Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme zpět z slavy, naonec jsem se rozhodli, že pojedeme se sestrou už dnes posledním vlakem. Oslava dobrá, pěkných pár lidí jsem přes 15 let neviděla :-D Dárky měli ohrozmný úspěch, babička měla v očích slzy, tak jsem moc šťastná. Doma jsem jí předala kytku (z peněz), aby se kytky netahaly do restauračky, tk si napřed nevšimla, že jsou v ní peníze. Tak pak z toho byla v šoku a moc se jí to líbilo. Pak v resturaci před všema jsem jí dala pexeso, tkže asi hodinu si to lidi posílali a hádali se kdo na které fotce je :-D No a pak ty noviny ("svatební novniny") ty se taky moc líbili. Za chvíli hodím foto do alba, tu kytku si asi udělám i na svatbu kamarádky, pokud nevybereem nějaký dárek. A pexeso mi přijde super třeba místo děkovacího dortu pro rodiče.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme zpět z slavy, naonec jsem se rozhodli, že pojedeme se sestrou už dnes posledním vlakem. Oslava dobrá, pěkných pár lidí jsem přes 15 let neviděla :-D Dárky měli ohrozmný úspěch, babička měla v očích slzy, tak jsem moc šťastná. Doma jsem jí předala kytku (z peněz), aby se kytky netahaly do restauračky, tk si napřed nevšimla, že jsou v ní peníze. Tak pak z toho byla v šoku a moc se jí to líbilo. Pak v resturaci před všema jsem jí dala pexeso, tkže asi hodinu si to lidi posílali a hádali se kdo na které fotce je :-D No a pak ty noviny ("svatební novniny") ty se taky moc líbili. Za chvíli hodím foto do alba, tu kytku si asi udělám i na svatbu kamarádky, pokud nevybereem nějaký dárek. A pexeso mi přijde super třeba místo děkovacího dortu pro rodiče.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Omlouvám se za hryubky v min.příspěvku :-N Šla jsem spát ve čtvrt na 4 a sem KO
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty jsi prostě šikulka nejšikovnější :-) se s manžou rozplýváme nad tvými fotečkami ;-) mkrni ke mně do albíčka, je tam naše aktuální fotka...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani moc hezké a mohla by jsi se živit jako fotografka,bych si tě i najmula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš my se i zapoměli vyfotit po roce :-N
Odpovědět
Holky, díky moc za pochvalu :-D Jsem se dnes vyřádila na focení hostů, kdo mě pořádně nezná, tak asi nechápal :-D tak teď třídím a mažu a upravuju,a le měla bych pracovat do práce :-D Vy vlastně máte zítra Beru výročí..tak všechno nej. Malá už je véééliká. Mě to přijde jak chvlka, co jsem seděly v Praze s tebou a bříškem :-. už sama takto krásně sedí, holky, to fakt tak hrozně letí.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, děkujem za gratulace, jo jo utíká to rychle, Andulka je zlatíčko, ale sama ještě nesedí, to byla jen nainstalovaná pro foto. Ale tím focením by ses opravdu mohla živit, já si tě taky najmu, tak dej vědět, kdy budeš mít místo ve tvém nabitém diáři
Odpovědět
Beru, jasně, řekni si termín, já si v diáři škrtnu Goťáka nebo Bartošku a jedu k vám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to mě těší, že nám dáš přednost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, Markee, krásné výročí nám všem x-) Já vyndala z mrazáku kousek svatebního dortu, tak doufám, že bude ještě k jídlu ;-) a dostala jsem obrovskou kytici 11 oranžových růží - kuk do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, beru, momou, markee gratuluju k prvnímu výročí :-) blani: pexeso i kytka vypadají fakt super
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
beru málá je krásná moc vám to sluší to letí už jste taky tak veliký :-) blani jsi šikula já by toto nezvládla krása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, dnes bylo opravdu nádherně, tak jsme si užívali výročí. Vstávali jsme později, tak jsme zrušili výlet na Karlštejn. Andulku jsme oblékli do nových šatiček od brášky z Anglie, udělali pár rodinných foto a šli společně do restaurace na pozdní oběd. :-) Bylo naše svatební jídlo a samozřejmě i knedlíčková polévka, kterou jsme se tradičně krmili. Pak jsme se prošli kolem řeky a jako dezert jsme si doma dali kousek svatebního dortu, který jsem schovávala v mrazáku. x-) Tahle tradice mi přišla pěkná. A vrchol večera, vlastně noci nás teprve čeká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru to je romantika x-) a do kolikátého výročí máš schovaný dortík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem někde četla, že se má sníst o prvním výročí, tak už víc nemáme :-D ale bála jsem se, jaký bude.... a byl jako svatební, mňam :-) taky mě napadlo, že bychom si mohli nechat udělat ke každému výročí nový (aspoň malý) dobrý, lehký, s meruňkovou příchutí a marcipánovýma růžičkama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..........
Odpovědět
Ahoj holky, Beru - já přišla na to, že máme dort v mrazáku až po výročí. :-D A zvhledem k tomu, jak máme zrobitou lednici, že v lednici mrzne a v mrazáku je snad 40 pod nulou, to tak vydrží do zlaté svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme nadále také dort v mrazáku, zapoměli jsme........... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm u nás na svatbě se tak žral,že bylo málem málo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
feri:to my rozdávali a všichni byli přežraní jako pras.... :-D Sladké se vše snědlo ve finále a měli jsme uzenářské výslužky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vše nej k vašemu výročí..............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, děkuji :-) my o svatbě rozdávali klasické výslužky a druhý den navíc taky slané balíčky a do plastových krabiček buřty na pivu, které se zapomněly dát na raut (ještěže jsme jedli tolik zmrzliny, že jsme měli dost krabiček :-D ) byly výborný... téda, jsem si zase udělala chutě, bych si dala buřtíky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru... Každá z nás něco zapoměla nebo se jí něco nevyvedlo.To je jedno...Hlavně že jsme zdravé, krásné a zamilované :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nám to vůbec nevadilo, rozhodně druhý den přišly buřtíky k chuti :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec mě to sem přes víkend nechtělo pustit. Tak teď jen: Díky za gratulku k 1. výročí. Včera jsme si to opravdu hezky užili, i když mám ATB. Ráno jsem dostala kytičku růží a k tomu náušničky - byly schované v krabičce v kytce x-) Já jsem nechala Járu hledat dárek ode mě - malý nožík na houby i se štětečkem. Odpoledne jsme šli na lodičky (piknik v podobě KFC by super) a pak si nechali namalovat karikaturu :-D (foto dodám :-N :-D ). Šampíčko bude až nebudu mít ATB. Tak a ještě novinky posledních dnů: Kubíček "bobuje" a už si i trochu leze po čtyřech x-) a Anička mu zdatně pomáhá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobrý vstup do nového pracovního týdne, u nás v práci nešel ráno hodinu proud :-| koukám, že jste si to výročí všechny pořádně užily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zase pondělí... no ještě týden a mám dovolenou, tak střihám metr a moc se těším. x-)
Odpovědět
Jů už jim to chodí ................. doufám, že už na dlouho, aby jim to nevypadlo. Jak já tu byla vzteklá, že se nemůžu přihlásit až jsem z toho začala brečet. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Bezva, už můžem být zase po hromadě. Zřejme něco upravují?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?