Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak u nás vylezlo sluníčko....ale záleží na jak dlouho... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-u nás teď pršelo, ale zase vylízá sluníčko, to počasí je jak aprílové
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to počasí mě pěkně...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Tak jsem právě zkoušela nějaké účasy na zítra... už mam zkrášlovací mánii, ale když jsem to měla natupírované, že si z toho udělám nějaký ten drdól, tak se malá vzbudila a měla hlad.....tak jsem jí musela nakrmit a na hlavě jsem měla něco jako Albert Einstein....prostě mě někdo vidět, tak si myslí, že jsem strčila prsty do zásuvky a dostala 220V...prostě krasavice.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D Ještě, že malá z toho nemá zatím rozum. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No Majky,ale vypadala nějak vyděšeně..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-si řekla, proč jí cizí maminka straká prso?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) U nás se to také přehnalo. Teď už zase svítí sluníčko, ale mraky jsou. Tak uvidíme co z toho ještě bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já už jí prsa týden nestrkam... už došlo mlíčko... tak baštíme Bebu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko jojo vím jakou chatičku myslíš. Psala jsi to. To je děsná dálka tolik km :-( My jí máme cca 50km a to je akorát. To by se člověk nedoplatil za benzín za takovou dálku.
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jé aha to jsem netušila. Já jak byla u té mojí vlastnice, tak když se na ni podíváš, mohla by kojit vodníka z mostu, jaké má prsa a nemá mlíko... macet-Markétko, je to tak... ono navíc kdyby ta chalupa byla aspoň trošku obyvatelná, ale tam se teď musí pracovat a nedá se kde přespat, takže jezdit tam denně nebo na víkend a nemít kde přespat, tak se toho moc neudělá a projede se peněz. Tchánovci tam taky jezdí jen 1x za 3 týdny a je tam práce jak na kostele... to se nedá dohromady ani do příštího roku... typla bych to, že s takovou je ta práce na 5 let minimálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to já už mam zase své dvojčičky,,,ale ty trojčičky nebyli špatné...ale nic moc v nich nebylo...... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u nás padají obří kroupy....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A my máme na zahradě spostu jahůdek.... teda asi spíš měli..... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko jojo to uplně chápu. A dovedu si představit jak to tam vypadá. A pokud tam opravdu není kde přespat tak to nemá cenu. Ale je to velká škoda, že nějakou chatičku nemáte. My máte taky jen klasickou chatu. To znamená suchý záchod, voda jen ze studně. Ale i tak tam moc rádi jezdíme a jsme rádi aspoň tak :-) len: Leni jejda ty už nmeáš mlíčko. Přijde mi že teď to potkává hodně maminek. Jinak u nás taky byli kroupy tak snad máme auto celé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak u nás má chatu babička a to 10 km daleko a všichni si zase klepou na hlavu že je to moc blízko, sice se tam dá i vegetovat, ale je to nic moc, není tam záchod a ani suchý tak se chodí do lesa :-D, ale je tam tekoucí voda a elektrika, jezdili jsme tam jako malí a teď spíš akorát posekat trávu a pokecat s tetou, která bydlí vedle len: však jsme všichni vyrostli na sunaru a já jsme ;-) navíc můžeš v noci poslat krmit i tatínka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-říkala jsem, že až budu milionářka, tak si nechám udělat krásné pevné trojky... :-D :-D macet-Markétko, ale vy z Prahy to máte dobré, že vyjedete z města a máte klid. Ještě, že my to tu nemáme jak ve velkoměstě. jijia-ahoj Jity. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme chatu asi 30km od domova, v lese, bez elektriky, bez vody, suchej záchod, spaní na půdě po žebříku, úplná romantika. akorát, že tam moc nejezdíme :-( Mamka tam s námi kdysi trávila celé léto a taťka jezdil odtam do práce. Ale doufám, že s Andulkou tam někdy vyrazíme, až bude hezky. :-) jinak my se v klidu vyvalíme na zahrádku nnebo zajdem za bareák do lesa, když bydlíme na vsi
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko jojo my rádi vyrazíme z Prahy když je to možné. Sice bydlíme na dobrém místě... máme 50m od baráku les, tam chodíme s Jess. Před námi je dětské hřiště, pár baráčků, škola a nádherný výhled na celou Prahu. Ale na chatě prostě vylezeme na zahradu a jsme tam celý den. ;-) Ale kdyby jsem bydlela v barášku se zahradou tak bych chatu taky nepotřebovala. beru: máte to super s tou zahrádkou :-) a na tu chatičku určitě s Andulkou zajedete ;-) Já teď pěču bábovku a jdu žehlit tak se svámi loučím. Přeji všem krásný víkend a snad se to počasí nějak umoudří. papa
Odpovědět
Profilova fotka
taky budu muset něco upéct, zítra přijede kamarádka s ročním chlapečkem, tak doufám, že bude hezky, abychom se mohli všichni válet na zahradě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru-tu zahrádku vám závidím !!!! Mně by stačil přízemní baráček tak 4+1, travička, bazén, posezení... Nejsem náročná co :-D macet-vím, že bydlíte kousek od lesíka, to má Jess super, tam se může proběhnout a pak tam s fazoláčkem můžeš chodit na procházky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem dneska taky pekla, akorát jsem si na to musela nasekat dřevo (nemám pořád troubu, tak peču ve staré po babičce, která je ještě na dřevo :-D) my máme baráček, zatím 2+1, ale chce příští léto předělat půdu, původně jsme tady nechtěli být na stálo, ale asi nakonec zůstanem (barák po babičce)
Odpovědět
ahoj holky, krásný víkend všem....já došla z práce a musím udělat dárky pro babičku, takže to bude noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec ženy x-) jsem tu na skok... mám antibiotika a streptokokovou angínu :-( tak že lahoda :-S blani, díky za IP |-| x-) odepíšu.... jináč......... Z.: vyměním barák za chatu bez elektriky a na samotě u lesa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak tohle je naše malá tanečnice :-D 8-) http://www.youtube.com/watch?v=6aIWt8...
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko, to video je super, moc jsme se s manžou nasmáli :-) Terezka tancuja jako profík a kluci budou určitě komedianti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru ja vždycky brečím smíchy když to :-) vidím :-) jo to v bílém je holčička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak proto jí ten klučík šahal na zadek :-D nám Andulka taky roste jako z vody, nemůžem se vynadívat jak je sladoučká, když spinká a jak žvatlá a směje se, je to prostě radost x-)
Odpovědět
Tak jsem dodělala "rodinné" pexeso, dodělala a vytiskla "noviny pro pobavení" a pak udělla květy z 50,- a 20,-.... a babiččciny 70.narozeniny můžou začít :) Teď ještě dolepím vazbu novin a jdu spát, ráno letím na vlak :-D Krásnou sobotu všem.
Odpovědět
Profilova fotka
krásnou sobotu všem!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka

# ----------------------------------------

# GRILOVÁNÍ

# Po dlouhých studených měsících konečně přichází letní grilovací

sezóna.

# Je proto důležité zopakovat si pár pravidel etikety této specifické

# 'outdoorové'

# aktivity, vzhledem k tomu, že je to jediný druh vaření, kterému se

skutečný

# muž'

# věnuje, pravděpodobně proto, že v sobě obsahuje prvek nebezpečí.

# Jestliže se tedy muž rozhodne grilovat, uvede do pohybu tento sled

událostí:

# Běžný postup...

# (1) Žena nakoupí všechny potraviny.

# (2) Žena připraví salát, očistí zeleninu a připraví dezert.

# (3) Žena připraví maso na grilování a uloží ho na podnos společně se

všemi

# nástroji a omáčkami a přinese to muži, který pohodlně sedí u grilu s

pivem v

# ruce.

# Nyní přichází to podstatné:

# (4) MUŽ DÁ MASO NA GRIL.

# Další běžný postup....

# (5) Žena jde dovnitř pro talíře a příbory.

# (6) Žena vyjde ven, aby muži oznámila, že maso se pálí. On jí poděkuje

a

požádá

# ji,

# aby mu přinesla další pivo, zatímco on situaci vyřeší.

# Opět to důležité:

# (7) MUŽ VYJME MASO Z GRILU A ODEVZDÁ HO ŽENĚ.

# Další běžný postup....

# (8) Žena připraví talíře, salát, chléb, příbory, servítky a omáčky a

přinese

vše

# na stůl.

# (9) Po jídle žena uklidí ze stolu a umyje nádobí. A nejdůležitější ze

všeho:

# (10) Každý POCHVÁLÍ MUŽE a poděkuje mu za jeho KUCHAŘSKÉ UMĚNÍ.

# (11) Muž se zeptá ženy, jak si užila svůj volný večer bez vaření.

# A po její nevrlé reakci dojde k závěru, že některým ženám se prostě

nikdy

# nezavděčíš.


Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?