Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
palačinky mňam mňam, manža je dělal asi před 14 dny, jsme se zas na noc přecpali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee:ahojky maminko, jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, mně se zobrazily normálně ;-) jsou moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tak mít takové svatební fotky,tak nevím.... :-N Taky jsem koukala,kde má ten podvazek =-) :-D :-D Manža mi tu s Matesem chrápe na sedačce...
Odpovědět
Zuzi,jo je mi fajn. Jsem byla u kamarádky co má stejně starého klučíka. Jela jsem na kole,Johanka v sedačce a super. Už jsem po obědě a malou jsem uspala. Půjdu se taky natáhnout. Beru,mě se taky líbí,ale je mi líto těch peněz. Teď jich nemáme tolik a bude hůř :-( Takže právě si říkám,zda je objednat od Arti či ne. Zas,co když mi nesednou,to je děs. A to jdeme na svatbu 18.7.,což moc času není :-|
Odpovědět
Profilova fotka
merkee-no mně se nenačetli a je to škoda, chtěla jsem je vidět... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám ty dva chraploně vyfotím :-D Já už šaty na svatbu mám jen jde o to se do nich narvat a to v nich budu svědčit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
feri-ti jsou rozkošní !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty je ale neslyšíš :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky tak zkus celou stránku šatů next http://search.next.co.uk/shop/gattgen... a jsou to ve třetí řadě úplně v pravo a maj označení: Vanilla Sequin Dress
Odpovědět
Článek se načítá
Feri,krásná fotka. Takže krom hluku z chrapotu máš klídek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-no tak ty jsou skvělé !!!! Přesně takový styl bych chtěla na svatbu v září. ;-) Jsou nádherné. A co tak ušít podle předlohy?! Kdyby sis je objednala, těžko říct, jestli by ti přišli do 18.7.??? Ale jsou úžasné !!!
Odpovědět
No právě,si to říkám taky. Mě se moc líbí i podle pohledu ten materiál,ale těch peněz,je mi fakt líto. Je to moc. Pže ještě budeme dávat peníze na svatební dar,no fakt nevím co seženu.Tak dítko přišlo,že půjde spát se mnou(spala půl hodiny u sebe v posteli).Takže já jdu zalehnout s ní,ale určo se budeme jen válet.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...frčíme k našim na zahradu... urodilo se nám móóóóóóóóóře jahod :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-jestli jsem to dobře počítala, tak ty šaty by vyšly něco kolem 1 500 Kč...?! No to je fakt hodně, ale myslím, že levnější šaty neseženeš, pokud se budeš dívat na materiál a aspoň trošku kvalitu. leni-to budete zamražovat na dřeň. :-) ;-) No já už taky za chvíli povalím z práce domů... ještě pojedu asi 30 km pro Luka do jednoho města, hraje tam tenis se šéfem a kolegou. Povalím si vyzvednout balíček na poštu, k babičce pro brambory a už se vidím v posteli. x-) A pozdravuje vás Blanička !!!! :-)
Odpovědět
Feri: To je úžasná fotka x-) Zuzi: Škoda, že toho šmejda stejně nechytnou, já bych ho zamkla do nějakýho baráku a udělala mu to samý 8-( Markee: Na kole opatrně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sil: hlasuju jak jen to jde, tak snad zvítězíme :-) markee: šaty jsou moc krásné, taky by se mi líbily a jestli je to 1500 tak to není tak moc len: já chci taky jahody, pošli mi nějaké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:mám to ;-) ;-) ;-) ferinka:Kačko, moooooooc jim to sluší :-D :-D :-D markee:ty šaty jsou nádherné, ale teď už ti je nikdo nestihne ušít, jedině si je objednat co mají na skladě... momou:přesně tak, nic jiného si ti "lidé" nezaslouží!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Momou,no to mě zajímá do kdy můžu jezdit v těhu na kole. Mě břicho z ježdění nebolí a taky jezdím jen 2km k mamce a pak dom,ale mezitím mám vždy tak hodinu ne-li víc odpočinek. Já vím,že 1500Kč není moc,ale to je přepočet přímo na naše a bůh ví,kolik by si řekli tady v Nextu.V Čechách budou určo dražší a taky jestli je tu vůbec budou mít. My jak jdeme na dvě svatby,takže dva dary a do toho ty moje šaty. Prostě peníze nemáme. Stejnak vím,že to za ně dám,pže oni hezké šaty tak stojí no :-( Ale je to děs si na to zvyknout.
Odpovědět
Ahoj holky, Fotky Majky jsou naprosto úúúúžasné ;-) ;-) ;-) , je to šikulka nejšikovnější... Markee - kráááásný šatky ;-) Zuzi - ty fotky....ehm... :-N :-N :-N Feri - krásní ochrapové :-D tak jsem zahlasovala SIlente a Ann.M. vede ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Majky - ty jsi mi teda zas něco poslala....koukám už na ten web asi hodinu, jsem asi divná, ale ještě jsem se nekoukala na ty ceny filtrů atd, co už mám rok nový foťák. Jsem si fakt myslela, že to stojí mnohem víc, tak jsem vždycky jen tak koukala ale ceny nehledala.. A teď koukám 2filtry + ta makro čočka, co jsi mi poslala (8diop.) do 1000,- :-. ať mi spadne net, nebo dneska doma už nic nenarýsuju :-D :-D :-D Díky moc za toho prodejce.
Odpovědět
Tak zatím jsem si vybrala tu čočku, 2 filtry, konečně nový batoh na vše, a "rozptylovač" na vestavěný blesk. Ještě si chci koupit externí, ale nějaký má táta doma , co používal na svoje staréfoťáky, ale nevím,jeatli 30 let starý blesk bude fungovat. :-D A už jdu fakt makat :-D
Odpovědět
Markee: Já jezdila ještě týden před tím, než se mi narodila Anička (u Kubíka jsem hrála squash, páč byla zima), bylo mi dobře, tak co ;-) Jen jsem jezdila kratší vzdálenosti.
Odpovědět
Vtipek: Dispečer profesionálního hasičského sboru přijde do místnosti nejvyšší pohotovosti, kde hasiči tráví volný čas mezi výjezdy. Rozhlédne se, zastaví se, usměje se a dá si z automatu kávu. Ostatní kolegové se na něj tázavě dívají a on - potom co ji velmi pomalu dopil, říká: "Pánové, POMALINKU se zvedejte, hoří finanční úřad!" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....... Dnes jdu brzy spinkat, zítra mám nějaké povinnosti, tak se mějte papa
Odpovědět
Momou - :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem právě nakrmila dítko, tak se jdu podívat co se tu napsalo, když jsem tu nebyla :-D Cítim se vyspaná, tak jsem zvědavá jak si ráno budu nadávat, že jsem místo psaní na PC měla jít spát..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! blani-jdu ti písnout mejlíka... :-D ty jsi jak já, když mi kámoška pošle nějaké info o foťákách a věcech kolem něho... to pak lítají peníze vzduchem a nevím, co první. Taky bych chtěla externí blesk, ale je to zatím moc peněz, tak možná časem? No já co si naposled objednala, tak to jsou 2 filtry-polarizační a neutrální šedý. Chci s něma fotit u moře, tak jsem zvědavá na výsledky?! Jinak je na trhu opravdu hodně filtrů a příslušenství, které stojí např. od 300 Kč až po 3 000 Kč, ale říkám si, že přeci si nepořídím příslušenství dražší než samotný foťák?! :-N zuzi-IP ;-) jsi šikulka !!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?