Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
paone..iniciály jsou dost dorý nápad ;-) mě prvně napadlo webblanka....ale tam jsou ty dvě B za sebou a to není ono . Díky za ty iniciály ;-) Mailík jsem v práci četla, ale ještě během zítřka řeším jeden víkend, tak pak napíšu
Odpovědět
blani to jsem ráda :o) už píšu mejlíka všem přeju krásnou středu, už se nám to sobotí =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: mě taky nic nenapadá :-( kdyby mě náhodou napadlo tak Ti určitě napíšu feri: malý je drsňák :-) já jsem dneska nějaká ospalá, asi tím počasím, ale já jsem tento týden teda ospalá každý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou středu, už se nám to sobotí !!!!!!! :-) beru-to chápu, že se bojíš.. po tak dlouhé době nejezdit... Chtělo by to zopakovat si jízdy, aby ti to dodalo sebevědomí. Já si teda život bez řidičáku nedokážu představit... jsem prakticky na něm závislá :-N blani-já jsem si už ten difusor objednala, zapoměla jsem ti to napsat. Chtěla jsem ho ještě než odjedem na dovču, abych mohla něco večer přiblejsknout, pak ti písnu, jestli je to dobrá věc. feri-co se stalo malému? =-)
Odpovědět
Teda feri drobeček roste jak z vody. Blani. Ty fotečky jsou moc krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky:byli jsme na prvním očkování a krvi....A dal nám topo celý den pěkně sežrat :-N :-D :-D :-D Holky za 2 dny to končí,tak kdyby se chtělo tak pošlete ještě pár hlásků ;-) http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p...
Odpovědět
Feri: Hlas poslán ;-) Hlasuju pokaždé, když sednu k pc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás je dnes krásně....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady je taky krásně, ale Andulka mi v kočárku kňourá, jako by tušila, že jí dnes budou píchat náušničky. Já se tak bojím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to máme za sebou, pláče byla spousta, i nám se zaleskla slza v oku |-| teď mi tu sladce spinká, tak doufám, že až se probudí bude už veselejší a nebude jí to moc bolet.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru je to statečná holky,Matěj už taky se mnou komunikuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si představte, že naše pesová blbě slyší, blbě vidí, ale ulovila krtka :-N
Odpovědět
Článek se načítá
beru: pesové gratuluju ke krtkovi :-D Tak holky, byli jsme na cestách a 2x mě stavěli policajti. Poprvé, že mi prý nesvítí přední levé světlo. Tak jsem povídala, že svítí, ale je tam mnohem slabší žárovka, páč jinou neměli, když jsme se s manželem vraceli (výmysl), ale dnes manža dojde z práce a vymění za jinou. A pak o 500 m dál, že jsem nepustila na přechodu ženskou. Tak jsem říkala, že ona nestála u přechodu, ale za přechodem, a že mě učili v autoškole, že mám pouštět ty co stojí na přechodu. Tak si to prý musí pustit na kameře znova, prý takhle to nemůže posoudit. (Já už rozklepaná, ale ta bába fakt byla metr za přechodem na trávě) Pak mi povídá, že mám pravdu, že to vidí a tak jsem jela. Ale kdyby ještě něco chtěl, tak jsem ještě chtěla vyrukovat s tím, že přede mnou jelo asi 5 aut a ty nezastavili, ale já jela jako poslední a za mnou nic, takže ženská si pak mohla projít sama v pohodě a mě zastavili ........................ No fakt den super. ]-( :-D A to ještě pojedu ....... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je taky krásně. Už chci jít domů. Jinak mi přišli cestovní pokyny, takže letíme ráno ve středu v 05:00 takže vyjíždět budem muset do Prahy z úterka na středu v noc, abychom to stihli. beru-Andulka je šikulka, že to zvládla :-) Určitě až se prospinká, tak bude líp !!! A fenečka je dobráááá že ulovila krtka.. asi šla po čuchu, ten má možná pořád dobrý !!!! :-) momou-Moni, tak to je sila. Si představ, kdyby jsi o tom nebyla přesvědčená?! Tak by ti napařili pokutu. No ještě, že ses ozvala. S tou žárovkou jsi dobře zabodovala... ;-) :-N No doufám, že sis to na dlouhou dobu vybrala?!
Odpovědět
majky: No on na mě zkoušel, že mám dát přednost chodci, ale ono to tak není. Řečeno je, že máš umožnit bezpečné přejití vozovzky ....... ale taky i to, že ten chodec Ti to musí dát najevo, že chce vstoupit do vozovky. A ta bába to neudělala, páč čuměla na druhou stranu, z které nic nepojede :-D a ještě k tomu nestála u přechodu. Ale stejně jsem se klepala, i když vím, že jsem měla pravdu. Však tohle znám, můj táta jezdí s busem a tak každý rok školení a přezkoušení .......... tak ho zkouším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že ve svých skoro 26 letech nemám řidičák :-D :-D :-D Nás takhle chytli,týden před porodem,když to manža lehce ostřeji vzal na dálnici na nájezdu a jak si to k nám polda mašíroval,tak vykouk manža a říká "nazdar vole,co z tebe ted je" - byl to jeho spolužák ze střední elektrikářské :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Feri, ale kdyby si ho spletl, tak mohlo být veselo :-D :-D :-D Mony, dobře jsi střet s policajty přestála, tak ať už ti dnes dají pokoj ;-) Majky, ale aspoň dorazíte k moři po ránu a budete si moct hned užívat :-) Krtka jsem jí sebrala, minule zas ulovila špačka :-.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, jj, od té doby co dali práva chodcům na přechodech tak si myslí, že jsou páni silnice. Já to vidím dnes a denně, když projíždím městem. A nejradši mám takové debilky, co jezdí na kole po chodníku a když vidí, že zastaví auto a pouští chodce, tak ti tam vjede a přejede na druhou stranu. V ten moment bych vylezla a tlamu bych mu střískala... :-N chápu tě, že jsi byla vyklepaná, mně už taky několikrát stavěli 3x jsem dostala botu, naposledy nás stavili když jsme jeli minulý rok do prahy na letiště a směr Brno na dálnici vidím jak na nás mává policajt a táhne nás stranou. Říkám si, pásy máme, rychlost jsme taky dodrželi, tak o co mu jde. A jak Luk stahoval okýnko, tak jsme jen slyšeli, jak ten policajt křičí na druhého, co se díval tím dalekohledem "ty vole, však pásy mají"... koutky nám škubali. Tak aby to nějak ten policajt zahrál do autu tak říká "dobrý den pane řidiči, jen si váz zkontroluju a můžete jet"... pak se nás ptal, kam jedem, tak jsme mu řekli, že letíme na dovolenou a tak se ptal kam a popřál nám krásnou cestu a šťatný let. feri-jojo nejelpší je mít známých na takových místech. ;-) :-) Tak už to tu balím. mějte se krásně. papa
Odpovědět
Feri: :-D Kdyby se manža spletl :-D Majky: Když oni to těm chodcům řekli takhle: "Chodci mají přednost a auto je povino zastavit." Ale v zákoně se to píše jinak. Dokonce je tam i něco o tom, že chodem musí navázat kontakt ............ bo co. Nejlepší jsou ty, co stojí u přechodu, ty zastavíš a oni Ti ukazujou, že máš jet. To už jsem i vystoupila a normálně ženskou s dětma seřvala - za mnou totiž stálo 5 aut. ]-( jak mě to dokáže vytočit.
Odpovědět
AHoj holky, já bych zas zabíjela motoristy. Nejvíc mě rozčiluje, že třeba odbočuje směrem ke mě, ale jsem chodec = pro něj nejsem účastník provozu a blikat přece kvli chodci co jde na přechod nemusí. U ráce máme takvou křižovtoku, kde je to běžné :-p A kolegové mě nazvali sebevrahem protože jsem chodili na oběd přes rušnou ulici, a nikdo nám tam nehctěl zstavit (i když je tam přechod :-N ), takže jsem tam neohroženě "skákala", protže dávat tam ruce, nohy, naznačovat se mohlo jak chtělo, protstě je to taková ulice, kde jsou pořád proudy vozidel, a niomu se nechce zastavit :-N le já tam fak tnemíním stát hodinu. JInak na červenou nchodím, přecházím poctivě po přechodu a z Prahy jsem naučená pravdu dát dostatečně najevo, že fakt budu přecházet :-D Vtěšinou mi zastaví poslední auto z nějaké kolony...no i když, docela mi zastavují, když mám krátkou sukni a výstřih, třeba dnes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo Blani, to my v triku a džínách hold musíme čekat ]-(
Odpovědět
Blani: Chápu Tě, ale já blikám a zas mi někteří chodci skočí pomalu pod kola, i když jim svítí červenej panáček a pak se ještě rozčilujou, že je nepustím, když jsou na přechodu :-D Bys je pak něčím majzla. A když mě nechtějí pustit, tak si ohlídám auto, aby nemohl nikdo říct, že jsem tam náhle vkročila, a koukám, zda brzdí a normálně přejdu. I když je vidět, že by mě řidič pomalu zabil, že musel zastavit ............... Ono holt jak kdo. Jo jo, sukně dělá divy :-D
Odpovědět
jojo, někdy koukám, že fakt někteří si říkají, že řidič radši skončí na předním skle, ale na brdu prostě dupne, když mu tam nějaký magor vletí. To taky vidím na jedné křižovatece, kde přestupuju, tam taky lidi aby se nemusely vracet přes přechod k zastávce , tak ty 4 pruhy přbíhají mezi autama, holt ty auta musí zastavit,....bych je hnala x-) Dřív jsme tak 1 za 2 měsíce jezdili do práce autem, a bylo to o nervy....zlatá šalina. Obdivuju řidiče šalin, hlavně ty co jezdí v brně přes cetrum, které je pšěší zóna, tam je to jeden kandidát na sebevraha vedle druhýho :-N To musí být hrozně stresvá práce, vezeš třeba za sebou 200 lidí, na ulici ti lid přebíhají přes cestu, kdyy náhodou něco, tak nemaí protoi XX tunám šanci, ta nezbarzdí jak auto na pár metrech :-N
Odpovědět
No táta řídí bus v Praze a taky to stojí za to. Když jsem kolikrát měla chvíli a potřebovali něco dohodnout, tak jsem s ním jela a jak jsem se nasmála, kdyby to kolikrát nebylo spíš k pláči.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak s tím přechodem to znám taky, akorát že jako chodec, musím cestou do práce a z práce přes přechod u kruháče a nikdo prostě nechce zastavit, tak taky skáču pod auta :-| protože když jedou ti .... z železáren do práce a z práce tak nestaví nikdo a jede proud aut třeba fakt na půl hodiny, navíc do Třince asi ještě nedorazilo, že chodci mají přednost, nikdo nestaví a když jsem náhodou autem a zastavím tak na mě chodec nevěřícně kouká jestli to myslím vážně než přejde cestu, ale jinak chodím teda zásadně po přechodech a kde je semafor tak tam na zelenou momou: takťku obdivuju, řídit v Praze autobus je fakt o nervy
Odpovědět
Jija: Oprava: CHODCI PŘEDNOST NEMAJÍ!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
momou: jak to? bylo že mají, ale že si ji musí vynutit? tak já si ji vynucuju
Odpovědět
jija: Ne ne, media vypustila, že chodci mají přednost a díky tomu hodně chodců přišlo i o život. Zákonem je dané to, že máš chodci stojícímu na přechodu umožnit bezpečné přejití vozovky, třeba i tím, že zastavíš. Ale to není přednost. Tak si to mnoho lidí vykládá a pak na to i doplatí :-(
Odpovědět
Problém je i v některých řidičích. Třeba na silnici, kde máš jedním směrem dva pruhy. V jednom pruhu zastaví vozidlo a pouští chodce no a ten debil v druhém pruhu prostě nezastaví .................. tohle už se mi jako chodci i jako řidiči stalo mockrát. Tak jsem se třeba jako řidič naučila dělat to, že prostě tak trochu najedu i do druhého pruhu, aby nemohlo žádné auto jet. Ale to zas narazíš i na chodce, co bys je něčím majzla, páč jim zastavíš a oni Ti začnou ukazovat, že máš jet ]-( Nebo si vem lidi, co si u přechodu začnou povídat, ale přejít nechtějí ...............
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak vidím, že se tu pořád řeší chodci... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?