Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-já se taky vstekla, už toho mám v práci tak akorát dost !!!! :-| ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - migréna. To znám :-( Ale naštěstí jsem ji měla asi jen 3x! Markét, taky?! Chjo!
Odpovědět
Tak jsem ten úklid auta už zvládla,umy okýnka zevnitř,vyluxovala auto(i kufr :-D )a vyleštila palubku. Malá se projela na odrážedle a pak mi asistovala.Ještě jsem vyrejpala mrkev ze zahrádky a budu jí muset čistit.Na to se fakt netěšim,ale je to potřeba. Malá se najedla a už je v postýlce,což se mi hodí,pže jí chci odvézt k našim a ve tři mám masáž a pak od pěti spinning(dneska tam umřu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu...... Co Šárka? ještě nic? :-D Já byla u kamarádky , která se mi odpstěhovala 20 km od Plzně, tak jsem vyžebrala vozítko a Tomík jel do práce MHD :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, pěkně sis to vymyslela :-D Jinak Šárka furt 2v1 :-N Markee, Ty jsi šikulka!
Odpovědět
Marketas,občas se i k jiné čisti dokopu :-D Leni,taky to tak dělám,když potřebuju autíko. Zrovna ve čtvrtek jde Míša do služby a já jedu s Johankou na plavčo.Do práce ho musí odvézt tchán. Busem by to nestíhal a měl by pr...r :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to my auto nemáme, takže já bych musela busem nebo pěšky....
Odpovědět
Profilova fotka
Market, tak vám chválim, že jste bez auta..ale já si to bez něj nějak nedovedu představit.....jsem prostě zhýčkaná... :-)
Odpovědět
Len,to není zhýčkanost.Já si nedokážu představit s dítětem nemít auto. Kdyby se nedej bože něco dělo tak záchranky ti vždycky nepřijede. Krom toho když je léto tak se Míša snaží jezdit do práce na kole,ale blbý je,když maj výjezd a hasí třeba les a to není na hodinu,ale třeba na ten celý den,tak aby pak jel domu na kole :-N Já bych pro něj přijela,ale musel by počkat než se vyspíme =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já myslím, že to jde i bez toho auta i s tím dítětem...všechno jde, když se chce.....A přonejhorším existuje taxi služba.....
Odpovědět
Profilova fotka
Markee přesně tak... dokud jsme neměli malého, tak mě to nepřišlo divný být bez auta, ale pak když ho musíš odvést na pohotovost, nebo máš obvodního daleko a je -10, tak by se mi taky do mhd moc nechtělo...... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a myslím, že u nás by bylo nebezpečnější pro všechny, kdybych auto měla :-D - myslím s mým řidičským uměním.......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét to je o tréninku... já taky ze začátku jezdila, že se Tomáš vedle mě bál, ale když pak jezdíš častěji, tak ti to přijde jak automat, ale je fakt že někdo se prostě dobře jezdit nenaučí. Třeba má kamarádka řídí 10 let a já pořád nechápu, jak mohla dostat řidičák..... :-)
Odpovědět
Marketas ve městech to bez auta jde,to se i divím,že tam nejezdí MHD,ale zacpou si to autama.Ale na vesnici fakt ne :-( nám do města jezdí odtud bus 2x,jednou ráno a podruhý když veze děti ze školy.Takže je to fakt na prd. A s těma dětma,bych to neriskovala být bez auta.Ta záchranka jezdí jen k něčemu,né vždy ti přijedou a pohotovost máme od baráku 40km.A v noci ti bus nepojede a na kole to dítě nepovezeš,to by člověk nebyl normální :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem uvařila a napapkala se tady je tak krásně x-) půjdu s hafanem na prochajdu jinak souhlasím bez auta bych nemohla existovat!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já to mám spíš tím, že fakt nejezdím. Dřív jsem jezdila dost a bylo to v poho, ale teď se prostě bojím.... Markee, tak je fakt, že já mám nemocnici kousek, ve městě všechno kousek....Prostě auto fakt nepotřebuju! My jsme auto měli a jsme fakt rádi, že jsme se ho zbavili!
Odpovědět
Tak teď jsem koukla na druhou diskusi a tam jedna holčina se nechala foti s dcerkou.Dala tam zatím jen jednu fotku,pže jsou strááášně veliký,ale i podle toho kousku co je vidět,tak ona(maminka je tam hanbatá)a Verunka(ta dceruška)jen v jeansech.Zajímavý. Oni jsou z Brna a tam chodí k nějaké fotografce,už tam byli když byla Verunka mimčo. I její kamarádka s celou rodinou. A fakt nádherný fotky jak od Anne Geddes :-D Jsem jim už tenkrát záviděla. Tak jsme šli do půjčeného aťasu a fotil nás brácha,ale né žádný akty,ale prostě mě,Míšu a roční Johanku :-D tak aspoň nějaká památka.
Odpovědět
Profilova fotka
markee, na tu fotografku mám taky kontakt. Kamarádka u ní byla, když byla těhotná a fakt náderný fotky!
Odpovědět
No já právě na ní kontakt nemám,ale kdybych bydlela blíž Brnu,tak bych ho už měla,pže bych se nechala fotit o sto péro :-D . Třeba až budu podruhý těhu,tak to zkusím a udělám si výlet na Moravu :-D
Odpovědět
Marketas, ty jedeš k té samé???
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, nejdu, je zbytečně drahá!
Odpovědět
Aha.Já právě ceny vůbec nevím.Ale myslela jsem si to,že to žádná levná sranda není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, Tomáš včera vyčet na netu, že budou zase dražší kapři a taky stromečky..... ale je to vcelku logické, protože se zdražuje všechno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, no, u ní by to stálo 3200 a tam, kam jedu já, to bude za 1000 nebo 1400 (podle počtu fotek) a to je rozdíl
Odpovědět
Marketas,tý jo to jsou teda rozdíly. No hlavně,že u vás někdo takový je,kdo krásně fotí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma z kontroly tak pořád stejný stav tlak super monitor normál prohlídka žádná další ontrola v sobotu 15tého pokud neporodím ptal se mě na vyvolání ale říkal že jsem prvorodička že by ještě počkal že mám čas tak se uvidí v sobotu každopádně mě ubespečil že do 22.11.to být musí :-) no ten mi dává to čekání je hrůza :-) jiank na nachlazení mi řekl že si mám koupit homeopatika tak už se láduju a pujdu si lehnout není mi nic moc a terka se vrtí a vrtí :-)
Odpovědět
Šáry,ještě takovou dobu budeme čekat na Terinku :-D . Téda,ta si opravdu dává na čas :-D Jdi si odpočinou a nabrat síly,budou potřeba ;-)
Odpovědět
barco: Tak vidíš, všechno je v pořádku ;-) markee: No ono i s tím malým dítětem po městě, i když je MHD, je to těžký. Já třeba cestuju tak, že vím, kde jsou v metru výtahy a najdu si nízkopodlažní bus. Ale taky se mi stalo, že jsem šla a výtah u metra byl v pohodě a za dvě hodiny jdu zpět a výtah už nejezdil. A já se třeba strašně moc bojím s malou a kočárem na těch eskalátorech. Ještě, že tam šli tehdy nějací kluci a pomohli mi ;-) Takže sice víc používám městskou, ale dost často si beru i auto. A jak bude Kubík na světě, tak budem jezdit asi jen autem. Přeci jen, dvě děti .... Jinak na další fotky - akty jdu s Ančí ve čtvrtek, tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě samotnou to čekání nebaví :-)
Odpovědět
Šáry užívej si ten klídek ;-) odpočívej, ..... relaxuj. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?