nejaka nemoc tak tady tise trpim :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zpět od rodičů, asi si na čelo dám nápis "Nejsem těhotná, ale tak tlustá" některý příbuzný bych nejradši zabila :-S :-S :-S :-S Tak jsem tu ulevila a jdu do vany. Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....... majky:Markétko vítej zpět ;-) ;-) ;-) ;-) Dnes jsem na tebe ,yslela v lese.Zkoušela jsem vyfotit kapku rosy............ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné pondělní sváteční volníčko...........
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj holky..... ráno jsem sem psala a teď jsem si všimla, že to tu neni... =-) =-) =-) =-) U nás je zase vedro...a navíc nám nejede výtah a na opravě výtahů se mi ozval jen záznamník, že řeší pouze vyproštění lidí z výtahu, jinak jako čekat na pracovní den....mě to hlava nebere.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak jak je? S tím výtahem je o nemilé, ale buď ráda, že jste tam někdo neuvíznul a oni by měli jen záznamník:)) Co jinak, o malá?Psala jsem ti IP a nic.......
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo?????????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi...jsem tu jen na skok.... musím žehlit... :-S :-S :-S Jojo, IP jsem dostala, ale nějak jsem přehlédla tu otázku :-N Máme se skvěle....Tom s Malým byli v sobotu na té zlaté svatbě...akce se vydařila.....všem se to líbilo...někomu je zle ještě dnes....přivezly mi domů spoustu koláčků, koláčů, kremrolí, kus svatebního dortu, kuřecí nugetky.....no prostě takhle nikdy nezhubnu..... :-D :-D :-D :-D Jinak u nás už asi přes hodinu leje jak z konve.....ale alespoň je lepší vzduch...i když těch bouřek a deštů už bylo dost... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak to tedy nevím.Dobrá, zlobit se nebudu. Vašík je ostříhaný, já už chci pátek atd.......Chce se mi spinkat, tak jdu zalehnout na chvíli.Jinak tady u nás paří luníčko jako pra..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, u nás prší a je hnusně :-( Tak jsme si s manžílkem udělali filmové odpoledne. :-) Zítra už do práce, bože, jak mně se nechce... :-S zuzi-a co fotečky? Podařili se nějaké? Určitě ano. Něco mi pošly, ať se pokochám ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:dnes jsem stahovala........Jsem zvědavá, co mi řeknete, odpo jsem to posílala Blance.Snažila jsem se o tu kapku rosy jako ty....... Jsou tam fotkyz chaty, ale to moje "umění"poznáš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni jak je Kubíkovi???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Ferinky sestra se bude vdávat ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Krásný zkrácený nový týden
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočičky, tak hlásím návrat z jižních Čech. Bylo to fajn, jezdili jsme po návštěvách, taky jsme si s taťkou nechali udělat novou hlavu (on je nakrátko a já do blonďato rezata ;-) ), Andulka plna zážitků spinká :-) vy jste toho zase popsalky, ani nevímj, na co všechno reagovat Mony, jsem ráda, že je Kubíkovi už líp, brzy bude zase kluk čiperná x-) Majky, to je fajn, že jste si to pěkně užili, těším se na fotečky a díky za opálení, hned vypadám líp :-D Badík, na Pálavě je moc krásně, my jsme tam cyklovýletovali předloni, kam konkrétně jedete? Jinak já znám dvě rodiny, které mají každá po dvou adoptovaných dětech, jedni kluka a holku, druzí dva klučiny. Ale přesto přeju, ať se zadaří vlastní a kdyby náhodou ne, tak budete mít skoro vlastní x-) Blani, pěkné fotky, tos mě pobavila s tím nádražím :-D Len, necheš poslat nějaké dobrůtky i k nám? i když my si dovezli zase svíčkovou od tchýně. Zuzi, Pasone ahojky, snad jsem na nikoho nezapomněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru:ahojky Baru, vítej zpět.Já už se nemůžu dočkat pátku, až vyrazíme "pod most" Hlavně že jste si to užili a vrátili se v pořádku ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jud hají, za 5 hodin vstávám, tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jj užili, i když na Andulku toho bylo docela dost, ale aspoň v noci krásně a dlouho spinkala a ráno nás probudil až charakteristický zvuk a šla jsem přebalit a prát :-D počasí taky ušlo, moc jsme se nepařili, povozili i v kočáru a naštěstí za deště byli vždy doma, včera jsme večer koupali v kuchyni v bazénku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, papa a sladké sny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásné ráno i když je pracovní ;-) majky: vítej zpět z dovolené, už se těším na fotečky :-) momou: dobře že už je Kubíkovi dobře, uvidíš že brzo bude zase doma badik: cyklodovolená by se mi taky líbila, chtěla bych jet cyklostezku kolem dunaje normálně jsme šli včera s pejskem na procházku a H. ho měl na vodítko a pes mě oběhnul omotal vodítko kolem noh a běžel dál, takže mi prodřel nohy pod kolenama až do masa, takže super, chodím jak nějaký blázen a H. říkal, že si teď všichni budou myslet že je tyran až to uvidí, tak doufám že teď nebude horko, protože potřebuju delší oblečení a do bazénu nevzlezu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?