Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani ty fotky už byli od všech? :-) zuzi písni mi do ip ten mobil ju? :-)
Odpovědět
Šári - já už evím, kdo všechno tam měl foťák - jsou to fotky ode mě, od Majky, Markétas a tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
termín mám 9.11 ale kdy se bude chtít terce netuším zatím to nevypadá a pondělí mam ještě naplánovanou vycházku s kočárkem a kámoškou a uterý z další kámoškou solnou jeskyni tak že by středa?nebo pátek 7.11 at ma babča radost přála by si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vidím že sraz se Vám fakt povedl vypadá to že to byla super akce, škoda že mi to nevyšlo :-( snad někdy příště a jak prožíváte zbytek víkendu? já jdu za chvilku na návštěvu k mamce beru ji vyzkoušet jogurtovou buchtu akorát jsem neměla žádné ovoce tak je s mandarinkami :-D ale dobrá už jsme ji skoro snědli
Odpovědět
Profilova fotka
tak chybí macet,zuzka,božka myslím že fotak neměla jen ivča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ho měli všechny no to je musíme popohnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi,macet,žaběna blanička čeká na fotečky a já ještě víc pleasssssssssss :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jija tak snad příště dorazíš byla fakt prča kdybych nemusela tak jsem tam ještě ted to asi všichni strašně to uteklo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, písnu.......... Fotky budou, jdu fandit, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty fotky jsou krásné, hlavně ty černobílé.............Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky ze včera večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady to bude lepší tak další pokus :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje :-) Tedy koukám, že manžílci jsou všichni stejní. Nejdříve nás podezřívají zda jedeme určitě do Brna na sraz když jsem tak vymóděné a spokojené a pak mají další podezření, když se vrátíme jako světlušky :-D :-D :-D Ještě že máme ty fotky, abychom jim dokázali, že jsme byli opravdu spolu :-D Moc ráda jsem vás všechny poznala a ze srázku jsem byla nesmírně nadšená. Takže doufám, že to po novém roce rozjedeme pravidelně. Bylo to fakt moc moc fajn. Jste suprový kámošky a jen mi štve, že jsme tak daleko od sebe ]-( Holky jsem ostuda největší. Já jsem tedy mi jsem vstávali až ve 13.00. Děs. Ani Jess nás nebudila, tak se krásně spinkalo. To semi tedy dlouho nestalo. Tak jsem z vás byla spokojená že jsem spala 14 hodin :-N Děvčátka mi máme za půl hodiny sraz se známými. Tak nestíham vás dočíst, ale jak se vrátim tak se přihlásim. Jsem nadržená jako stepní koza :-D Tedy na vás, si to dočíst a pokecat :-D Blani zkusím poslat ty fotky, ale také je msuím zmenšit, protože mi nejdou odeslat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky četli jste to,trošku to nechápu :-( http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Šári - takovéto "gratulace" jsou v X albíčkách, někdo si musel dát práci a prolézat koníka a i tady diskuze a pak vytahuje na světlo tyhle věci :-( A teda tahle poslední je fakt vrchol....co to je bože za člověka?
Odpovědět
Profilova fotka
co se to proboha děje s mojikem si píšku na MK :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
njn za nějaký mindráky :-( jsou fakt tupí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale proč to píšou někomu cizímu :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
myry nevím ;-( nechápu to ]-( koukali jste na fotky ke me na koníka?
Odpovědět
Profilova fotka
holky musíme letět na tu schůzku. Blani jeden email s fotkama mi prošel a další ne. tak zbytek pošlu až se vrátíme. papa :-)
Odpovědět
Šári - super bříško :) A to sem si včera říkala, že mi ani nepřijde tak velké,ale dnes měním názor, je to pěkný pupík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo moc hezké já nemůžu z toho břichu :-D :-D :-D mojik smazala album svatební ach jooooooo :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo holky podle pár foteček to poznáte co má Kačenka v bříšku,ale pssssst :-D Ty jo ty "gratulace" v albu jsou fakt síla... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
feri tak nenapínej a písni do ip jestli si to myslím správně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani mě taky nepřijde veliký ale na fotkách strašně to je mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to vím heč x-) x-) x-) ale nepovím :-D holky já se bojím té kontroly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teda připadám velká už teď... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už to vím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury to bude ok já měla taky strach pokaždé když jsem tam šla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?