Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Teď jsem byla s Jess venku a akorát začlo pršet. Jsem docela ráda, že se to pročistí, protože ty vedra a dusna mi fakt dávají zabrat :-N A moje alergie taky :-p A bude hůř :-D :-D :-D Tak si jdu dát něco ke snídani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko a neustoupila alergie apsoň v těhu?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko nene neustoupila mrcha jedna. Prášky nesmím a tak beru ty homeopatika, ale není to uplně ono. Tedy bez nich by to bylo určitě horší. Ale po ránu tedy kapesník od nosu nedám a pšíkam jako zběsilá, takže fazoláček má pěknou centrifůgu :-N Přes den je to zase o něco lepší a večer zase horší. Ale nějak se to musí prostě přežít.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pomoc.....u nás je děsná buřina..a tma že svítíme.... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak další rána pod pás. Z krve mi zjistili zvýšený prolaktin (což nám brání v otěhotnění) :-( Začala mi povídat něco o tom,ať jdeme do nějaké centra asistované reprodukce... ach jo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy... to je mi líto... ach jo...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, ty jsi mně rozesmála, že fazoláček má centrifugu... :-D :-D :-D kat-to je mi moc líto, no já nechci vědět, co najdou nám... :-( Ale mám kamarádku a te se taky vytvářel ten hormon a bránil jim otěhotnět, teď čekají dvojčátka... takže neboj. Hlavní je, že aspoň víš, čím to je a někdo s vama něco dělá. Miminko přijde, o to se neboj !!!
Odpovědět
Profilova fotka
len: leni u nás se taky zatáhlo a mam pocit, že bude taky buřina. No hlavně, že jsem si dala prát prádlo a chtěla ho pověsit na balkon když tak trošku svítilo sluníčko :-N kat: Moc mě to mrzí. Snad dokáží lékaři pomoci, dneska už dokážou skoro zázraky. Držím palce, aby to vyšlo. majky: :-D :-D a má to zadarmo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo tak už taky leje a hřmí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím konec bouřky... ale byl to mazec... teď už jen prší a je hnusně....a zima.... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dávam sem,aby jsem stále nemusela hledat ten odkaz :-) http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes odpoledne tu máme ten váš déšť... už se zatahuje... :-S tak myslím, že Annu Marii už nikdo nepředběhne?!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky: Markétko snad ne, já hlasuji několikrát denně vždy když jsem na pc a pustí mě to :-) Na jednu stranu mě to štve, že prší, ale na druhou jsem ráda, že se to tu trošku pročistí ;-) Na víkend hlásí hezky tak snad to vyjde. Markét co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď mi psala Zuzanka, mám vás pozdravovat. :-) macet-Markétko, o víkendu asi pojedem nakupovat na dovolenou, potřebujeme sehnat nějaké věcičky... a pak nevím? Možná budem grilovat, když bude hezky?! Pojedete na chatu?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko děkujeme za pozdrav od Zuzi ;-) Jééé tak to je příjemné, shánět věci na dovolenou :-) Jojo mi jedeme na chatu. minulý týden jsme nebyli, bylo ošklivo tak teď se těšíme, že to snad vyjde.
Odpovědět
ahojky holky kat nevadí na to jsou nějaké prášky, hlavně že něco zjistili, mě to příde lepší než když člověk neví na čem je u nás ještě bořka není svítí sluníčko :-D a klidně si ten déšť nechejte macet jo centrifuga teda ten se má :o) majky blani teda z vás budou uplní profíci si vás pak ani nebudeme moci dovolit :-D x-)
Odpovědět
majky je a kde je Zuzánek nejak mam sklerozu hlídá děti ? my grilovat budeme asi až v neděli dřív to nestíháme, ale řeknu vám je to ňamka z toho grilu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za podporu |-| bohužel, to není to jediné špatné co mi dneska řekli... Budu muset jít ještě na magnetickou rezonanci... do telefonu to nechtěla moc rozebírat. Ráno jedu k doktorovi pro další info :-(
Odpovědět
katy neboj ono je pozitivní i to že se něco děje, že hledají co je špatně, uvidíš bude to dobré, myslíme na tebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat: tak to je mi líto, že Ti toho doktoři zjistili víc :-( jedna věc je asi docela v pohodě, ale určitě Ti nakonec všechno vyléčí, jenom to bude asi bohužel o něco déle trvat nestrašte s bouřkou, já nechci jít domů jako zmoklá slípka
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, Zuzka vám určitě napíše, kde byla a bude... jen se asi nedostane na PC... ale snad se o tom zmíní. Nechci, abych vypadala jak slepice, že jsem vám to řekla bez jejího svolení. macet-Markétko, chatičku si užijte, my mít v blízkosti bydliště chalupu, ta jsme tam pořád. Teď máme (no není to naše, je to švagrové, tchánovci to na ni napsali) chalupu, která je v dezolátním stavu a ještě dlouho bude, bo švagr na tom sice maká, ale je cca 200 km od našeho bydliště a jezdit tam výkendově by nás vyšlo draho. Navíc to tam zatím není přizpůsobené na spaní. A já se tam moc neženu. :-N kat-bude to dobrý, budu na tebe myslet. Uvidíš, že to nebude tak černé, jak to vypadá. Opravdu buď ráda, že se ti někdo věnuje a chce ti-vám pomoct. ;-) pasone-Ivi, s Blaničky určitě se mne těžko !! :-D Jj, žebychom si pak založili fotografikou agenturu?! Nasadíme takové ceny, že Vokurek, Zuzka a Wagi budou hledět !!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
AHoj holky, před ho´dkou sjem došla z práce a ještě makám..fuj :) kat - to je mi líto, já ho mám zvýšený 2 roky (měla jsem hodnoty přes 60, teď s práškama - Dostinex- mám tak 1, max.3) ;-) Jinak víc ti napíšu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... u nás opět prší a je hnusně a zima.... :-( :-( :-( :-( Jestli bude takhle zítra, tak se z toho po..... :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, mam vás pozdravovat od Zuzanky.....prý se sem teď nedostane tak často.... je v pracovním procesu..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka !!!! Leni-u vás zase prší?! To znamená, že odpoledne je to u nás... :-S I když u nás hlásí na víkend hezké počasí. Snad se to u vás vyprší a zítra si budete užívat svatby !!!! ;-) Děkuju za pozdav od Zuzky. Musím ji napsat, včera mi psala a už jsem se nedostala k odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nejsi Markétko sama... mě taky psala, a já se k odpovědi nedostala... jsem ostuda... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, už jsem to napravila... jsem taky ostuda největší.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ kat:to je mi moc líto, ale věř, že bude lépe.Zjistili problém, kde je a začne se konečně něco dít.....Služby asistované reprodukce jsou naprosto běžná věc v dnešní době. majky len: Ostudy jste, jen co je pravda... :-D :-D :-D Přeji všem krásný víkend!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzanko tobě taky a samozřejmě i všem ostatním ostudám a neostudám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru:Děkuji a přeji i ostudám :-D :-D :-D Holky tak já letím, mějte se krásně, papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?