Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, u nás včera zatím nepršelo, tak čekám že to dneska určitě dorazá ]-( momou: tak bych to taky jednou v budoucnu chtěla - 2 roky a pak na částečný, ale kdo ví co v té době bude než se my k tomu dostanem ;-) barca: držím palce ať Vám vyjde ten byt a jste spokojeni
Odpovědět
Tak holky, den začal supr. I když jsem se nevyspala, je mi líp jak včera, zatím. Jarda na dnešek strašně chrápal, děti se vzbudily strašně brzy, ..... Kubík po 2 hodinovém pláči trochu usnul. Už týden má prořízlou jedničku dole. No a dnes další dva, ale jak to má nateklý, tak to vypadá, že rostou všechny 4 naráz. Sice jsem mu to mazala, ale moc to asi nepomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc a moc za palečky a za hlásky :-) http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p...
Odpovědět
Profilova fotka
mony, a čím mu ty dásničky mažeš? abych věděla, co pořídit. tady je slunečno, asi bude zas pařák jako včera :-.
Odpovědět
Beru,já mazala Johance dásničky tímhle http://www.lekarna.cz/dologel-25ml-zu... Doporučili mi ho holky na diskusi co máme stejně stará dítka. A byl dobrej. Ještě něco nám psal doktor předtím a to myslím byla vodička,ale nepamatuju si název.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, díky za radu, teda doufám, že to ještě nějakou dobu potřebovat nebudem ;-)
Odpovědět
Beru: No mám tu kapičky - vodičku babydent a Jára ještě pořídil (už nám docházela vodička) gel Mundisal. Ten mu zabral, tak už mám dvě hodiny klid. Tak u Anička jsem to použila jen jednou, ale Andulka mi ten babydent vylila :-N V Práglu slunečno a vedro ............ a mě už se zas dělá zle. Holky, která jsme byli v Chorvatsku na těch Plitvických jezerech. Jsem si vymyslela, že bysme tam jeli ..... ale bez dětí, asi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... u nás je taky krásně....až moc... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec ženy x-) Momou, Plitvický už nikdy. Stačilo, že jsem je viděla jednou v životě :-D v tom pařáku jsem tam pochodovala 6 hodin. Navíc maj to tam tak debilně udělaný, úzký dřevěný mola na chození z kulanů, klouže se to.. tak že místo koukání po okolí jsem si koukala pod nohy,abych si nedala někde na držku :-D A ještě horší byl zážitek, když tam jedna turistka právě uklouzla a spadla ze stráně 10m, otlučená, odřená, fuj.. hrůza...
Odpovědět
:-D :-N No jo, právě proto, chci bez dětí. A je tam někde kemp?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, registruju v paměti nějakej hotel s bazénem,ale kemp v okolí jsem neviděla.. možná dál trochu nějaký bude, jukni na net ;-)
Odpovědět
já právě tohle neumím hledat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jako na jedněch stránkách píšou o nějakým autokempinku Korana, ale najít ho nemůžu =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou, stačí zadat třeba " Kemp Plitvická jezera " na seznamu ;-)
Odpovědět
No zadala jsem a vyšlo mi i pár diskuzí, jak si lidi radí, tak uvidím co najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na Plitvických jsem nebyla, ale když jsme s miláčkem byli před pár lety na dovče v Chorvatsku, tak jsme měli celodenní výlet do parku na řece Krka a ty vodopády byly božský :-)
Odpovědět
No uvidíme co z toho bude, pokud něco bude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme v sprnu, opět a opakovaně do chorvatské Brely :-D pronajali jsme si tam celý dům s výhledem na mooooře a přístav, 40m na pláž.. už aby to bylo x-)
Odpovědět
Tak v 16,30 jsme jeli s Kubíkem na pohotovost, měl v plínce krev. Teď jsme zpět z pohotovosti, ale ne všichni |-| Kubíka si tam nechali a ještě dnes, asi tak za hodinu, jde na sál. Má "invaginace střev", což musí ihned operovat. V jednoduchosti jde o to, že se tenké střevo zasouvá do tlustého střeva. Holky mě je zle ;-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši Mončo, to je hrozný!!!!! Budu na vás moc myslet a držet palce ať to dobře dopadne...... :-(
Odpovědět
Len: Tu sedím jak hromádka neštěstí, je mi zle od žaludku, chtěla bych tam být s Kubíkem, ale spíš bych asi překážela. Klepu se a jak mi to v hlavě šrotuje, tak mám silnou migrénu, ............. je tak malinkej, když ho sestřiška odnášela, tak mu bylo všechno úplně jedno. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo úplně vím jak ti je... Já byla s malým v nemocnici když mu byli 3 týdny...kvůli podezření na krvácení do mozku z hematomu...taky když mi ho odnášeli tak jsem myslela, že mi pukne srdce a říkalal jsem si, radši bych šla já.Plakal a když mu dávali do ručičky kapačku, tak jsem řvala jak blázen.....ale naštěstí si z toho nic nepamatuje a moc to nevnímal.. u vás je to horší, že jste větší.......určitě bude vše v pořádku.......hlavně, že jste na to přišli včas....jak se něco takového stane, že to střevo takhle zaleze?nějak si to nekážu představit...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mony, moc na vás myslím, určitě bude všechno brzy v pořádku, je dobře, že sis toho všimla a zavezla ho do nemocnice, doktoři mu pomůžou a brzy bude zase s vámi doma. Já myslím, že je ještě dost malinkej, tak si to pamatovat nebude.
Odpovědět
Právě Kubíka operují ................................... pak bude na JIP, tak s ním být nemůžu a pustí mi tam jen odpoledne. Ale jak to půjde, tak s ním budu v nemocnici. Jediný co mi uklidňuje je to, že jsem nic nezanedbala a u dětí je to prý normální. Holky děkuju, jak se dozvím víc, dám vědět.
Odpovědět
Len: No já nevím, doktor říkal, že u dětí je to běžný ................... tady mi kámoška poslala odkaz: http://public.fnol.cz/www/1chir/NPB/k...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni mam z toho husí kůži... radši ten odkaz ani nečetu, protože těm doktorskejm věcem nerozumím a ani nechci...... :-( :-( :-( Hlavně aby byl malý v pořádku... pak dej určitě vědět.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... MONČO:je mi to moc líto, ale Kubík bude v pořádku, opravdu.Chápu tvoje stavy, ale musíte být silní, Kubík to vládne!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Kubík je po operaci, tlumí ho. Bylo to mnohem složitější než běžná operace a i delší. Celé tenké střevo měl Kubík v tlustém střevě až ke konečníku. Prý se báli, aby ho nemuseli odebrat, ale nakonec to prý nějak dopadlo, takže střeva má obě v celé dýlce. Prvních 5 dní bude kritických a bude na JIP (neví se, co udělá to střevo, jak se zachová; a taky stratil dost krve, tak uvažují o transfůzi). ......................... Prý to zvládnul výborně.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, hodně sil Kubíkovi i vám všem, budeme na vás myslet a držet palečky, ať je brzy zase jako rybička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:první dobré zprávy.........Hlavně buďte silní, on to vzládne!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?