Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm změnu nevidím a akorát jsem z toho vytočená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je hrozné, jak jsme závislé !! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahoj holky už to jede všechny vás moc zdraím závislačky :-D :-p x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, konečně !!! Už mi to jde na nervy, buď mi nejde internet a teď zas BRM ]-(
Odpovědět
Majky: Neupravovali, mi psali, že jim padá server :-D Mají to rozbité :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, díky za všechny emaily...........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... jdu vás pozdravit...... jsem byla celá nervózní, že mi to beremko nešlo...... :-D :-D :-D :-D :-D Se asi začnu léčit =-) =-) =-) =-) U nás teď krásně sprchlo... malá byla mrzutá, nemohla usnout, asi z toho vedra a teď už chrní..... ;-) tak toho využiju a jdu si dát večeři....zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě blbne dneska víc stránek,je to na palici :-S Baru tak co,oslava proběhla jak měla??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mějte se jdu za Vašíkem, zítra celý den v práci, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Feri, jo jo, ve tři ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.denik.cz/z_domova/zena-sko...
Odpovědět
Profilova fotka
Když se u nás nehází vajíčka tak mi tu skáčou lidi, brrrrrrrrrrrrr :-S :-S :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi, máš se věnovat Vašíkovi a ne nás informovat o smutných věcech, šup šup utíkej se tulit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám dvě nové fotečky v albu :-)
Odpovědět
ahojky,to je opravdu absťák sem nemoct ani nakouknout :-D Baru, krásné fotečky,Andulka je celý táta ;-) (jak jinak-u nás je to to samé :-D ) Já chtěla na výročí jít na večeři,jenže jsme se brali na datum narozenin mého brášky,takže jsme včera slavili u našich. Bráška griloval masíčko,brambůrky. Já mu udělala dort-medovník. Mamka nepečený jahodový dortík, chlebíčky a saláty. No prostě od třech do desíti do večera jsme byli u našich. Hezky to uteklo a my si pěkně pokecali a nacpali se. Dnes jsem ani nečekala,že by se někam šlo. No uvidíme zda to ještě vyjde. Když ne,tak se svět nezboří.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, markee: je nepečený jahodový dortík bych si taky dala, ten musí být moc dobrý, já si budu muset příští rok vysadit na jaře jahody ať mám v červnu co jíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... u nás je dnes tááák hnusně.....že se mi z toho chce zalézt do postele a prospat celý den....ale to s 2 dětma jaksi nejde........ :-D :-D :-D :-D Tak budu asi žehlit, což já děsně ráda :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Dobré ráno, Jija,určo si zasaď jahůdky. Tchýně tvrdí,je zasadit na podzim.Ale já si najdu info o tom co kdy zasázet. Máme jich tu 16 rostlinek a občas je toho málo-na dvě děti a 5dospělých :-D Leni,žehlení nezávidím,i když mě většinou nevadí. Ale mám tam taky kopu prádla a měla bych na to jít. Jsem ták líná,ale spíš hodně unavená-pořád. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, tak na jahody přijeďte k nám . My nevíme kam s nima... a to ještě spousta jich sežerou ptáci a podobná havěť a některé přijdou pryč při dešti a kroupach. Koupili jsme je v zahradnictví, máme jich kolem 30 a sázeli jsme je na podzim.....tak já jdu na to žehlení :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, u nás začlo vykukovat sluníčko, je dusno, asi se brzy dožene déšť. V noci u nás pršelo. No a mně popadla cestovní horečka a už si balím do kufru věci. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: tak to já žehlila včera večer, takže tohle už mám za sebou :-) markee, len: takže to si budu muset pohnout, já jsem zahradnický antitalent takže ani nevím kdy se co sadí, ale koukám že je pomalu na čase zjistit info o jahodách a vymyslet, kde je na zahradě dáme, kde je to lepší asi na sluníčku co? mám místo před barákem, ale tam je celé odpoledne stín nebo někde za ním a tam je celé odpoledne sluníčko :-) majky: tak hezky všechno zabal ať na nic nezapomeneš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) beru: Báro tedy malá je nádherná, moc vám to všem sluší. Koukám, že už jí jsou 3 měsíce, toto letí :-N markee: Markét tak to jste se měli hezky ikdyž to byli narozeniny a ne vaše výročí ;-) A jakpak se ti daří? Doufám, že se máš dobře :-) majky: Markétko už to máš za chvilku že? Hned bych taky balila kufry :-D zuzanek: Zuzi ty prostě musíš mít pořád něco extra :-D :-D Holky mi si včera vyzvedli kočárek a odvezli ho k mamce domů a tam na nás bude čekat až do porodu. Jsem se s ním mazlila jako magor :-D Jsem z něho nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem dostala sms, kamarádce se dnes narodil syn Filip 3,5 kg 50 cm :-) Teď už všichni známý porodili a jsem na řadě já. Tak nějak jsem se z toho orosila :-N :-D :-D
Odpovědět
Leni,to já bych klíďo přijela na jahůdky,se po nich můžu utlouct. Macet-Markét- mám se v rámci možností. Opravdu jsem moc a moc unavená a to se nijak nepřepracuju nikdy. Prostě dělám vše jak jindy,ale prostě mě to děsně ničí :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, jé, tak to kamarádce gratuluju !!!! ;-) ať je Filípek zdravý !!! No už to máš taky za pár beruško. ;-) Těším se na fazoláčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Markétko tu únavu tu znám. Na začátku jsem jí měla fakt velkou a ještě s těma nevolnostma. Pak se to na nějaký čas trošku zlepšilo a te´d se mi zase vrátila velká únava. Tak se snažím když můžu odpočívat jak to jen jde. Hlavně že jsi v pořádku, nemáš ty nevolnosti ;-) majky: Markétko děkuji :-) Jojo už se mi to taky krátí. x-)
Odpovědět
Macet,taky grauluju kamarádce. No ono se to nezdá,ale nebude to dlouho trvat a tvůj syn už bude na světě. Týjo,toto letí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee: Markét děkuji :-) Jojo letí to letí, ještě měsíc a půl a budeme velká rodina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko jen odpočívej... pak už si neodpočneš nikdy =-) =-) =-) S tim prvním prckem to ještě jde, že si třeba lehneš s nim, ale jakmile jsou dva, tak ten starší prostě spát nepůjde..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Macet-to je pravda co píše Len. Já s Johankou odpočívala pořád. Sice tu byl binec,navařeno jen někdy-pže já a manža jsme si mohli namazat jen chleba. Vařit je zbytečnost :-D Ale zato když budou dvě,tak to bude mazec. I když si říkám,když Johanka půjde do školky,že to třeba tak náročný taky nebude. Tam dostane najist,postaraj se o ní a já si jí v poledne nebo odpoledne vyzvednu. No uvidíme. Ale určo budu mít krizi cca tři měsíce. Já jsem děsnej nervoš,takže mě to bude travat dýl se srovnat s jiným režimem. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?