Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec ženy x-) Jdu sem na skok... jsem v jednom kole... balím balím balím... čeká mě zítra odjezd na dámskou výpravu po Jižních Čechách :-D tak už se s holkama těšíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy tak bacha na mořské potvory v jižních čechách :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak internet byl tak milostivý, když viděl můj ztrápený obličej a konečně pár minut zase funguje, tak vás zdravím.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, díky, myslíš jako potvory mužského pohlaví???? 8-) 8-) 8-) :-D Zajistá si dám pozor, jsem tuplovaná paštikářka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy.... především potvory mužského pohlaví :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, nemáš v bandě místečko, když nepojedu s Majky do Řecka, tak že bych se vecpala k tobě do lodi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Kači,tak si to tam užívejte !!!! To bude bájo !!! beru-já tě vemu do kufru... musím vás tam holky nějak vměstnat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ani si je k tělu nepustím na milimetr :-D Leda že by mě tam chtěl nějakej zachraňovat :-D :-D :-D Majky, no snad bude hezký počasí,abychom si to mohly plně užít. Ty už seš taky natěšená což? x-) Beru, já bych tě vzala hned ;-) Na střed lodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, porcelán jsem byla naposled jako dítko, jinak se s manžou hádáme o kormidlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-aby ti tam některý nechtěl dělat umělé dýchání?! :-D A počasí vyjde, vy tu budete mít 30 tky a my v Řecku 35 - tky.... :-D jsem to zařídila. Těším se jak nikdy, už tu dovolenou potřebuju !!!! Děvčátka, já těm vašim vodáckým výrazům vůbec nerozumím?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, ale kdybys jednou okusila, tak bys nemohla jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru-jj, už mně lanařil manžel, ale já mám z takových věcí strašný respekt, miluju adrenalin, ale jiného zaměření. Já se bojím i na trajektu... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já na velký lodi taky, ale kánoe to je něco docela jinýho :-) představte si, že manža má v červenci sraz ze střední a jedou na raftech na Vltavu, se včera podřekl :-S to je děsně nespravedlivý, že on pojede a já nemůžu :-( a to jsem ho k vodáctví přivedla já, ještě jsme ani nevyzkoušeli naší svatební lodičku. Já chcu taky na vodu!!! ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
beru-tak si to s ním vyměň, jdi na ten sraz místo něho a tvař se, že jsi jejich spolužačka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to víš, že bych jela hned, oni si můžou vzít i manželky a přítelkyně, ale kdopak by se postaral o tu naší princeznu? (tedapo postaral to jo, ale kdo by jí nakrmil?) Kdybych aspoň byla aktivní řidič, to bych popojížděla autem a čekala na něj v kempu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru-no to je jasný !!! A nejsi aktivní řidička?!
Odpovědět
Ahoj holky, Beru - my taky máme sraz, naštěstí manžela řešit nemusím, když je to spolužák :-D Ale taky jsem to kvůli mnoha maminám udělali v jednom penzionku na samotě, i s přespáním, venkovní bazén, grilovačka, vevnitř restautračka s parketem.... A na kanoe by mě nikdo nedostal :-D Mě, skoroneplavce :-D Majky - já dnes jdu snad koečně kouknout na ty odkazy na akro, 100% budu objednávat ten difuor na blesk, kdybys chtěla, můžu vzít 2 a pak t to poslat českou poštou nebo si to předat v Brně ;-) Kdyžatk napiš
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, řidičák mám skoro 12 let, ale nejezdím a teď po těch letech už se bojím :-( Blani, my mám me taky teď v sobotu sraz, ale v hospodě, tak půjdu na chvíli.
Odpovědět
Beru, to znám, já mám řidičák přes 10 let a řídila jsem naposeldy před asi 5 lety. :-N Pak už auto rodičů bylo o život (35letá Śkodovka), tak jsem neřídila. Ale nasmála jsem se, před cca 5 lety mi M. vyprávěl, že prý neuhádnu, kde parkuje jeho máma, když jezdí nakupovat do Penny Marketu do jednoho města. Tak jsem ze srandy řekla, že v Boršově u rybníka (cca 2km od Penny, ve vedlejší vesnici, za ním je veliká křižovatka přes státní silnici)...tak na mě M. vyvalil oči, jak to vím. :-D a ještě víc ho šokovalo, že tam parkuju taky. :-D :-D :-D Tam jem vždycky dojela v pohodě, ale pak jsem se bála s tím veteránem přes tu státní, bez pořádnýho "odpichu" to nešlo přejet (teď je tam už kruháč), takže jsem doejla k rybníku, zastavila, s tátou jsme se přehodili a dál jel táta :-D Jsme se s tchýni teda našly :-D Zuzi, Macet a ostatní z hlavního města.... toho jsem vyfotila v restauračce, kde byla ta oslava babiččiných 70 :-D http://galerie.albumfotek.cz/27119/?p...
Odpovědět
holky, pomozte mi, prosím, vymyslet, jak pojmenovat webovou stránku. Te´d mám jednu, klasicky www.jmenoprijmeni.ic.cz , ale ještě na staré jméno a chci si udělat nové, bez příjmení, ale "blanka", "blazenka" už je obsazeno,, tak přemýšlím. Ale zas žádnou divočinu, třeba až budu jednou hledat novou práci nebo podobně, budu tam mít projekty, tak aby to nebylo www.žhavétělo..... nebo tak :-D :-D "Blažena" zní jak "blažená" :-D www.strankyblanky? blankyweb?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nestíhám,\teď jsem přišla domu a padám.jdu se vykoupat a spinkat... beru:moooooooooooc vám to sluší jako rodince, jste šťastní na první pohled a co ti, kdo do toho vidí víc :-D :-D :-D Blani:tvůj návrh je dobrý.Jméno bych tam zkusila určitě.Celé jméno a příjmení by ti tam šlo? Mějte se, jdu hají pupí, papa
Odpovědět
Zuzi - určitě by šlo, když jsem na 99% jediná toho jména v ČR, ale to nechci. Budu tam mít fotky nebo třeba jiné věci, které budu chtít hodit sem a zde příjmení uvádět nechci. ;-) Proto jsem taky před 2 min. poslala žádost o zrušení účtu
Odpovědět
Profilova fotka
Aha aha, tak co třeba..........stránky Blanky mi přijdou jako erotické stránky :-D :-D :-D Nevím, nic mne nenapadá..... webblanka..........blankylist.........nevím, jsem dutá, omlouvám se, jdu hají, papa
Odpovědět
zuzi. dik, me prave taky nic nenapada :(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
juuu, ten má správný triko :-D
Odpovědět
ahojky jdu jen pozdravit blani pisla sem ti mejla a ještě pisnu zítra chci se zeptat jestli si si nenechavala dela v dm ty velkoformatovy fotky jinak co treba blancinweb nebo tam supni inciali př. XYweb
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ty jsi špízunk :-D :-D :-D To triko bylo první co mu tatínek koupil a koženou bundičku :-D 8-)
Odpovědět
tak sem ten prispevek odesilala na 3x =-) asi je beremko unaveny jako já mějte se krásně slunička a dobrou noc
Odpovědět
feri mate doma rokera a ta ruka v puse nema chybu a jak to dopadlo snědl si ji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?