Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:díky, jdu nakoupit, pak se ukážu ještě, papa
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženy, jsem nasraná :-| včera mě na ultrazvuku vůbec nepotěšily... ach jo... já už nevím,... manžel v cajku a já jsem brzda... domluvila jsem se, že v září budu muset na tu laparoskopii... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katy-ježiši a co? Neříkej, že máš neprůchodné vejcovody ?
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ahojky, se ti nedivím, já půjdu po létě taky.......
Odpovědět
Profilova fotka
majky, no jo, a nejen to :-( zuzi, já tam toho budu mít asi zase víc... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katy-bože můj, to mně moc mrzí. Víš ale, aspoň na to přišli a budou se ti snažit pomoct a já věřím, že do konce roku budeš těhulka. Nezoufej...
Odpovědět
zuzi to si si teda fakt makla, ja se mam fajn, setrim se koukám do zeleně a užívám si že nemusím mít na nose okuláry:o) katdržím palečeky tak sii užij hezky léto, zase kdyby si byla těhulka tak nepojedeš na vodu ;-) majky ahojky už stříháš metr do dovolené :o)
Odpovědět
Pasone: Co Tě nemá, já jsem spíš na obložený talíře, tohle bych tak krásně nezvládla. Určitě ne, když mi tu pobíhá Anička a pořád pomáhá :-D katy: Nezoufej, doktoři zvládnou už spoustu věcí vyřešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivuško, metr přímo ne, ale škrtám si dny v kalendáři... :-N A co každou hodinu píšu manžílkovi, jestli už pojedem?! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... jsem tu jen na skok..dopoledne mi nešel net....tak teď jsme po obědě a jdeme na vycházku...sice tu sprchlo, ale je pěkný svěží vzduch....zatím pápá ;-)
Odpovědět
Len: Tak se hezky projděte ;-) Já mám s vycházkama na týden konec, páč mi dnes dr na gyndě dala augmentin, mám zánět vaječníku a prý i trochu na ledvině ]-(
Odpovědět
Kat a Zuzi,holky,téda no je mi to líto. Ale zas na druhou stranu,pak už to bude v pořádku a určitě snaženíčko určitě brzo přinese "ovoce" :-) Momou,téda chudinko,zánět vaječníku,to musí bolet :-( Tak ať je to brzo pryč. To já dnes posekala zahradu a pozemek co máme vedle našeho a pak si s malou odpoledne hrála venku. Teď jsem zničená a šla bych hned spát,ale malé se ještě očividně nechce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holkýý, tak prý jde hlasovat víckrát, třeba po hodině nebo tak, tak prosíme o Váš hlas, se na nás pořád jedno mimi dotahuje :-D http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m... Moc díky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, děláme, co můžem, doufám, že budete taky miminko týdne jako naše Andulka a Ferinky Matěj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:ty si nedáš pokoj........dávej na sebe trošku pozor!!!!! sil:budu na to dávet pozor, momentálně jsme jeden hlas za........ beru:dne abudeme kojit spolu??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, klíďo, ale nechci ponocovat moc dlouho, jsem poslední dobou docela unavená, asi že mě Andulka nenechá spát do 11, protože po raním kojení cca v 8 hrajeme hru - mami dej mi dudlík a až zalezeš do postele, tak ho vyplivnu a vrazím si do pusy ruku a spím, ale jak mi jí vyndáš, tak se začnu vztekat, tak mi dej dudlík......a tak pořád dokola :-D no a po půlhodiné rozcvičce už jsem nějaká probraná a zapnu internet a už nespím. Ale vlastně si nemám nač stěžovat, co kdybych byla vzhůru od pěti =-) brrrrr
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím mezi prací a pokud si zvpomenu, ta taky hlasuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tady u toho usínám, loučím se, dobrou |-|
Odpovědět
krásné upršené ráno, hurá středa , takže už jen dva dny a bude leháro :-D blani teda ty zas pracuješ do noci =-) jinak hlasuji sme o 3 hlasy na před x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak už se nám to sobotí !!!! hlasuji !!!! :-) pasone-Ivi IP... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo Beru co kdyby jsi byla vzhůru od 5 jako já,viď :-D :-D :-D Sil:už vede hlasuju jak se dá 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, Sil: hlasuju, když se přiblížím k pc ;-) Zuzi: Co nadělám, prý to není z prochladnutí ............ chjo, mám to prostě chronický :-( Dneska jsem byla v laborce, aby mi udělali z krve testy, pak jsem šla do lékárny, páč mi ještě včera volala slečna, co mi dávala léky, že špatně nacvakala na terminálu částku (o 100 míň - se okradla) a zda bych jí to nepřišla doplatit. Jsem jí povídala, že teda jako dneska. Tak jsem tam přišla a prý to musíte zaplatit kartou (byla tam jiná) tak jsem jí řekla, že to prostě zaplatím normálně penězma. No ale to nám nepůjde, tak jsem jí řekla, že mě je to jedno, že bych jim taky nemusela dát nic a zaplatila by si to jejich kolegyně. No to prý ne, když vím, že jsem platila míň. Tak jsem jim řekla, že kdyby dělaly v supermarketu, tak by nepřišly na to, kdo jim to platil a manko by si prostě musely zaplatit. ............... No jsem si připadala jak kdybych to zavinila já.
Odpovědět
Ahojky, teda Moni,to jsou drzouni.Bych se chovala úplně stejně jak ty. Co si maj co dovolovat ještě něco říkat.Jejich chyba a maj být rádi,že to tam jdeš doplatit. Holky my jdeme v červenci na svatbu a pak v srpnu na další,chtěla bych takovéhle šaty http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=... llíbí se mi od toho nextu moc,ale určitě na naše vyjdou děsně draho. Nevíte,kde bych podobné sehnala? Já neumím anglicky,takže jsem ani nezkoušela stránky Ebay :-(
Odpovědět
Markee. Si vem, že kdyby neměly recept, tak nepřišly na to, komu vydávaly léky. A moje dr má na mě telefon ....... jinak by to fakt nedohledaly. Ty šaty jsou úžasný x-) Ale nevím, kde je sehnat levněji.
Odpovědět
markee me se ty šatky nenačetly, ale napiš artichoke, ona občas objednává přímo z nextu ;-) jj Anna maria vede sme holt holky šikovný Feri ahojky a Matějíček tě budí už v 5 =-) tak že teta mu vzkazuje že to se nedělá, že musí nechat mamku vyspat, snad to pomůže :-N :-)
Odpovědět
momou to je teda za dobrotu....
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, šaty jsou nádherný, taky bych se obrátila na Arti ;-) já sama nevím, co si vezmu na sebe v srpnu na svatbu =-) Momou, teda měly by bejt rády a ještě si budou vybírat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ beru:já také nechtěla ponocovat a šli jsme spát po 5 hod ranní =-) =-) =-) Šaty se mi nenačetly........ :-S Coko-li na sebe přez Arti, je to zlatíčko x-) Anička vede!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?